Legalizacja marihuany i narkotyków

Jeżeli byłeś świadkiem oburzających scen w życiu codziennym lub jeżeli ktoś lub coś podniosło Ci ciśnienie - pisz, może adrenalina nieco opadnie...

Postprzez hitman1986 » 2010-10-09, 21:48:03

NighTHawK - 2010-10-09, 21:29 napisał(a):a dlaczego maryśka by nie pomogła załatać tego syfu ?

Bo w porównaniu do całego kraju osób regularnie palących maryśkę jest niewiele. W przeciwieństwie do palaczy papierosów.
Ja w swoim kręgu znam tylko jedną osobę palącą maryśkę regularnie...
NighTHawK - 2010-10-09, 21:29 napisał(a):pomyślałeś o ludziach zza granicy przyjeżdżających do naszego kraju ? myśl że nie tylko polacy jarają, maryśke jara cały świat.

Poważny jesteś? Już widzę te wycieczki z Francji, które przyjeżdżają do Polski, aby legalnie zapalić maryśkę. Poza tym, nie wiem czy wiesz, ale w Holandii nie wszędzie obcokrajowiec może kupić maruhuanę. Od początku tego roku rząd holenderski planował wprowadzić zakaz sprzedaży zioła obcokrajowcom na terenie całej Holadii, jednak to się nie udało. Marychy jednak nie mógłbyś kupić w miejscowościach przygranicznych, tam aby zakupić zioło w coffeshopie trzeba wylegitymować się holenderskim dowodem osobistym.
Domyślam się, że w Polsce, w razie legalizacji, powstałby taki sam przepis.
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez dkm1941bismarck » 2011-06-10, 22:56:58

Fajny pomysł ma Korwin - akcyza na "maryśkę" i wpływy do budżetu rzędu kilkudziesięciu mld złotych, a to by nam sporo dało - lecz jeśli pójdziemy tym tokiem myślenia to wnet doczekamy się opodatkowania i zalegalizowania wielu nienormalnych rzeczy - zdecydowanie jestem wrogiem i przeciwnikiem legalizacji nawet najmniejszej wagi "marychy", bo to do niczego dobrego nie prowadzi :dobani:
Obrazek
URODZIŁEM SIĘ W WARSZAWIE-(L)EGIĘ KOCHAM-(L)EGIĘ SŁAWIĘ !!
Avatar użytkownika
dkm1941bismarckNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 1462
Dołączył(a): 2010-07-03, 18:21:53
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez Coury » 2011-06-29, 17:38:31

Dlaczego nie prowadzi? Maryśka jest taką samą używką jak kawa, papierosy, alkohol - może także i te zakazać? Nie ma możliwości zakazania tego, widać, jak obecny zakaz działa. Tak więc zamiast na siłę zabraniać to może mieć z tego jakieś korzyści?
Avatar użytkownika
CouryNone specified
Podglądacz
Podglądacz
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2011-04-06, 11:46:59
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez BlueMan » 2011-06-29, 17:48:22

Ale tak samo państwo mogło by mieć korzyści z prostytucji, nielegalnego oprogramowania, posiadania broni dla każdego chętnego obywatela. I pewnie wielu innych rzeczy.
Dlatego popuszczanie pasa nie prowadzi do niczego.
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Postprzez Codino » 2011-07-02, 01:32:07

BlueMan - 2011-06-29, 17:48 napisał(a):Ale tak samo państwo mogło by mieć korzyści z prostytucji, nielegalnego oprogramowania, posiadania broni dla każdego chętnego obywatela. I pewnie wielu innych rzeczy.Dlatego popuszczanie pasa nie prowadzi do niczego.

Prostytucja jest legalna i państwo pobiera z niej podatki.
Posiadanie broni to trochę inna kwestia, ale i tutaj dzisiejsza polityka państwa pokazuje, że obywatel jest traktowany jak bydło, które trzeba wydoić i zaprowadzić bezpiecznie na pastwisko. I w ten sposób ludzie nigdy nie nauczą się odpowiedzialności.
I szczerze mówiąc to mierzi mnie taka postawa, bo w jej myśl człowiek jest sprowadzany do poziomu psa. Dziękuję, nie palę ani nie potrzebuję broni, ale to nie znaczy, że mam wymagać tego samego od innych, bo każdy odpowiada za siebie.
Anarchia na baczenie zasługująca.
J. Lelewel
Avatar użytkownika
CodinoNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 1654
Dołączył(a): 2004-06-22, 16:35:16
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez junior » 2011-07-02, 09:25:24

ciekawe ile osób zmarło by lub zostało okaleczonych w wyniku takiego uczenia odpowiedzialności:P
zawsze możesz się nie zgodzić z opinią autora tego postu.
Avatar użytkownika
juniorMale
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 1446
Dołączył(a): 2008-06-22, 11:07:52
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: Legalizacja marihuany i narkotyków

Postprzez mikiqu » 2011-09-20, 12:32:27

Marihuana powinna być zalegalizowana przynajmniej do celów medycznych.
http://britishpower.pl
bo kocham muzykę brytyjską
Avatar użytkownika
mikiquNone specified
Podglądacz
Podglądacz
 
Posty: 7
Dołączył(a): 2011-09-20, 12:24:11
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Poprzednia strona

  • Inne

Powrót do Kontrowersje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 281 gości

cron