Panorama BBC

Jeżeli byłeś świadkiem oburzających scen w życiu codziennym lub jeżeli ktoś lub coś podniosło Ci ciśnienie - pisz, może adrenalina nieco opadnie...

Panorama BBC

Postprzez dkm1941bismarck » 2012-06-01, 19:30:55

W związku z komercyjnym mega wydarzeniem w Polsce i na Ukrainie w 2012 roku, pojawiają się różne artykuły, reportaże pokazujące Nasze wspaniałe xD Kraje i obyczaje i niestety niektóre z nich mówią o Polsce tak samo prawdziwie jak zdanie: Polskie Obozy Śmierci podczas WW2.

Nie wiem czym kierował się ów murzyn z MU, ale wiem jedno - g**no wie o Polsce i Polakach, pokazali Łódź i stadion Legii, oraz fragmenty Krakowa gdzie jakiś neandertalczyk łamaną Polszczyzną opowiada jaka to różnica dzieli Craxę od Wisły...paranoja, dzięki Bogu że nie pokazali "powitania" Widzewa w WWA w 2007 roku rodem z Holenderskich stadionów gdzie "hamas, hamas jude auf den gas" to powitanie klubu Ajax Amsterdam...nie wiem co nim kierowało, ale wziął tego stanowczo za dużo :mur:
Obrazek
URODZIŁEM SIĘ W WARSZAWIE-(L)EGIĘ KOCHAM-(L)EGIĘ SŁAWIĘ !!
Avatar użytkownika
dkm1941bismarckNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 1462
Dołączył(a): 2010-07-03, 18:21:53
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez junior » 2012-06-02, 21:38:52

a ja obejrzałem to w całości w tv i uważam, że mimo wszystko film jest wyważony i niestety pokazuje prawdę, szkoda że nie pokazali też angielskich stadionów zwłaszcza sprzed kilku lat...
zawsze możesz się nie zgodzić z opinią autora tego postu.
Avatar użytkownika
juniorMale
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 1446
Dołączył(a): 2008-06-22, 11:07:52
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: Panorama BBC

Postprzez KenWatanabe » 2012-06-04, 22:55:31

Rzecz nie w tym co mówią, ale kto to mówi.
Ja myślę, że najlepiej skwitowali to internauci:



Kraj w którym narodziły się klubowe "bojówki", w którym strach przejść w nocy po ulicach stolicy, w którym kamery obserwują cię na każdym kroku łamiąc podstawowe zasady wolności obywatelskiej, w którym podział rasowy objawia się przez całe getta, dzielnice dzielące kolorowych mieszkańców, gdzie kwitnie nielegalny handel heroiną.

Kraj zamachów terrorystycznych, wybuchów, masakr i regularnej wojny z sąsiadami i na ulicach swoich miast. Gdzie policja jest wszędzie, ma prawo Cię zamknąć bez postawienia zarzutów, śledzić bez nakazu, torturować, okraść i wydalić bez pytania. Kraj upadku i kryzysu ekonomicznego, szerokiego ubóstwa socjalnego, które każdemu dziecku daje od razu pożyczkę w postaci becikowego, a i tak z większości robi potem dilerów i pasożytów.

A mimo to nawet, nie powiem, że w Anglii nie jest fajnie, że nie można się tam zabawić, pozwiedzać, że nie ma tam miłych i gościnnych ludzi z którymi można pogadać. Nie powiem, że jest to kraj chuliganów i nikomu na pewno nie będę odradzał wycieczki w te rejony, bo naprawdę warto zwiedzić tę kolebkę która kiedyś była centrum świata i wciąż skupia wielu dumnych i poczciwych ludzi.

Dlatego to co zrobiło BBC uważam za nieuczciwą propagandę :/.
Głównym motorem, który popycha mnie do działania, jest ciekawość. Zawsze szukam interesujących ról, interesujących scenariuszy. Nie chcę popadać w stereotypy, unikam zaszufladkowania, dlatego często wybieram bardzo różnorodne filmy: od poważnych po zabawne.
Kensaku Watanabe
Avatar użytkownika
KenWatanabeNone specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 2263
Dołączył(a): 2007-08-28, 02:05:27
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez Codino » 2012-06-06, 14:39:31

Nie ma o czym dyskutować, wiadomo że film jest tendencyjny i co tu dużo mówić, to jednak dziwne, że taki chłam wypuściło BBC, ale to tylko kolejny dowód na to, że Polacy nie powinni mieć kompleksów, bo idiotów jest pełno w świecie, a już na pewno na Zachodzie.
Dziwi mnie tylko stanowisko polskiego MSZ, które zamiast wystosować twarde oświadczenie, zaprasza tego chama gadającego o trumnach do Polski, żeby się przekonał, że wyjedzie cały i zdrowy...
Anarchia na baczenie zasługująca.
J. Lelewel
Avatar użytkownika
CodinoNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 1654
Dołączył(a): 2004-06-22, 16:35:16
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Panorama BBC

Postprzez dkm1941bismarck » 2012-06-07, 16:28:05

Trafne posty Panowie - niemniej jednak takie słowa od gwiazdy MU o Polsce MUSZĄ wywołać protest i to na poważnie.

Najbardziej rozbrajają mnie "szczekaczki" rodem z okupowanej Warszawy - tefaueny i tym podobne ścierwa na temat "Polskich kiboli" i materiały o zdewastowanych stadionach (z lat 90`tych ! - był tam nawet spalony w 1997 roku stadion Steauy Bukareszt), ustawkach (wszystkie z końca lat 90`tych uchwycone kamerą "Superwizjera") i wydarzeniach z Finału PP z 2011 roku, faktycznie teraz widać że to wszystko (FPP 2011) miało jeden cel, niestety poza kilkoma awanturkami brak pożywki dla propagandy stąd "przedpotopowe" materiały.
Obrazek
URODZIŁEM SIĘ W WARSZAWIE-(L)EGIĘ KOCHAM-(L)EGIĘ SŁAWIĘ !!
Avatar użytkownika
dkm1941bismarckNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 1462
Dołączył(a): 2010-07-03, 18:21:53
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez junior » 2012-06-08, 08:01:02

a co powiecie o tym:
50 zamaskowanych kiboli napadło w ogródku klientów pubu przy Liściastej 56. Dwie osoby zostały pobite. Do napaści doszło kilka minut po godz. 18.

(© Express Ilustrowany)
Masz zdjęcie do tego tematu? Wyślij»
Jeden z klientów mówi, że pod lokal podjechało kilka samochodów z których wyskoczyło kilkudziesięciu osiłków. Bili każdego. W ogródku siedziało zaledwie kilkanaście. Gdy zobaczyły co się dzieję wbiegły do środka pubu i zabarykadowały się od wewnątrz.

Przed pubem pozostało kilka osób, na których skupiła się agresja napastników.

Po zdarzeniu okazało się, że klientami również byli prawdopodobnie kibice spoza Polski. Świadkowie mówią, że śpiewali i mówili po rosyjsku oraz angielsku.



http://lodz.naszemiasto.pl/artykul/1434 ... cb90,1,3,5
zawsze możesz się nie zgodzić z opinią autora tego postu.
Avatar użytkownika
juniorMale
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 1446
Dołączył(a): 2008-06-22, 11:07:52
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: Panorama BBC

Postprzez dkm1941bismarck » 2012-06-09, 13:43:59

http://niezalezna.pl/29627-wroclaw-rosj ... li-polakow
Herr tusk - skupiony na wojnie z kibolami zapomniał że kibice innych narodowości też lubią awantury, ciekawe ile jadu "dziennikarzyny" z
27y5qc2.jpg.png
27y5qc2.jpg.png (13.83 KiB) Przeglądane 6513 razy
wylali by gdyby to Polacy byli - od razu wyszło by że "Staruch" im rozkazał :mur:
Obrazek
URODZIŁEM SIĘ W WARSZAWIE-(L)EGIĘ KOCHAM-(L)EGIĘ SŁAWIĘ !!
Avatar użytkownika
dkm1941bismarckNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 1462
Dołączył(a): 2010-07-03, 18:21:53
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez junior » 2012-06-10, 10:14:01

http://lodz.gazeta.pl/lodz/1,35153,1190 ... czyna.html
przykłady można mnożyć, staruch to co coś z narkotykami ostatnio miał problem
zawsze możesz się nie zgodzić z opinią autora tego postu.
Avatar użytkownika
juniorMale
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 1446
Dołączył(a): 2008-06-22, 11:07:52
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: Panorama BBC

Postprzez KenWatanabe » 2012-06-10, 18:42:46

Skandal, 2 Rosjan i Anglik dało ciała, a tylko Niemiec dał się zaprosić :/ .

Jakoś tylko nie widzę związku z kibicowaniem w tych historiach. Wiadomo, że chuliganie są na całym świecie, a obcokrajowiec to łatwy łup. Dziennikarze manipulują faktami, a nie każdy obcokrajowiec to kibic. I niby co mieli robić amatorzy piłki w Łodzi, skoro nie ma tam ani meczy ani stadionów na Euro?

Bardziej skandaliczne jest to co wyczyniają obecnie w tym kraju Rosjanie. A hołota jest to straszna, zupełnie nic się nie zmienili przez te 70 lat.
Głównym motorem, który popycha mnie do działania, jest ciekawość. Zawsze szukam interesujących ról, interesujących scenariuszy. Nie chcę popadać w stereotypy, unikam zaszufladkowania, dlatego często wybieram bardzo różnorodne filmy: od poważnych po zabawne.
Kensaku Watanabe
Avatar użytkownika
KenWatanabeNone specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 2263
Dołączył(a): 2007-08-28, 02:05:27
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez junior » 2012-06-13, 08:36:01

http://fakty.interia.pl/polska/news/179 ... ie,1808715
kolejne wyczyny Polskich "fanów" piłki kopanej, nadal uważacie, że wśród kibiców nie ma zwykłego bydła?
zawsze możesz się nie zgodzić z opinią autora tego postu.
Avatar użytkownika
juniorMale
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 1446
Dołączył(a): 2008-06-22, 11:07:52
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Postprzez Codino » 2012-06-14, 16:45:08

Ale co to ma do rzeczy, o czym piszesz? Nikt tutaj nie twierdził, że bydła nie ma, tylko że materiał BBC jest tendencyjny i w tej kwestii nic się nie zmieniło. Inna sprawa jest taka, że przed meczem z Rosją nasze wspaniałe media tak nakręciły atmosferę na "marsz komunistów", że gros osób, które brały udział w zadymach to nie były żadne bojówki klubów piłkarskich tylko zwykli obywatele, co ciśnienia nie wytrzymali.
Anarchia na baczenie zasługująca.
J. Lelewel
Avatar użytkownika
CodinoNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 1654
Dołączył(a): 2004-06-22, 16:35:16
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Panorama BBC

Postprzez KenWatanabe » 2012-06-14, 18:08:04

Moim zdaniem Korwin-Mikke dość celnie skwitował te wydarzenia:
http://korwin-mikke.pl/blog/wpis/_najba ... asowa/1360

Fakt, że na zadymiarzy i prowodyrów nie ma rady i tu jak Codino słusznie zauważył, nie ma gorszych prowodyrów niż właśnie media. Marsz czerwonych, komunistów, że niby Rosjanie robią to celowo i to całe nakręcanie to zasługa właśnie mediów. Tymczasem Rosjanie odcinali się od agresji i symboliki antypolskiej. I wszystko świetnie by się udało gdyby nie nakręcanie nienawiści i brak należytej weryfikacji i obiektywizacji przekazywanych w mediach informacji.

A najśmieszniejszy news przesyła nam Wyborcza:
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... .html?i=18

"Janusz Korwin-Mikke przybył, by zaprotestować przeciw przemarszowi rosyjskich kibiców przez Warszawę"

:rotfl2:
Głównym motorem, który popycha mnie do działania, jest ciekawość. Zawsze szukam interesujących ról, interesujących scenariuszy. Nie chcę popadać w stereotypy, unikam zaszufladkowania, dlatego często wybieram bardzo różnorodne filmy: od poważnych po zabawne.
Kensaku Watanabe
Avatar użytkownika
KenWatanabeNone specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 2263
Dołączył(a): 2007-08-28, 02:05:27
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez junior » 2012-06-15, 08:57:21

Ja wiem czy tendencyjne, pokazuje zjawiska które w Polsce występują i występowały, a to że nie pokazują normalnych sytuacji to chyba jasne bo nie o to w programie chodziło, a co do normalnych obywateli to tacy nie idą na ulice i nie piorą po mordach idących ulicą, gdyby ci ludzie nie byli bydłem nie dali by się sprowokować i to co mówią w telebzdurach puścili by mimo uszu...
zawsze możesz się nie zgodzić z opinią autora tego postu.
Avatar użytkownika
juniorMale
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 1446
Dołączył(a): 2008-06-22, 11:07:52
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: Panorama BBC

Postprzez KenWatanabe » 2012-06-16, 00:30:43

Nie wiem czemu mamy patrzeć na to właśnie od tej strony skoro nie na samych ludziach ten proces się zaczyna.

Ludzie są bydłem którym można manipulować i to było wiadomo od zawsze. To media tworzą u nich obraz świata, a nie na odwrót. Więc o to, że krowa wejdzie w gnojowice obwiniać trzeba właściciela który ją tam zaprowadził, a nie samą krowę. W poważnej prasie powinno chodzić o to żeby pokazać fakty w profesjonalny sposób. To nie jest tabloid gdzie można manipulować dla poklasku i pisać w sposób prostacki.
Głównym motorem, który popycha mnie do działania, jest ciekawość. Zawsze szukam interesujących ról, interesujących scenariuszy. Nie chcę popadać w stereotypy, unikam zaszufladkowania, dlatego często wybieram bardzo różnorodne filmy: od poważnych po zabawne.
Kensaku Watanabe
Avatar użytkownika
KenWatanabeNone specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 2263
Dołączył(a): 2007-08-28, 02:05:27
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez junior » 2012-06-16, 10:38:37

a gdzie widzisz manipulacje? to był program ala top ten zadym który miał pokazać na co należy być gotowym, zamieszki w Wawie pokazują, że wiele się nie pomylili, niestety...
zawsze możesz się nie zgodzić z opinią autora tego postu.
Avatar użytkownika
juniorMale
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 1446
Dołączył(a): 2008-06-22, 11:07:52
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy


  • Inne

Powrót do Kontrowersje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 91 gości

cron