Kolendra,czyli jakie zioła brać na odlot kontrolowany

Jeżeli byłeś świadkiem oburzających scen w życiu codziennym lub jeżeli ktoś lub coś podniosło Ci ciśnienie - pisz, może adrenalina nieco opadnie...

Kolendra,czyli jakie zioła brać na odlot kontrolowany

Postprzez dkm1941bismarck » 2012-02-14, 23:57:07

Kto z Was widział/słyszał o wywiadzie (mam go na dysku z yt, na życzenie mogę udostępnić), dyskusji dziennikarki TVN-u Katarzyny Kolendy-Zalewskiej z rzecznikiem Policji panem Sokołowskim vs Krzysztof Rutkowski ??
Jeśli tak to poproszę o odpowiedź:
1.Jak daleko przekroczyła (i czy w ogóle przekroczyła) granicę dziennikarka TVN-u ??
2.Czy osoba pana Sokołowskiego jako rzecznika Policji nie dyskwalifikuje tego "organu" jako "jednostki" upośledzonej, poprzez osoby pokroju tego pana ??
3.Czy nieudolność Policji należy tłumaczyć - za wszelką cenę ??
4.Czy uważasz że policja wykazała się w 100% profesjonalizmem ??

Abstrahując od nazwy - http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title, ... omosc.html - babka ewidentnie przegięła, zgwałciła rzetelność i obiektywizm dziennikarza i jeszcze jakaś TVN-owska szelma ją broni...
Obrazek
URODZIŁEM SIĘ W WARSZAWIE-(L)EGIĘ KOCHAM-(L)EGIĘ SŁAWIĘ !!
Avatar użytkownika
dkm1941bismarckNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 1462
Dołączył(a): 2010-07-03, 18:21:53
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Kolendra,czyli jakie zioła brać na odlot kontrolowany

Postprzez KenWatanabe » 2012-02-16, 04:14:03

Akurat się wypowiem, bo wywiad ten obejrzałem pod linkiem ze strony sadistic.pl co już o czymś świadczy :)

1. Definitywnie i w niedopuszczalnym stopniu. Pisałem już o tym na forum zresztą. Nikt mi nie wmówi, że to co ona zrobiła nie było żałosne bo było :P.

2. Pan Sokołowski był neutralny z minusem moim zdaniem. Rzecznikiem to on jest przeciętnym, a mnie wręcz irytuje. Zachował profesjonalizm ale do błędu przyznać się nie potrafił. Bronił straconej pozycji, widać tak mu kazali.

3. Uważam, że tak, choć nie we wszystkich przypadkach. Na pewno należy nagłaśniać przypadki przekroczenia władzy. Ale nieudolność to inna kategoria, jak wszyscy będą myśleli, że Policja jest nieudolna to będą to wykorzystywać, a taką psychologiczną barierę warto mieć po swojej stronie. W tym przypadku natomiast sprawa jest ewidentna i widzą to chyba wszyscy więc nie ma to większego sensu.

4. hahaha :)
Głównym motorem, który popycha mnie do działania, jest ciekawość. Zawsze szukam interesujących ról, interesujących scenariuszy. Nie chcę popadać w stereotypy, unikam zaszufladkowania, dlatego często wybieram bardzo różnorodne filmy: od poważnych po zabawne.
Kensaku Watanabe
Avatar użytkownika
KenWatanabeNone specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 2263
Dołączył(a): 2007-08-28, 02:05:27
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez cre[a]tive » 2012-02-19, 02:22:32

Ewidentnie Kolenda - Zaleska przekroczyła parę granic i na pewno nie wykazała się profesjonalizmem, bowiem profesjonalizm u dziennikarza to obiektywizm, a ona uległa emocjom i pokazała swoje prywatne sympatie bezczelnie atakując zaproszonego gościa. Zresztą ten wywiad wzbudził oburzenie w całej Polsce, także to mówi samo za siebie. I doprawdy nie sądzę, by byli to sami fani Rutkowskiego, gdyż to fizycznie niemożliwe;)

Aha, skąd ta nazwa tematu Rafał?:) Na pierwszy rzut oka wydaje się być wątkiem o zielarstwie i większość ludzi w niego nie klika (ja sama kliknęłam przypadkiem;).
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Postprzez El Limon » 2012-02-20, 09:38:29

Z tego co oglądałem pani Katarzyna ma pretensje do Krzysia o to że udostępnił mediom nagranie z wyznaniem matki a przez to skazał ją na "zagładę" w oczach opinii publicznej.
Ale Pani K.K.Z. nie zdaję sobie chyba sprawy że losy Katarzyny W. nie potoczyły by się inaczej nawet gdyby te nagrania nie były upublicznione.
Ta sprawa była nagłaśniana od samego początku i przez kilka dni w Polsce nie istniał inny temat jak uprowadzona Madzia z Sosnowca. Więc gdy prawda już wyszła na jaw nie dało się tego ukryć. No chyba że media zafałszowały by prawdę ale nie widzę powodu dla którego miały by to robić. A nagranie prędzej czy później wyciekło by do internetu tak sądzę.
Zachowanie dziennikarki tym bardziej było nie odpowiednie biorąc pod uwagę to że jej stacja jako pierwsza wyemitowała to nagranie. A nie wspomnę o tym że w programie Rutkowskiego (nadawanym również na tewuenie) inni przestępcy też skłądali swoje zezniania przed kamerami i wtedy o to nikt pretensji nie miał.
Wolność może być przerażająca, jeśli jej nigdy nie czułeś
Avatar użytkownika
El LimonNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 530
Dołączył(a): 2008-10-11, 11:24:56
Lokalizacja: www.greenisland.cba.pl
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


  • Inne

Powrót do Kontrowersje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 289 gości

cron