Watykan wzywa do utworzenia światowego rządu

Jeżeli byłeś świadkiem oburzających scen w życiu codziennym lub jeżeli ktoś lub coś podniosło Ci ciśnienie - pisz, może adrenalina nieco opadnie...

Watykan wzywa do utworzenia światowego rządu

Postprzez kahuna » 2011-10-26, 19:15:38

Watykan wzywa do utworzenia światowego rządu

Opublikowano: 26.10.2011

Watykan wezwał do utworzenia „globalnej władzy publicznej” i światowego banku centralnego mającego sprawować władzę nad sprawami finansowymi w kontekście załamania gospodarczego.

Dokument wydany przez Watykańską radę Sprawiedliwości i Pokoju „powinien być muzyka dla uszu demonstrantów” okupujących Wall Street i podobnych ruchów na całym świecie, które protestowały przeciwko kryzysowi gospodarczemu”, zgodnie z CNBC.

Potępiając „bałwochwalstwo rynku”, dokument stwierdza, że „kryzys gospodarczy i finansowy, który przetacza się przez świat wzywa wszystkich, ludzi i narody, aby zgłębiły zasady kultury i wartości moralnych będącego podstawą współżycia społecznego”.

Planowana implozja globalnej gospodarki „ujawniła zachowania, takie jak egoizm, chciwość i zbiorowe gromadzenia dóbr na wielką skalę.”

18-stronicowy dokument, zatytułowany „O reformę międzynarodowego systemu finansowego i monetarnego w perspektywie władzy publicznej o uniwersalnej kompetencji.”, oświadcza, że globalna ekonomia potrzebuje „Etyki solidarności” między bogatymi i biednymi narodami.

„Jeśli nie powstaną rozwiązania problemów dla różnych form niesprawiedliwości, negatywne skutki, które odbiją się na poziomie społecznym, politycznym i gospodarczym stworzą klimat rosnącej wrogości, a nawet przemocy, a ostatecznie do podważenia fundamentów demokratycznych instytucji, nawet tych uważanych za najbardziej trwałe,” możemy przeczytać w dokumencie.

W odpowiedzi Watykan wzywa do „władzy ponadnarodowej” o zakresie światowym, z „powszechną jurysdykcją” do kierowania polityką ekonomiczną i ekonomicznymi decyzjami. Zgodnie z dokumentem ta instytucja ma być prowadzona przez Organizację Narodów Zjednoczonych.

Zgodnie z Watykanem zabierze trochę czasu, aby zastąpić politykę gospodarczą oraz w procesie zniszczyć suwerenność państw narodowych:

„Oczywiście, ta transformacja nastąpi kosztem stopniowego, wyważonego transferu samostanowienia każdego narodu do organu światowego i regionalnych władz, ale jest to konieczne w czasie, gdy dynamika społeczeństwa i gospodarki i postęp techniczny przekraczają granice, które w rzeczywistości są już zerodowane w zglobalizowanym świecie”.

Opracowanie: Kurt Nimmo
Źródło oryginalne: Infowars.com
Źródło polskie: Prison Planet




Wisienka na torcie czyli jedna światowa religia .
Mnie w ogóle nie dziwi fakt poparcia przez Watykan NWO. Im jest na rękę stworzenie systemu niewolniczego. Tak jak bydło stempluje się po narodzinach tak kościół swoje owieczki od razu namaści i rachunek ma klient założony :oczami:
W końcu wyszło szydło z worka. Oczywiście pod wiekuistym przewodnictwem tej ludożerczej sekty.
Mam nadzieje ze w końcu ludzie przestaną ją dotować , że sama się powoli unicestwi własnymi pomysłami na kontrolę umysłów wiernych.
Ciekawych czasów przyszło nam dożyć, marzenia czarnych okupantów o nowym feudalizmie….
Dlaczego nikt nie zapyta społeczeństwa czego chcę, dlaczego nikt nas nie wysłucha? Podejmują decyzje za nas, próbują nas na siłę uszczęśliwić na własny sposób wciskając stary kit !!!

A co z krajami które nie przystąpią do lucefariatu ,należy je zniszczyć a ludzi wydusić ? Watykan jeszcze nie odpokutował za ochronę największych faszystowskich zbrodniarzy m. in. Mengele i już szykuje się do światowej krucjaty .

Żeby pouczać innych, to trzeba samemu mieć nieposzlakowaną opinię. Oby w tym przypadku słowo nie stało się ciałem.
Prosperująca świadomość
Aktywuj swoją Prosperującą Świadomość
http://kahunacashflow.com/?page_id=29
Avatar użytkownika
kahunaNone specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 230
Dołączył(a): 2011-08-10, 20:03:19
Lokalizacja: Elbląg
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez cre[a]tive » 2011-10-26, 20:44:14

Kto napisał ten 18-stronicowy dokument? Czyżby księża watykańscy zrobili doktoraty z ekonomii?
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Postprzez dkm1941bismarck » 2011-10-26, 20:54:51

Według Alex`a Jones`a - Watykan był współtwórcą Bohemian Groove, miejsca stworzonego m.in. przez Watykan, gdzie oprócz gigantycznej sowy gdzie prezydenci USA składają "ofiary" są również kaplice, w których papieże często odbywali/odbywają swoje "msze"...Watykan śmierdzi - wręcz capi na kilometr.
Obrazek
URODZIŁEM SIĘ W WARSZAWIE-(L)EGIĘ KOCHAM-(L)EGIĘ SŁAWIĘ !!
Avatar użytkownika
dkm1941bismarckNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 1462
Dołączył(a): 2010-07-03, 18:21:53
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez unter » 2011-10-26, 22:32:44

"Watykan wzywa do utworzenia światowego rządu"
Watykan wyraźnie spóźnił się z tym wezwaniem :)
W tej chwili to plasterek na raka toczącego każdy kraj, plasterek mający pokazać, ze kościół jest na bieżąco ze światową polityka.

Mniej więcej o to wlasnie chodzi demonstrantom protestującym przeciwko praktykom banków rządzących się tylko jednym wskaźnikiem, zyskiem. Pytaniem otwartym jest w jaki sposób ograniczyć samowole bankierów, czy to w formie przepisów o działaniu międzynarodowym, czy tez lokalnym, krajowym.

Nie doszukuje się w tym żadnej krucjaty.
Pozdrawiam, unter
http://szkiceerotyczne.blog.onet.pl
Avatar użytkownika
unterNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 555
Dołączył(a): 2011-07-05, 09:41:39
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Watykan wzywa do utworzenia światowego rządu

Postprzez KenWatanabe » 2011-10-26, 22:47:20

Faktycznie to co prezentuje Watykan to jakieś nieporozumienie. Kościół sam ma ogromny majątek w wielu krajach więc ujednolicenie prawa byłoby mu bardzo ale to bardzo na rękę. Poza tym Ekonomi Kościelna to dziedzina sama w sobie. Klasycy podobnej myśli ekonomicznej to ludzie dla których pomocniczość, solidaryzm i ogólnie pojęty socjal to chleb powszedni. Tak na prawdę tacy ludzie u władzy, decydujący o czymkolwiek to zagrożenie dla dzisiejszych gospodarek. Nie wiem jak chcą wplatać te swoje utopijne wizje w ogólny ruch przeciwko kryzysowi ale widzę tu masę sprzeczności.

Postulat likwidacji państw narodowych już w ogóle przechodzi wszelkie pojęcie, bo też kłóci się z dzisiejszą linią konserwatywnej polityki kościoła.

A jeśli o samej idei mowa to największe zagrożenie niosłoby chyba wprowadzanie światowej waluty. To tak szeroki temat pełen pułapek i samozagłady, że aż nie chciałoby mi się o tym myśleć tylko po prostu zacząłbym się pakować.


cre[a]tive napisał(a):Kto napisał ten 18-stronicowy dokument? Czyżby księża watykańscy zrobili doktoraty z ekonomii?

Zdziwiłabyś się ilu księży studiuje ekonomię, ja sam znałem dwóch. Problem w tym, że tak jak wspomniałem, to trochę ich własna ekonomia. Przynajmniej kiedyś było tak, że wikary który chciał być ekonomistą i jako uczelnię wybierał przykładowo SGH, to poza zwykłymi wykładami musiał uczęszczać także na coś takiego jak Ekonomia w świetle Katolickiej Nauki Społecznej, przedmiot prowadzony przez księży którzy przy okazji pomagali mu pisać wszelkiej maści prace. I tak jak można by było się spodziewać, że ktoś uświadomiony w tej dziedzinie zostanie raczej liberałem tak większość z tych księży nadawałaby się chyba na ministra gospodarki ZSRR.
Głównym motorem, który popycha mnie do działania, jest ciekawość. Zawsze szukam interesujących ról, interesujących scenariuszy. Nie chcę popadać w stereotypy, unikam zaszufladkowania, dlatego często wybieram bardzo różnorodne filmy: od poważnych po zabawne.
Kensaku Watanabe
Avatar użytkownika
KenWatanabeNone specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 2263
Dołączył(a): 2007-08-28, 02:05:27
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez mrumru » 2011-10-27, 00:15:40

Pytanie-kto da się odciągnąć od koryta?Z kościoła masowo odchodzą owieczki mające dość afer z udziałem kleru.I tu Watykan szuka możliwości kontroli. Jak dla mnie,kościół za bardzo wtrynia się w politykę.
http://mrumrando.blox.pl/html/1310721,3 ... lakobieta2
Avatar użytkownika
mrumruNone specified
BOSSu
BOSSu
 
Posty: 835
Dołączył(a): 2009-09-24, 17:53:38
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Watykan wzywa do utworzenia światowego rządu

Postprzez dkm1941bismarck » 2011-10-27, 21:00:37

Ciekawi mnie jak faktycznie w oryginale wygląda ten dokument, bo jeśli dosłownie ktoś go zacytował i puścił w eter to powinno to otworzyć oczy ludziom, choć jak znam życie nic to nie da, bo ludzie są z natury niereformowalni.

Ponoć NWO to "teoria spiskowa" na czele z bankierami i Illuminati - już sam fakt że Watykan pisze coś takiego powinien dać ludziom do zrozumienia że za KK stoi potężna siła z ukrytym celem.
Dla mnie ten tekst kahuny to tylko potwierdzenie (kolejne) że mity to tylko mity, ale to że żyjemy w Matrixie jest niezaprzeczalne xD

http://sfcitizen.com/blog/wp-content/up ... _right.jpg

http://www.zbawienie.com/images/cremation_of_care.jpg

http://www.kipnews.org/wp-content/uploa ... _Crop1.jpg
Obrazek
URODZIŁEM SIĘ W WARSZAWIE-(L)EGIĘ KOCHAM-(L)EGIĘ SŁAWIĘ !!
Avatar użytkownika
dkm1941bismarckNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 1462
Dołączył(a): 2010-07-03, 18:21:53
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez unter » 2011-10-27, 23:17:51

Moim zdaniem nie jest istotne kto opublikował dokument, i jaki cel mu przyświecał. Istotny jest tylko problem o którym mówi. A którego to nie chcecie dostrzec.
EU stoi na krawędzi przepaści, jeśli wpadnie, to kryzys z lat 20-tych będzie jak się nam jak bajka.
A wszystko wskazuje, ze tak się wlasnie stanie.
Pozdrawiam, unter
http://szkiceerotyczne.blog.onet.pl
Avatar użytkownika
unterNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 555
Dołączył(a): 2011-07-05, 09:41:39
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Watykan wzywa do utworzenia światowego rządu

Postprzez KenWatanabe » 2011-10-28, 00:07:22

unter napisał(a):Moim zdaniem nie jest istotne kto opublikował dokument, i jaki cel mu przyświecał. Istotny jest tylko problem o którym mówi. A którego to nie chcecie dostrzec.

Ależ dostrzegamy problem bardzo jasno. Tyle, że nie tędy droga.
Mówi się, że lepsze złe rozwiązanie niż żadne ale my się z tym nie zgadzamy. Takie rozwiązanie jakie wymyślił kościół to gwóźdź do trumny i ekstremalna niedorzeczność. Wolę kryzys jak ten z lat dwudziestych, bo ten się przynajmniej skończył, niż koniec świata.
Głównym motorem, który popycha mnie do działania, jest ciekawość. Zawsze szukam interesujących ról, interesujących scenariuszy. Nie chcę popadać w stereotypy, unikam zaszufladkowania, dlatego często wybieram bardzo różnorodne filmy: od poważnych po zabawne.
Kensaku Watanabe
Avatar użytkownika
KenWatanabeNone specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 2263
Dołączył(a): 2007-08-28, 02:05:27
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Watykan wzywa do utworzenia światowego rządu

Postprzez unter » 2011-10-29, 15:42:47

KenWatanabe napisał(a): Takie rozwiązanie jakie wymyślił kościół to gwóźdź do trumny i ekstremalna niedorzeczność.

W każdym szaleństwie jest metoda, Ken.

Watykanowi nie można odmówić dyplomacji na najwyższym poziomie, daleko wybiegającej w przyszłość. Do tego Watykan ma do dyspozycji wiedzę ogromnej rzeszy naukowców z każdej dziedziny - szkoły Jezuitów od zawsze nalezą do najlepszych na świecie.
To z jednej strony.
Z drugiej, światowa gospodarka znajduje się w permanentnym kryzysie finansowym wywołanym przez politykę zysku wszystkich światowych banków.
Gwoli przypomnienia dodam, ze nie istnieje system kontroli banków. I tak, do dzisiaj nikt nie wie gdzie podziały się grube miliardy, które zniknęły z banków. Kto zyskał, bo pieniądz nie rozpłynął się w powietrzu, zmienił tylko właściciela.
Istnieje natomiast system ratowania ich przed plajta. Oczywiscie z pieniędzy podatników.
Ostatnio edytowano 2011-11-07, 23:14:11 przez cre[a]tive, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Poprawiono cytowanie selektywne
Pozdrawiam, unter
http://szkiceerotyczne.blog.onet.pl
Avatar użytkownika
unterNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 555
Dołączył(a): 2011-07-05, 09:41:39
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez Codino » 2011-11-07, 11:00:26

unter - 2011-10-29, 14:42 napisał(a):W każdym szaleństwie jest metoda

Niestety, ale nie ma takiego powiedzenia.
unter - 2011-10-29, 14:42 napisał(a):Z drugiej, światowa gospodarka znajduje się w permanentnym kryzysie finansowym wywołanym przez politykę zysku wszystkich światowych banków.

Rozwiązanie zależy od diagnozy. A Twoja jest mocno zawężona, bo polityka zysku nie byłaby zagrożeniem, gdyby nie amerykańska polityka mieszkaniowo- społeczna, więc może warto się zastanowić po prostu nad działaniem instrumentów wpływania państwa na gospodarkę, zamiast tworzyć coś tak niepewnego, co proponuje Watykan.
Anarchia na baczenie zasługująca.
J. Lelewel
Avatar użytkownika
CodinoNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 1654
Dołączył(a): 2004-06-22, 16:35:16
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


  • Inne

Powrót do Kontrowersje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 843 gości

cron