"Uwaga na „zamach” jutro i pojutrze!"

Jeżeli byłeś świadkiem oburzających scen w życiu codziennym lub jeżeli ktoś lub coś podniosło Ci ciśnienie - pisz, może adrenalina nieco opadnie...

"Uwaga na „zamach” jutro i pojutrze!"

Postprzez dkm1941bismarck » 2011-09-15, 20:05:24

Zaciekawił mnie artykuł o takim tytule: Uwaga na „zamach” jutro i pojutrze! i przyznam się bez bicia - nic z niego nie rozumiem, czy w Warszawie faktycznie od dzisiaj rozpoczynają się takie "manewry" ??

Liczę na porządną i konkretną dyskusję - czyli to co najbardziej lubię na BF :super:
Obrazek
URODZIŁEM SIĘ W WARSZAWIE-(L)EGIĘ KOCHAM-(L)EGIĘ SŁAWIĘ !!
Avatar użytkownika
dkm1941bismarckNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 1462
Dołączył(a): 2010-07-03, 18:21:53
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: "Uwaga na „zamach” jutro i pojutrze!"

Postprzez KenWatanabe » 2011-09-15, 23:40:01

dkm1941bismarck napisał(a):nic z niego nie rozumiem, czy w Warszawie faktycznie od dzisiaj rozpoczynają się takie "manewry" ??

Wygląda na to, że tak aczkolwiek nie jest to jakaś głośna informacja. Takie ćwiczenia nie będą odbywały się w stolicy pierwszy raz, z tego co wiem to ustawodawca nawet nakazuje by to się działo raz na jakiś czas.

Mimo, że autor artykułu, który jak można wywnioskować z treści jest zwolennikiem teorii spiskowych twierdzi, że ma to jakiś związek z zamachami to wątpię by istniały na to jakiekolwiek dowody. I pewnie też nic się takiego nie stanie.
Głównym motorem, który popycha mnie do działania, jest ciekawość. Zawsze szukam interesujących ról, interesujących scenariuszy. Nie chcę popadać w stereotypy, unikam zaszufladkowania, dlatego często wybieram bardzo różnorodne filmy: od poważnych po zabawne.
Kensaku Watanabe
Avatar użytkownika
KenWatanabeNone specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 2263
Dołączył(a): 2007-08-28, 02:05:27
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: "Uwaga na „zamach” jutro i pojutrze!"

Postprzez dkm1941bismarck » 2011-09-16, 09:18:11

KenWatanabe napisał(a):Mimo, że autor artykułu, który jak można wywnioskować z treści jest zwolennikiem teorii spiskowych twierdzi, że ma to jakiś związek z zamachami to wątpię by istniały na to jakiekolwiek dowody. I pewnie też nic się takiego nie stanie.

Też mam takie zadanie - jednakże weź pod uwagę że tyle alarmów bombowych co mieliśmy w tym roku, nie było w ostatnich 10 latach, epicentrum nastąpiło 18-20 lipca tego roku, gdzie w największych miastach w Polsce ewakuowano ludzi z największych skupisk w mieście (np Poznań - Stary Browar, Gdańsk - Galeria Bałtycka, Łódź - CH Ptak) - do tego dochodzi podejrzenie wydarzeń z Hiszpanii z 2004 roku ;)
Obrazek
URODZIŁEM SIĘ W WARSZAWIE-(L)EGIĘ KOCHAM-(L)EGIĘ SŁAWIĘ !!
Avatar użytkownika
dkm1941bismarckNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 1462
Dołączył(a): 2010-07-03, 18:21:53
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez cre[a]tive » 2011-09-16, 12:53:36

Autor przepowiada zamach i przejęcie totalnej kontroli nad państwem przez koalicję rządzącą, by nie dopuścić do demokratycznych wyborów. Definitywnie ten pan ma wyprany mózg, pytanie czy przez PiS i Radio Rydzyka czy też bierze jakieś leki, które powodują omamy i halucynacje. Ale nie żal mi paru minut straconych na przeczytanie tego, bo w końcu śmiech wydłuża życie.
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: "Uwaga na „zamach” jutro i pojutrze!"

Postprzez dkm1941bismarck » 2011-09-16, 21:17:10

cre[a]tive napisał(a):Ale nie żal mi paru minut straconych na przeczytanie tego, bo w końcu śmiech wydłuża życie.

Ależ nigdzie nie piszę że biorę to na poważnie - głośno się zastanawiałem co jest grane ;)
Co do bloga...wygląda jak setki innych o teoriach spiskowych, jednakże wyrzuciłbym z tego bloga teksty o WTC - zburzyli sami fakt, ale żeby detonować pod WTC "atomówkę" xD
Obrazek
URODZIŁEM SIĘ W WARSZAWIE-(L)EGIĘ KOCHAM-(L)EGIĘ SŁAWIĘ !!
Avatar użytkownika
dkm1941bismarckNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 1462
Dołączył(a): 2010-07-03, 18:21:53
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: "Uwaga na „zamach” jutro i pojutrze!"

Postprzez dkm1941bismarck » 2011-09-18, 17:30:45

http://www.polskawalczaca.com/viewtopic ... 09bfdbff5a

Czemu żadne Polskie media poza "wybiórczą" nic nie piszą o tym - protesty trwają, a ZERO o tym w mediach.
Obrazek
URODZIŁEM SIĘ W WARSZAWIE-(L)EGIĘ KOCHAM-(L)EGIĘ SŁAWIĘ !!
Avatar użytkownika
dkm1941bismarckNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 1462
Dołączył(a): 2010-07-03, 18:21:53
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


  • Inne

Powrót do Kontrowersje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 69 gości