Odchudzanie czy fake?

Jeżeli byłeś świadkiem oburzających scen w życiu codziennym lub jeżeli ktoś lub coś podniosło Ci ciśnienie - pisz, może adrenalina nieco opadnie...

Odchudzanie czy fake?

Postprzez privace » 2009-09-03, 21:46:44

Przez przypadek trafiłam na temat z forum o diecie http://www.dieta.pl/grupy_wsparcia/xxl- ... mniej.html
Do tego dziewczyna trafiła już na demotywatory http://demotywatory.pl/112016/Chciec-to-moc
Według mnie photoshop rządzi ;)
Jak wy myślicie?
W moim obiektywie
Hobby lalkowe

privaceFemale
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 7315
Dołączył(a): 2006-09-10, 19:11:58
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Odchudzanie czy fake?

Postprzez hitman1986 » 2009-09-03, 21:58:00

Sądzisz że to szop? Wątpię.

Byłbym nawet w stanie uwierzyć, że jej się udało...
BTW: w dalszych postach pisze, że ma problemy z wątrobą przez jakieś-tam leki... Współczuję...
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Odchudzanie czy fake?

Postprzez BlueMan » 2009-09-03, 22:06:49

Nie wierzę :P Chyba, że sobie zafundowała także operacje plastyczną biustu, bo przy takiej diecie nie możliwe, aby miała takie cycki!
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19108
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Re: Odchudzanie czy fake?

Postprzez privace » 2009-09-03, 22:14:08

Hitman, kolejny facet, który wierzy w cuda?
Porównaj jej zdjęcia ze zdjęciami innych odchudzających się z tego tematu http://www.dieta.pl/grupy_wsparcia/sukc ... -i-po.html
Kojarzysz, o co mi chodzi? Po pierwsze- przy takim spadku wagi taki biust? Hehe, akurat. Po drugie- jako fotograf powinieneś być wyczulony na to: przyjrzyj się twarzy, budowa kostna, czoło, nos, kształt ust... Skoro nie photoshop, to zupełnie inna osoba. Co ciekawe brakuje zdjęć "pośrednich, na pierwszym paszczur, na kolejnych laska.
W moim obiektywie
Hobby lalkowe

privaceFemale
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 7315
Dołączył(a): 2006-09-10, 19:11:58
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Odchudzanie czy fake?

Postprzez Codino » 2009-09-04, 00:45:39

Przecież to są dwie różne osoby.
Anarchia na baczenie zasługująca.
J. Lelewel
Avatar użytkownika
CodinoNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 1654
Dołączył(a): 2004-06-22, 16:35:16
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Odchudzanie czy fake?

Postprzez cre[a]tive » 2009-09-04, 06:25:17

Oczywiście, że to niemożliwe. Zdjęcia dwóch różnych osób, troszkę tylko do siebie podobnych.
A nawet załóżmy teoretycznie, że schudła te 60 kg w tak krótkim czasie - to i tak nie wyglądałaby tak, jak ta dziewczyna na zdjęciach lecz o niebo gorzej. Przy tak gwałtownym odchudzaniu to większość z was wolałaby zobaczyć ją nago grubą, niż nago po odchudzaniu - bo efekt obwisłej, zwisającej skóry byłby śmiercionośny, nie wspominając już o rozległych rozstępach, które pokrywałyby większość jej ciała.
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: Odchudzanie czy fake?

Postprzez Madzias » 2009-09-04, 20:07:54

Jak dla mnie to troszkę dziwna sprawa. Wiem, że można duuużo schudnąć ale nie w tak krótkim czasie. W niecałe 3 miesiące 24 kg...to chyba nie realne. Może laska tyle zrzuciała i wygląda całkiem nieźle ale chyba troszkę naściemniała z tym czasem. Poza tym zrobiła się na trochę tandetną laskę, kiepski styl.
SZCZĘŚCIE czemu odchodzisz ode mnie przecież było nam razem tak dobrze. Przyszedłeś nawet nie zapukałeś a teraz odchodzisz nie mówiąc nic. DLACZEGO
Avatar użytkownika
MadziasNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1217
Dołączył(a): 2007-09-30, 20:06:55
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Odchudzanie czy fake?

Postprzez zuyboy » 2009-09-04, 22:35:26

Nie wydaje mi się, żeby to była jedna i ta sama osoba, ale to może przez to, że na pierwszym zdjęciu nie ma tak mocnego makijażu jak na pozostałych.
kobieta napisał(a):A nawet załóżmy teoretycznie, że schudła te 60 kg w tak krótkim czasie(...) Przy tak gwałtownym odchudzaniu to większość z was wolałaby zobaczyć ją nago grubą, niż nago po odchudzaniu

Czy 1,6 kg tygodniowo to już jest gwałtowne odchudzanie? Poza tym jeżeli wierzyć w to co napisała to ona też intensywnie ćwiczyła.

ostrzeżenieEdytowany przez: BlueMan
Powód edycji: Uważaj na swoje słowa... nie tolerujemy tutaj prywatnych zagrywek i wojen.
Ostatnio edytowano 2009-09-04, 22:41:16 przez BlueMan, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Usunięty tekst w sprawie paszczura... .
...
Avatar użytkownika
zuyboyNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 516
Dołączył(a): 2007-10-28, 12:56:04
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Odchudzanie czy fake?

Postprzez KenWatanabe » 2009-09-05, 12:26:10

A ja nie wierzę :)
PShop faktycznie chyba też nie bo to są dwie różne osoby, poza tym te cycki jak Blue słusznie zauważył - niemożliwe. Pozostaje tylko kwestia po kiego ch.. ;) tyle się namęczyła żeby to zrobić? Chciała się poczuć ładniejsza?
Głównym motorem, który popycha mnie do działania, jest ciekawość. Zawsze szukam interesujących ról, interesujących scenariuszy. Nie chcę popadać w stereotypy, unikam zaszufladkowania, dlatego często wybieram bardzo różnorodne filmy: od poważnych po zabawne.
Kensaku Watanabe
Avatar użytkownika
KenWatanabeNone specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 2263
Dołączył(a): 2007-08-28, 02:05:27
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Odchudzanie czy fake?

Postprzez Madzias » 2009-09-07, 08:33:20

petreus007 napisał(a):Pozostaje tylko kwestia po kiego ch.. tyle się namęczyła żeby to zrobić? Chciała się poczuć ładniejsza?


Niech się zastanowię :hyhy: ....zazwyczaj ludziom ładniejszym, szczuplejszym jest łatwiej w życiu. Nie maja problemów z ciuchami, nikt ich nie obraża, wyglądają zdrowiej. Nie każdy akceptuje swoją nadwyżkę kilogramów.
SZCZĘŚCIE czemu odchodzisz ode mnie przecież było nam razem tak dobrze. Przyszedłeś nawet nie zapukałeś a teraz odchodzisz nie mówiąc nic. DLACZEGO
Avatar użytkownika
MadziasNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1217
Dołączył(a): 2007-09-30, 20:06:55
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Odchudzanie czy fake?

Postprzez Ahl-I-Batini » 2009-09-07, 13:56:25

Madzias napisał(a):Niech się zastanowię ....zazwyczaj ludziom ładniejszym, szczuplejszym jest łatwiej w życiu. Nie maja problemów z ciuchami, nikt ich nie obraża, wyglądają zdrowiej. Nie każdy akceptuje swoją nadwyżkę kilogramów.

Chyba chodzi o to w jakim celu ta mistyfikacja. Tak przynajmniej mam nadzieje, bo pytanie po co zrzucic nadwyzke kilogramow to bylaby kpina.
Jeśli człowiek pracuje, zawsze pracuje na kogoś, a wtedy nie jest człowiekiem tylko niewolnikiem, a ja wszędzie i zawsze chciałem sam, chciałem być sam, żeby mieć wszystkich gdzieś, razem z ich smutkiem i beznadziejnym żalem.
Strugaccy
Avatar użytkownika
Ahl-I-BatiniNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1255
Dołączył(a): 2006-03-31, 18:51:54
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Odchudzanie czy fake?

Postprzez KenWatanabe » 2009-09-07, 14:52:42

Ahl-I-Batini napisał(a):Chyba chodzi o to w jakim celu ta mistyfikacja. Tak przynajmniej mam nadzieje, bo pytanie po co zrzucic nadwyzke kilogramow to bylaby kpina.
No właśnie, po co ta cała szopka skoro w realu i tak dalej będzie miała problemy z ciuchami i tym, że wygląda jak wygląda.
Głównym motorem, który popycha mnie do działania, jest ciekawość. Zawsze szukam interesujących ról, interesujących scenariuszy. Nie chcę popadać w stereotypy, unikam zaszufladkowania, dlatego często wybieram bardzo różnorodne filmy: od poważnych po zabawne.
Kensaku Watanabe
Avatar użytkownika
KenWatanabeNone specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 2263
Dołączył(a): 2007-08-28, 02:05:27
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Odchudzanie czy fake?

Postprzez BlueMan » 2009-09-07, 15:01:03

petreus007 napisał(a):w realu i tak dalej będzie miała problemy z ciuchami
Te spodnie za obcisłe, tamte wchodza mi w tyłek, inne mają za dużo kieszeni.
A ta bluzka jest za bardzo żółta, itp :P
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19108
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Re: Odchudzanie czy fake?

Postprzez KenWatanabe » 2009-09-07, 21:28:40

BlueMan napisał(a):Te spodnie za obcisłe, tamte wchodza mi w tyłek,
Dokładnie :D
BlueMan napisał(a):inne mają za dużo kieszeni.
A ta bluzka jest za bardzo żółta, itp :P
Ale takie problemy ma czasem nawet całkiem przystojna panienka :pudlo:
Głównym motorem, który popycha mnie do działania, jest ciekawość. Zawsze szukam interesujących ról, interesujących scenariuszy. Nie chcę popadać w stereotypy, unikam zaszufladkowania, dlatego często wybieram bardzo różnorodne filmy: od poważnych po zabawne.
Kensaku Watanabe
Avatar użytkownika
KenWatanabeNone specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 2263
Dołączył(a): 2007-08-28, 02:05:27
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Odchudzanie czy fake?

Postprzez cre[a]tive » 2009-09-07, 22:27:11

Cóż za problemy, skąd Wy je bierzecie? Macie styczność aż z tak pustymi pannami?
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: Odchudzanie czy fake?

Postprzez Lawenda » 2009-09-09, 18:00:18

Dla mnie to ściema.Panna pisze,że brała Zelix i Meridę - oba te leki mają listę skutków ubocznych,na miarę pomieszkania sobie przez rok w Czarnobylu.A biorąc te dwa leki jednocześnie w tak krótkim czasie,nie przeżyłaby.Pomijając że żaden lekarz by jej tego nie przypisał.
Avatar użytkownika
LawendaNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 1866
Dołączył(a): 2007-06-07, 19:55:10
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


  • Inne

Powrót do Kontrowersje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 501 gości

cron