Świńska grypa A/H1N1

Jeżeli byłeś świadkiem oburzających scen w życiu codziennym lub jeżeli ktoś lub coś podniosło Ci ciśnienie - pisz, może adrenalina nieco opadnie...

Re:

Postprzez El Limon » 2010-01-31, 15:51:45

kobieta napisał(a):
El Limon - 28 sty 2010 17:48 napisał(a):Teraz co poniektórym ludziom jest łatwo wmówić pewne rzeczy, wystarczy tylko chcieć i umieć. Zresztą zawsze tak było tylko że teraz więcej ludzi uważa siebie za znawców tematu.


Prędzej powiedziałabym, że teraz istnieją na tyle potężne machiny (media), dzięki którym owo wmawianie i sianie paniki jest tak łatwe.


A czy jedno wyklucza drugie :P.
Jakby chciał budować światopogląd na tym co przekazuję Nam media to winno się siedziec w domu, pod żadnym pozorem nie wychylac nosa a na dodatek co drugi polak gralłby (o zgrozo!) w tibię.
Niestety im większa nagonka na temat tym większa oglądalnośc to większa ilość reklamodawców co się równa zyski.
Wolność może być przerażająca, jeśli jej nigdy nie czułeś
Avatar użytkownika
El LimonNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 530
Dołączył(a): 2008-10-11, 11:24:56
Lokalizacja: www.greenisland.cba.pl
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Świńska grypa A/H1N1

Postprzez iglana » 2010-01-31, 19:05:07

Bzdura. Lekarze nas straszą świńską grypą... nic dziwnego skoro bez łapówki to nawet z wyrostkiem problemy mają. Poza tym zamiast nas straszyć to niech poprawią stan polskich dróg, ułatwią życie niepełnosprawnym, bo póki co człowiek poruszający się na wózku inwalidzkim to na dobrą sprawę nie ma możliwości poruszania się po naszych ulicach...
Jestem unikalnym gatunkiem, który wyjątkowo nie podlega żadnej ochronie.

Nie zostanę gejszą, gdyż nie potrafię tańczyć ani śpiewać, a każda chwila spędzana ze mną jest przeklęta.
Avatar użytkownika
iglanaNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 19
Dołączył(a): 2010-01-31, 12:14:42
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Świńska grypa A/H1N1

Postprzez Codino » 2010-01-31, 19:17:24

iglana napisał(a):Bzdura. Lekarze nas straszą świńską grypą... nic dziwnego skoro bez łapówki to nawet z wyrostkiem problemy mają. Poza tym zamiast nas straszyć to niech poprawią stan polskich dróg, ułatwią życie niepełnosprawnym, bo póki co człowiek poruszający się na wózku inwalidzkim to na dobrą sprawę nie ma możliwości poruszania się po naszych ulicach...

Pewnie dlatego, że ulica jest stworzona dla poruszania się samochodem a nie wózkiem.
Anarchia na baczenie zasługująca.
J. Lelewel
Avatar użytkownika
CodinoNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 1654
Dołączył(a): 2004-06-22, 16:35:16
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Świńska grypa A/H1N1

Postprzez iglana » 2010-02-01, 00:33:00

Hm, mi chodziło o to, że poprawić stan dróg to jedno, a umożliwić ludziom niepełnosprawnym lepszy dostęp do sklepów, itd. to drugie, tam był przecinek, ale faktycznie jak przeczytałam to głupio wyszło ;)
Jestem unikalnym gatunkiem, który wyjątkowo nie podlega żadnej ochronie.

Nie zostanę gejszą, gdyż nie potrafię tańczyć ani śpiewać, a każda chwila spędzana ze mną jest przeklęta.
Avatar użytkownika
iglanaNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 19
Dołączył(a): 2010-01-31, 12:14:42
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez El Limon » 2010-02-01, 10:55:28

Niestety się zgodzę z iglana. Wielokrotnie napatrzałem ja się na źle zrobione podjazdy dla wózków (np. na zbyt strome lub bez barierek) a w zimie tragedyja i nie tylko dla tych na wózkach. Oblodzone podjazdy lub schodzy a na kolumnie karteczka "Uwaga śliskie schody" i nie ma kto się tym zająć by to np. solą posypać.
Ale to już na osobny wątek temat. A wracając do tematu gdzieś w wiadomościach słyszałem że maja się "zająć" firmami farmaceutycznymi, które te nagonkę na wirusa zaczęły.
Wolność może być przerażająca, jeśli jej nigdy nie czułeś
Avatar użytkownika
El LimonNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 530
Dołączył(a): 2008-10-11, 11:24:56
Lokalizacja: www.greenisland.cba.pl
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez Codino » 2010-02-01, 20:52:00

Niech się zajmą swoimi tępymi łbami dziennikarzyny żałosne. Dołożyli cegiełkę do paniki, a teraz szukają winnych.
Anarchia na baczenie zasługująca.
J. Lelewel
Avatar użytkownika
CodinoNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 1654
Dołączył(a): 2004-06-22, 16:35:16
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Poprzednia strona

  • Inne

Powrót do Kontrowersje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 261 gości

cron