Nie chciały być gwałcone, więc obrzucili je kamieniami

Jeżeli byłeś świadkiem oburzających scen w życiu codziennym lub jeżeli ktoś lub coś podniosło Ci ciśnienie - pisz, może adrenalina nieco opadnie...

Nie chciały być gwałcone, więc obrzucili je kamieniami

Postprzez hitman1986 » 2009-04-15, 18:05:40

Wirtualna Polska napisał(a):Około 300 afgańskich kobiet zostało obrzuconych kamieniami, kiedy zebrały się, aby zaprotestować przeciwko nowemu prawu, które zdaniem krytyków legalizuje gwałt małżeński.

Nowe prawo przewiduje, że mąż może zażądać współżycia z żoną co cztery dni chyba, że jest ona chora. Zostało uchwalone w ubiegłym miesiącu.

Środowy protest, który zorganizowały obrończynie praw kobiet zgromadził około 300 uczestniczek.

Ich grupa jednak została zdominowana przez kontrdemonstrantów, którzy zagłuszali ich wezwania. Niektórzy z protestujących mężczyzn podnosili żwir i kamienie i rzucali nimi w kobiety. Krzyczeli też "śmierć niewolnikom chrześcijan!".

Policja próbowała utrzymać kontrdemonstrantów z daleka od protestujących kobiet - trzymając się za ręce funkcjonariusze utworzyli wokół nich barierę ochronną.


Nieźle się tam bawią, nie ? :hyhy:
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Nie chciały być gwałcone, więc obrzucili je kamieniami

Postprzez evil » 2009-04-15, 18:21:39

hitman1986 napisał(a):Nieźle się tam bawią, nie ? :hyhy:

uważasz za zabawę poniżanie drugiego człowieka?
"Jedyne czego żałuję w życiu, to tego, że nie jestem kimś innym."
Woody Allen
Avatar użytkownika
evilNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 3240
Dołączył(a): 2007-05-24, 00:04:43
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Nie chciały być gwałcone, więc obrzucili je kamieniami

Postprzez hitman1986 » 2009-04-15, 18:47:17

evil napisał(a):uważasz za zabawę poniżanie drugiego człowieka?

Ech, Evil, oczywiście, że nie. Powyższe słowa były bardzo mocną ironią... :niepewny:

Bardziej chciałem tymi słowami podkreślić swojego rodzaju zdziczenie tego narodu...
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Nie chciały być gwałcone, więc obrzucili je kamieniami

Postprzez cre[a]tive » 2009-04-15, 18:57:04

Cóż tu dużo mówić, istnieją na tym świecie społeczeństwa dzikie i zdegenerowane, a to jest tylko jeden z przykładów. Ofiarami zawsze są kobiety, bo natura obdarzyła je mniejszą siłą fizyczną. To barbarzyństwo w czystej postaci, ktoś powinien wyedukować tamtejszych mężczyzn, ja nawet chętnie bym się tego podjęła. Zamknęłabym każdego z nich w klatce w wyposzczonym gorylem; taki goryl zapewne żądałby seksu częściej niż co 4 dni, ale jako, że afgańscy mężczyźni tacy napaleni, że aż muszą gwałcić własne żony, to pewnie pierwszy tydzień, ewentualnie dwa nawet by im się podobało ich nowe życie. Dopiero później zaczęłaby się prawdziwa edukacja, dlaczego zmuszanie do seksu jest bee. Barbarzyńskie społeczeństwa, gdzie góruje siła, siłą trzeba nauczać - w tym wypadku siłą edukacji i nauki byłby wielki penis goryla.
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: Nie chciały być gwałcone, więc obrzucili je kamieniami

Postprzez BlueMan » 2009-04-15, 20:58:29

LOL :)
No to nie będzie ani kobiet, ani gwałtu jak faceci będą rzucać kamieniami w swoje kobiety xD
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19108
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Re: Nie chciały być gwałcone, więc obrzucili je kamieniami

Postprzez evil » 2009-04-15, 21:21:39

BlueMan napisał(a):LOL :)
No to nie będzie ani kobiet, ani gwałtu jak faceci będą rzucać kamieniami w swoje kobiety xD

gratuluje podejścia do tematu...
"Jedyne czego żałuję w życiu, to tego, że nie jestem kimś innym."
Woody Allen
Avatar użytkownika
evilNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 3240
Dołączył(a): 2007-05-24, 00:04:43
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Nie chciały być gwałcone, więc obrzucili je kamieniami

Postprzez KenWatanabe » 2009-04-15, 21:24:07

Ciekawe jaką karę mają zamiar wymierzać tym kobietom :D Może więzienie ?? tyle, że wtedy już na pewno sobie nie :sex: xD

A już tak serio; Wiadomo, że Szariat charakteryzuje się ingerencją w prywatne życie obywateli. Takie już są islamskie społeczeństwa. Patrząc na to z punktu widzenia osoby przywiązanej do polskiej kultury trzeba uznać takie praktyki za barbarzyństwo. Ale z drugiej strony trudno wymagać nagłej zmiany w krajach w których od tysięcy lat kobiety były tak traktowane.

Problem ten jest bardziej złożony bo nie ma jednego uniwersalnego punktu widzenia i żadnej niepodważalnej prawdy. Nie możemy z góry orzec, że to my mamy rację a nie oni. Jedynym wyjściem jest otwarta polemika.

Dobrze, że u nas w Polsce nie ma takich problemów. :D Niech żyją kobiety bez nich świat byłby nudny :pudlo:
Głównym motorem, który popycha mnie do działania, jest ciekawość. Zawsze szukam interesujących ról, interesujących scenariuszy. Nie chcę popadać w stereotypy, unikam zaszufladkowania, dlatego często wybieram bardzo różnorodne filmy: od poważnych po zabawne.
Kensaku Watanabe
Avatar użytkownika
KenWatanabeNone specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 2263
Dołączył(a): 2007-08-28, 02:05:27
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Nie chciały być gwałcone, więc obrzucili je kamieniami

Postprzez cre[a]tive » 2009-04-15, 21:48:28

petreus007 napisał(a):Nie możemy z góry orzec, że to my mamy rację a nie oni. Jedynym wyjściem jest otwarta polemika.


Aha, czyli nie jesteś pewien czy my jako społeczeństwo uznające równość wszystkich ludzi bez względu na płeć i kolor skóry mamy rację czy może oni mają rację zmuszając człowieka siłą do seksu?

Hmm, najpierw określenie "asfalt" wobec niczego winnym dzieciom z Afryki, teraz to.
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: Nie chciały być gwałcone, więc obrzucili je kamieniami

Postprzez hitman1986 » 2009-04-15, 22:02:47

kobieta napisał(a):Aha, czyli nie jesteś pewien czy my jako społeczeństwo uznające równość wszystkich ludzi bez względu na płeć i kolor skóry mamy rację czy może oni mają rację zmuszając człowieka siłą do seksu?

Petrusowi chyba chodziło o coś podobnego do tego z bogiem wszechmogącym: buddyści mają Buddę, arabowie Allaha, a chrześcijanie Boga. I który jest tym prawdziwym, czy też jedynym ?
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Nie chciały być gwałcone, więc obrzucili je kamieniami

Postprzez KenWatanabe » 2009-04-15, 23:09:47

kobieta napisał(a):Hmm, najpierw określenie "asfalt" wobec niczego winnym dzieciom z Afryki, teraz to.
Widzę, że ostatnio trochę Ci podpadłem :D

hitman1986 napisał(a):Petrusowi chyba chodziło o coś podobnego do tego z bogiem wszechmogącym: buddyści mają Buddę, arabowie Allaha, a chrześcijanie Boga. I który jest tym prawdziwym, czy też jedynym ?

No właśnie. Z grubsza o to mi chodziło...

kobieta napisał(a):Aha, czyli nie jesteś pewien czy my jako społeczeństwo uznające równość wszystkich ludzi bez względu na płeć i kolor skóry mamy rację czy może oni mają rację zmuszając człowieka siłą do seksu?

Moje zdanie w tej kwestii w 100% pokrywa się z Twoim, ale rozumiem, że czyjeś może być inne i nie mam zamiaru narzucać komuś siłą moich przekonań. Prawdopodobnie gdybyśmy mieli tu na forum jakiegoś araba to próbowałby on nam to wyjaśnić jakimiś swoimi argumentami. I niby dlaczego mielibyśmy z góry orzekać, że nasza jest tylko racja.

Jak napisał hitman1986 przypominałoby to trochę chrystianizowanie hindusów tylko dlatego, że jest Bóg Ojciec, Syn Boży i Duch Święty. A Matsja i Kurma to bujda i trzeba wyplenić ten prymitywizm z tępych głów hinduskich mnichów ( :stop: ostatnie zdanie to była ironia !!).
Głównym motorem, który popycha mnie do działania, jest ciekawość. Zawsze szukam interesujących ról, interesujących scenariuszy. Nie chcę popadać w stereotypy, unikam zaszufladkowania, dlatego często wybieram bardzo różnorodne filmy: od poważnych po zabawne.
Kensaku Watanabe
Avatar użytkownika
KenWatanabeNone specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 2263
Dołączył(a): 2007-08-28, 02:05:27
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Nie chciały być gwałcone, więc obrzucili je kamieniami

Postprzez Codino » 2009-04-16, 00:38:01

kobieta napisał(a):Aha, czyli nie jesteś pewien czy my jako społeczeństwo uznające równość wszystkich ludzi bez względu na płeć i kolor skóry mamy rację czy może oni mają rację zmuszając człowieka siłą do seksu?

A Ty jesteś pewna?
Pragnę przypomnieć, że ujemny przyrost naturalny to nasz problem, a nie ich.
Po to istnieją na świecie setki kultur, by lepiej dostosowane do życia(a nie lepsze z jakichś, wydumanych względów) przetrwały.
Anarchia na baczenie zasługująca.
J. Lelewel
Avatar użytkownika
CodinoNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 1654
Dołączył(a): 2004-06-22, 16:35:16
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Nie chciały być gwałcone, więc obrzucili je kamieniami

Postprzez cre[a]tive » 2009-04-16, 00:45:29

Codino, dążysz do tego, że zmuszanie kobiet do seksu, czyli gwałt, powinno być dozwolone, bo dzięki temu będziemy mieli dodatni przyrost naturalny?


petreus007 napisał(a):Prawdopodobnie gdybyśmy mieli tu na forum jakiegoś araba to próbowałby on nam to wyjaśnić jakimiś swoimi argumentami. I niby dlaczego mielibyśmy z góry orzekać, że nasza jest tylko racja.


Może dlatego, że wiemy, że poniżanie człowieka i świadomie wyrządzanie krzywdy jest złe?
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: Nie chciały być gwałcone, więc obrzucili je kamieniami

Postprzez Codino » 2009-04-16, 10:52:34

kobieta napisał(a):Codino, dążysz do tego, że zmuszanie kobiet do seksu, czyli gwałt, powinno być dozwolone, bo dzięki temu będziemy mieli dodatni przyrost naturalny?

Nie. Nasza kultura wykształciła troche inne zasady, nigdzie też nie napisałem, że niski przyrost naturalny musi być wynikiem zakazu gwałcenia kobiet. Ale może, dlatego nie możemy zmuszać innych narodów, kultur do przyjmowania naszych obyczajów, bo nam się wydaje, że są lepsze.

kobieta napisał(a):Może dlatego, że wiemy, że poniżanie człowieka i świadomie wyrządzanie krzywdy jest złe?

W wojsku poniżanie jest na porządku dziennym - ma to swój jasno określony cel i niewątpliwie jest dla poniżanych korzystne.
Anarchia na baczenie zasługująca.
J. Lelewel
Avatar użytkownika
CodinoNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 1654
Dołączył(a): 2004-06-22, 16:35:16
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Nie chciały być gwałcone, więc obrzucili je kamieniami

Postprzez BlueMan » 2009-04-16, 11:34:08

I korzystne jest gwałcenie kobiet, rzucanie w nich kamieniami i ogólnie krzywdzenie drugiego człowieka? :dobani:
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19108
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Re: Nie chciały być gwałcone, więc obrzucili je kamieniami

Postprzez ET » 2009-04-16, 11:55:21

Ta sprawa po raz kolejny pokazuje co jest wart Islam. Ot, religia prymitywnych pastuchów. Mam nadzieję, że polski bunt przeciwko tolerowaniu wszystkich i wszystkiego zwany niesłusznie zaściankiem nas przed modą na tą barbarzyńską religię.
"Mam układ z dyrekcją szpitala. Ja udaję, że pracuję. Oni udają, że mi płacą".
Obrazek
Avatar użytkownika
ETNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 1512
Dołączył(a): 2006-07-07, 01:54:27
Lokalizacja: Łódź- Dąbrowa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Nie chciały być gwałcone, więc obrzucili je kamieniami

Postprzez Codino » 2009-04-16, 14:49:01

BlueMan napisał(a):I korzystne jest gwałcenie kobiet, rzucanie w nich kamieniami i ogólnie krzywdzenie drugiego człowieka?

Ty oczywiście nic nie zrozumiałeś. To taki przykład, że nie wszystko złoto, co się świeci. Pojęcia zła i dobra, są względne, itd. Zasady, które tamta cywilizacja sobie wykształciła(m.in. kara śmierci za gwałt pozamałżeński), pozwoliły jej odnieść ogromny sukces, chociaż teraz na pewno zostali trochę w tyle, ale nie jest powiedziane, że sytuacja za kilkadziesiąt, czy kilkaset lat się nie odwróci. I wtedy oni może nas będą nazywać pastuchami i będą wyśmiewali ludzi, którym własne żony ze sobą seksu zabraniały.

ET napisał(a):Ta sprawa po raz kolejny pokazuje co jest wart Islam. Ot, religia prymitywnych pastuchów. Mam nadzieję, że polski bunt przeciwko tolerowaniu wszystkich i wszystkiego zwany niesłusznie zaściankiem nas przed modą na tą barbarzyńską religię.

Widzisz w Polsce jakąś modę na Islam? Ja raczej widzę modę na nazywanie Arabów prymitywami i niesienie im demokracji na karabinach, by przyswoili trochę nowinek z postępowej Europy.
Moja wizja jest trochę inna. Są u siebie- niech się sami rządzą. Jak przyjadą tu, niech ich obowiązują tutejsze prawa. Myślę, że to zdrowa tolerancja.
Anarchia na baczenie zasługująca.
J. Lelewel
Avatar użytkownika
CodinoNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 1654
Dołączył(a): 2004-06-22, 16:35:16
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Nie chciały być gwałcone, więc obrzucili je kamieniami

Postprzez kamil » 2009-04-16, 14:53:58

Codino napisał(a):Ale może, dlatego nie możemy zmuszać innych narodów, kultur do przyjmowania naszych obyczajów, bo nam się wydaje, że są lepsze.

Świetny obyczaj, gwałcenie żony.
Tylko tu nie chodzi o to, że inna religia wieży w buddę, a my chcemy ich przekonać do naszego Boga. Nikt nie chce im wciskać naszych obyczajów. Tu chodzi o ich prawo, które pozwala na to, że facet może zmusić żonę do seksu. Co nazywamy gwałtem.
Ingerencja innych państw wg mnie jest jak najbardziej na miejscu. Kto pomoże tym kobietom, skoro ich państwo ich nie broni, tylko skazuje na cierpienie. To co oni robią jest nieludzkie.
Codino napisał(a):W wojsku poniżanie jest na porządku dziennym - ma to swój jasno określony cel i niewątpliwie jest dla poniżanych korzystne.

Tylko, że poniżanie w wojsku przez przełożonych znacznie się różni od gwałtu.
Codino napisał(a):Pragnę przypomnieć, że ujemny przyrost naturalny to nasz problem, a nie ich.
Po to istnieją na świecie setki kultur, by lepiej dostosowane do życia(a nie lepsze z jakichś, wydumanych względów) przetrwały.

Mają przetrwać, bo gwałcą żony i jest ich przez to więcej. To znaczy lepsze przystosowanie do życia ?
"Nie ma nieświadomości bardziej hańbiącej jak przekonanie, że coś się wie o czym się nic nie wie."
Sokrates.
Avatar użytkownika
kamilNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 3259
Dołączył(a): 2005-12-25, 22:44:41
Lokalizacja: Dębica
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Nie chciały być gwałcone, więc obrzucili je kamieniami

Postprzez KenWatanabe » 2009-04-16, 15:02:02

Gratuluję sposobu myślenia. Chcecie siła nakłaniać ludzi do zaprzestania stosowania siły. Piękny pomysł nawet z punktu widzenia naszej kultury.

kobieta napisał(a):Może dlatego, że wiemy, że poniżanie człowieka i świadomie wyrządzanie krzywdy jest złe?

A niby skąd to wiemy? Proste pytanie: bo mamy coś takiego jak moralność. Ale chyba nie ulega wątpliwości, że sama moralność nie jest poczuciem naturalnym tylko wyuczonym. My mamy równość, wynika to z kultury Chrześcijańskiej.

Islamista wcale nie uważa takiego traktowania za wyrządzanie krzywdy. On uważa, że postępuje słusznie, a co więcej, odmienne działanie uznał by za zło.

Dlatego nie ma jednego uniwersalnego systemu wartości! Każda kultura ceni sobie inne cnoty i nie można negować ich tylko dlatego, że u nas jest tak a nie inaczej.
Każdy system ma swoje wady i zalety. I nie mówcie, że nasz świat wolności i równości jest idealny, bo nie jest.

kamil napisał(a):Ingerencja innych państw wg mnie jest jak najbardziej na miejscu. Kto pomoże tym kobietom, skoro ich państwo ich nie broni, tylko skazuje na cierpienie. To co oni robią jest nieludzkie.

A oni uważają, że to iż nie chodzisz codziennie do kościoła jest nieludzkie. To co, może jakaś interwencja?
Ostatnio edytowano 2009-04-16, 15:07:33 przez KenWatanabe, łącznie edytowano 1 raz
Głównym motorem, który popycha mnie do działania, jest ciekawość. Zawsze szukam interesujących ról, interesujących scenariuszy. Nie chcę popadać w stereotypy, unikam zaszufladkowania, dlatego często wybieram bardzo różnorodne filmy: od poważnych po zabawne.
Kensaku Watanabe
Avatar użytkownika
KenWatanabeNone specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 2263
Dołączył(a): 2007-08-28, 02:05:27
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Nie chciały być gwałcone, więc obrzucili je kamieniami

Postprzez Lawenda » 2009-04-16, 15:03:32

Ta sprawa kolejny raz pokazuję w jaki sposób europejskie media lubią przedstawiać islam - a my beneficjenci "jedynej słusznej europejskiej kultury" bardzo łatwo podłapujemy ten wątek.Wszelkie tragedie,skandale tak szeroko opisywane w mediach,i inne podłości w islamie są wynikiem nadinterpretacji Koranu,trochę coś a'la naszych moherowych beretów.W religii islamskiej kobieta winna być otaczana czcią,i szacunkiem.Wiele kobiet z kręgów naprawdę islamskich a nie skrajnie islamskich współczuję nam europejkom tego,że musimy żyć w świecie gdzie naszą kobiecość się ignoruję /pracujemy tak samo ciężko jak mężczyźni chociaż z biologicznego punktu widzenia tak być nie powinno/.A największy odsetek ludzi przechodzących na islam to wykształcone europejki z krajów wysoko rozwiniętych .Więc nie piszmy,że :

ET napisał(a):Ta sprawa po raz kolejny pokazuje co jest wart Islam. Ot, religia prymitywnych pastuchów


kobieta napisał(a):Cóż tu dużo mówić, istnieją na tym świecie społeczeństwa dzikie i zdegenerowane, a to jest tylko jeden z przykładów.


ponieważ to tak jakby nas Polaków oceniano z perspektywy tylko i wyłącznie ojca Rydzyka, czy też braci Kaczyńskich i całego moherowego frontu.Media nie piszą o prawdziwym islamie bo po prostu nie sprzedaje się on tak dobrze w Europie - jak mit podłego barbarzyńskiego terrorysty który gwałci swoją kobietę co drugą noc.Nie twierdze,że takich ludzi wśród islamistów nie ma - bo temu nie da się zaprzeczyć tak jak istnieniu o.Rydzyka- ale są to przypadki marginalne bardzo napiętnowane przez prawdziwy islam.
Avatar użytkownika
LawendaNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 1866
Dołączył(a): 2007-06-07, 19:55:10
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Nie chciały być gwałcone, więc obrzucili je kamieniami

Postprzez kamil » 2009-04-16, 15:06:06

petreus007 napisał(a):Islamista wcale nie uważa takiego traktowania za wyrządzanie krzywdy. On uważa, że postępuje słusznie, a co więcej, odmienne działanie uznał by za zło.


Islamista tak uważa, a islamistki ? Skoro protestują to chyba nie jest im tak cudownie.
petreus007 napisał(a):A oni uważają, że to iż nie chodzisz codziennie do kościoła jest nieludzkie. To co, może jakaś interwencja?

Tylko że ja nie wyrządzam tym nikomu krzywdy.
"Nie ma nieświadomości bardziej hańbiącej jak przekonanie, że coś się wie o czym się nic nie wie."
Sokrates.
Avatar użytkownika
kamilNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 3259
Dołączył(a): 2005-12-25, 22:44:41
Lokalizacja: Dębica
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Następna strona

  • Inne

Powrót do Kontrowersje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 523 gości

cron