Nie zabijaj kotów!

Jeżeli byłeś świadkiem oburzających scen w życiu codziennym lub jeżeli ktoś lub coś podniosło Ci ciśnienie - pisz, może adrenalina nieco opadnie...

Re: Nie zabijaj kotów!

Postprzez KenWatanabe » 2009-09-07, 14:56:22

Ahl-I-Batini napisał(a):W sumie po co pytam, jestes w tym radosnym wieku, gdy sie czlowiekowi wydaje, ze wykastrowac pedofila to swietna zabawa a tortury to jedyny sposob na sprawiedliwosc.
Może sprecyzujesz ten wiek? Jak dla mnie najlepiej to pasuje do osób po 60tce.
Głównym motorem, który popycha mnie do działania, jest ciekawość. Zawsze szukam interesujących ról, interesujących scenariuszy. Nie chcę popadać w stereotypy, unikam zaszufladkowania, dlatego często wybieram bardzo różnorodne filmy: od poważnych po zabawne.
Kensaku Watanabe
Avatar użytkownika
KenWatanabeNone specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 2263
Dołączył(a): 2007-08-28, 02:05:27
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Nie zabijaj kotów!

Postprzez Ahl-I-Batini » 2009-09-07, 21:45:59

petreus007 napisał(a):Może sprecyzujesz ten wiek? Jak dla mnie najlepiej to pasuje do osób po 60tce.

25 lat i siedem miesiecy.

To ten wiek gdy czlowiek juz osiagnal cos w swoim quasi-doroslym zyciu i wydaje mu sie, ze zlo swiata to po prostu zli ludzie a na nich istnieja proste metody.
Jeśli człowiek pracuje, zawsze pracuje na kogoś, a wtedy nie jest człowiekiem tylko niewolnikiem, a ja wszędzie i zawsze chciałem sam, chciałem być sam, żeby mieć wszystkich gdzieś, razem z ich smutkiem i beznadziejnym żalem.
Strugaccy
Avatar użytkownika
Ahl-I-BatiniNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1255
Dołączył(a): 2006-03-31, 18:51:54
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Nie zabijaj kotów!

Postprzez evil » 2009-09-07, 21:53:37

Ahl-I-Batini napisał(a):To ten wiek gdy czlowiek juz osiagnal cos w swoim quasi-doroslym zyciu i wydaje mu sie, ze zlo swiata to po prostu zli ludzie a na nich istnieja proste metody.

uwielbiam ludzi, którzy lepiej ode mnie wiedzą jakie mam poglądy na niektóre sprawy :oczami:

Ahl-I-Batini napisał(a):25 lat i siedem miesiecy.

a Ty pewnie masz 26 i 5 miesięcy, że wszystko wiesz najlepiej - chociażby ode mnie :boss:
"Jedyne czego żałuję w życiu, to tego, że nie jestem kimś innym."
Woody Allen
Avatar użytkownika
evilNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 3240
Dołączył(a): 2007-05-24, 00:04:43
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Nie zabijaj kotów!

Postprzez Ahl-I-Batini » 2009-09-07, 21:58:40

evil napisał(a):uwielbiam ludzi, którzy lepiej ode mnie wiedzą jakie mam poglądy na niektóre sprawy

Swoje poglady czesto prezentujesz w tym dziale. Moze po prostu ja potrafie z nich wyciagac wnioski.
Jeśli człowiek pracuje, zawsze pracuje na kogoś, a wtedy nie jest człowiekiem tylko niewolnikiem, a ja wszędzie i zawsze chciałem sam, chciałem być sam, żeby mieć wszystkich gdzieś, razem z ich smutkiem i beznadziejnym żalem.
Strugaccy
Avatar użytkownika
Ahl-I-BatiniNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1255
Dołączył(a): 2006-03-31, 18:51:54
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Nie zabijaj kotów!

Postprzez evil » 2009-09-07, 21:59:43

Ahl-I-Batini napisał(a):Swoje poglady czesto prezentujesz w tym dziale. Moze po prostu ja potrafie z nich wyciagac wnioski.

oczywiście, jesteś najmądrzejszy, wiesz najlepiej! masz rację.
Kończę z Tobą tą pseudo dyskusję bo szkoda palców.
"Jedyne czego żałuję w życiu, to tego, że nie jestem kimś innym."
Woody Allen
Avatar użytkownika
evilNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 3240
Dołączył(a): 2007-05-24, 00:04:43
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Nie zabijaj kotów!

Postprzez El Limon » 2009-09-26, 19:10:12

Ja się zgadzam (o dziwo) z Evil. Trzeba brać odpowiedzialność za swoje czyny. Skoro chcę mieć psa (właściwie sukę) i nie chcę by miała młode to trzeba tego dopilnować. Niestety nasze społeczeństwo coraz częściej traktuję zwierzaki jak zabawki, które gdy się znudzą można się ich pozbyć.
Co do słuszności kary, od tego jest sąd. On wyznacza karę i skoro wyznaczył ją taka to znaczy że był tego powód.
Wolność może być przerażająca, jeśli jej nigdy nie czułeś
Avatar użytkownika
El LimonNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 530
Dołączył(a): 2008-10-11, 11:24:56
Lokalizacja: www.greenisland.cba.pl
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Nie zabijaj kotów!

Postprzez niania_ogg » 2009-09-28, 11:30:50

Zgadzam się.
Dla mnie przerażający jest fakt, że tego typu incydent nie jest jedyny. Poza tym w wielu społeczeństwach osoba ta nie jest potępiana - bo przecież to tylko jakiś kot (jakieś zwierzę).
"Każde miejsce leży tam, gdzie jest, od czasu kiedy pierwszy raz tam trafiło. To się nazywa geografia."
Avatar użytkownika
niania_oggNone specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 241
Dołączył(a): 2009-09-28, 10:54:49
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Nie zabijaj kotów!

Postprzez Darin7 » 2009-10-02, 19:09:36

wyrok niski... ale i tak dobrze, ze został skazany, ale kary powinny byc surowsze dla "ludzi", którzy znęcają się nad zwierzętami, to są jakies osoby bez serca
Avatar użytkownika
Darin7None specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 11
Dołączył(a): 2009-10-01, 20:23:57
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Nie zabijaj kotów!

Postprzez El Limon » 2009-10-04, 00:34:30

Darin7 napisał(a):wyrok niski... ale i tak dobrze, ze został skazany, ale kary powinny byc surowsze dla "ludzi", którzy znęcają się nad zwierzętami, to są jakies osoby bez serca


Wystarczy te kary egzekwować a nie zaostrzać.
Wolność może być przerażająca, jeśli jej nigdy nie czułeś
Avatar użytkownika
El LimonNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 530
Dołączył(a): 2008-10-11, 11:24:56
Lokalizacja: www.greenisland.cba.pl
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Poprzednia strona

  • Inne

Powrót do Kontrowersje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 488 gości

cron