matka zneca sie nad dzieckiem

Jeżeli byłeś świadkiem oburzających scen w życiu codziennym lub jeżeli ktoś lub coś podniosło Ci ciśnienie - pisz, może adrenalina nieco opadnie...

matka zneca sie nad dzieckiem

Postprzez kosmowski.be » 2011-03-07, 17:24:28

widzieliscie te filmiki?

jak dla mnie to jakas masakra. nie rozumiem takze postepowania ojca, nagrywa to co sie dzieje i tyle..? :pudlo:
Obrazek
Szukasz CB Radia? Odezwij się, a wybiorę coś dla Ciebie i załatwię rabat!
Avatar użytkownika
kosmowski.beNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 4415
Dołączył(a): 2007-03-17, 10:33:41
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez hitman1986 » 2011-03-07, 18:11:08

To się, kur*a, do prokuratury nadaje...
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re:

Postprzez NGoHT » 2011-03-07, 18:14:07

hitman1986 napisał(a):To się, kur*a, do prokuratury nadaje...

Jest to pierwsze, jedno z najbardziej drastycznych nagrań ze znęcania się mojej żony nad moim synem Szymonem. Sprawa była w prokuraturze, prokurator umywa ręce..
http://www.lastfm.pl/user/ngoht666
http://www.youtube.com/user/ngoht86
https://www.facebook.com/NajlepszyRapCalyCzasWPodziemiu
Avatar użytkownika
NGoHTNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1080
Dołączył(a): 2010-01-06, 19:54:12
Lokalizacja: 51° 14' 53 '' N, 22° 34' 13 '' E
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez BlueMan » 2011-03-07, 18:24:21

Ale tez niesamowite jest to co mówi dziecko w 3:03. Matka mówi, że "to idź do taty", a dziecko na to "nie, bo ja chcę z tobą".
Czyżby tatuś był jeszcze gorszy? :przestraszony:
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Postprzez hitman1986 » 2011-03-07, 18:38:16

BlueMan - 2011-03-07, 17:24 napisał(a):Czyżby tatuś był jeszcze gorszy?

Nie, po prostu:
a) małe dzieci bardziej są związane z mamą niż z tatą
b) może dziecko permanentnie jest pod opieką taty, ale matka ma czas na spędzanie czasu z dzieckiem, a dziecko też tego chce
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez cre[a]tive » 2011-03-07, 23:00:56

Przesłuchałam pierwszą minutę tylko. Więcej nie dam rady.

Może jakąś petycję w internecie trzeba zrobić? Zebrać jak najwięcej podpisów i posłać do prokuratory zawiadomienie o przestępstwie?
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Postprzez hitman1986 » 2011-03-07, 23:08:05

cre[a]tive - 2011-03-07, 22:00 napisał(a):Może jakąś petycję w internecie trzeba zrobić? Zebrać jak najwięcej podpisów i posłać do prokuratory zawiadomienie o przestępstwie?

Widać, że tak jak ja odsłuchałaś tutaj.
Sprawa była w Prokuraturze, została umorzona bo prokurator nie doszukał się znamion przestępstwa na tych nagraniach. Więcej info w opisie konta na YT na którym umieszczono ten filmik...
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez kamil » 2011-03-07, 23:23:35

Przecież matka się znęca nad tym dzieckiem.
"Nie ma nieświadomości bardziej hańbiącej jak przekonanie, że coś się wie o czym się nic nie wie."
Sokrates.
Avatar użytkownika
kamilNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 3259
Dołączył(a): 2005-12-25, 22:44:41
Lokalizacja: Dębica
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez cre[a]tive » 2011-03-07, 23:26:16

hitman1986 - 07 mar 2011 22:08 napisał(a):Sprawa była w Prokuraturze, została umorzona bo prokurator nie doszukał się znamion przestępstwa na tych nagraniach.


I właśnie dlatego petycja z podpisem dużej ilości osób i ponowne zgłoszenie sprawy do prokuratury mogłoby skłonić ich do działania. Tak samo jak często niektóre sprawy muszą być poruszone w programach publicystycznych i rozdmuchane na całą Polskę, by ktoś się zajął niesprawiedliwością.


-

Z komentarzy pod filmikiem najbardziej spodobał mi się ten:

"ciśnie dziecku od skur.wysy.nów. chociaż szczera odnośnie siebie"

Z humorem ujęte, ale bardzo trafne ;]
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Postprzez kosmowski.be » 2011-03-07, 23:28:07

a moze zainteresowac tym jakies media? uwaga, interwencja? moze to by pomoglo..
Obrazek
Szukasz CB Radia? Odezwij się, a wybiorę coś dla Ciebie i załatwię rabat!
Avatar użytkownika
kosmowski.beNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 4415
Dołączył(a): 2007-03-17, 10:33:41
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez kamil » 2011-03-07, 23:35:42

Z tego co piszą w komentarzach to materiał ukazał się w celowniku.
"Nie ma nieświadomości bardziej hańbiącej jak przekonanie, że coś się wie o czym się nic nie wie."
Sokrates.
Avatar użytkownika
kamilNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 3259
Dołączył(a): 2005-12-25, 22:44:41
Lokalizacja: Dębica
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez KenWatanabe » 2011-03-08, 00:09:11

Faktycznie, dość dramatyczne te fragmenty. Ogólnie dziwi mnie, że jedyne co robi z nimi ten ojciec to upublicznienie w internecie. Jeszcze jakby to był jeden przypadek to można by zrozumieć bo w końcu musiał się jakoś dowiedzieć o tym co się dzieje, bądź upewnić. Ale z tego co widzę to tych nagrań jest znacznie więcej, więc gość zwyczajnie dopuszcza by ta sytuacja się powtarzała.

A tak poza tym to klasyczny motyw. Opieka matki nie zawsze jest korzystniejsza dla dziecka, więc prawo, a konkretnie nie trzymanie się litery istniejącego już prawa (bo sama ustawa jest niezła, ale mimo wszystko sądy mają jakiś dziwny sentyment do matek) jest także jakimś nieosobowym winowajcą w tym zakresie.

I to tyle, no bo wina matki jest oczywista, a jej kwestia niereformowalna więc nie ma co się rozwodzić na jej temat. Tylko tyle, że to wręcz ciężka do zrozumienia patologia, to na pewno nie jest w 100% zdrowy psychicznie człowiek.
Głównym motorem, który popycha mnie do działania, jest ciekawość. Zawsze szukam interesujących ról, interesujących scenariuszy. Nie chcę popadać w stereotypy, unikam zaszufladkowania, dlatego często wybieram bardzo różnorodne filmy: od poważnych po zabawne.
Kensaku Watanabe
Avatar użytkownika
KenWatanabeNone specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 2263
Dołączył(a): 2007-08-28, 02:05:27
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez Ofelia_AVE » 2011-03-16, 21:47:57

BlueMan napisał(a):Ale tez niesamowite jest to co mówi dziecko w 3:03. Matka mówi, że "to idź do taty", a dziecko na to "nie, bo ja chcę z tobą".
Czyżby tatuś był jeszcze gorszy? :przestraszony:

Bardzo łatwo manipulować dzieckiem ... zwłaszcza kiedy używa się siły i strachu.

hitman1986 napisał(a):
cre[a]tive - 2011-03-07, 22:00 napisał(a):Może jakąś petycję w internecie trzeba zrobić? Zebrać jak najwięcej podpisów i posłać do prokuratory zawiadomienie o przestępstwie?

Widać, że tak jak ja odsłuchałaś tutaj.
Sprawa była w Prokuraturze, została umorzona bo prokurator nie doszukał się znamion przestępstwa na tych nagraniach. Więcej info w opisie konta na YT na którym umieszczono ten filmik...

Ankieta jest już w sieci ... sprawa ruszyła dopiero gdy na FB sprawą zainteresowała się Super Niania ... poinformowała odpowiedni szczebel w TVN, z czego zrobiło się o sprawie coraz głośniej. Ale to tylko zasługa Nas - internautów :) Którzy przesyłali gdzie się tylko da link do filmów :)

NIESTETY ... takich dzieci jest w Polsce więcej, tylko w ich obronie nie ma komu stanąć - tudzież sytuacja kiedy oboje opiekunów pije alk.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
W PL jest tak - wobec prawa: Dziecko ma jednego opiekuna -matkę
Po rozwodzie ? dopiero zauważa się ojca jako prawnego opiekuna i ściąga alimenty :]
Avatar użytkownika
Ofelia_AVENone specified
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 39
Dołączył(a): 2007-07-13, 18:23:20
Lokalizacja: nietypowa :)
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


  • Inne

Powrót do Kontrowersje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 100 gości