Jacek i Agatka

SubForum o tematyce dowolnej.

Re: Jacek i Agatka

Postprzez Madzias » 2007-11-25, 00:18:46

evil84 napisał(a): Lubisz jak się Ciebie nabija w butelkę? bo ja szczerze nie...pewnie kolejny wymysł administracji na rozruszanie forum....


A jak sprawdzisz, że ja jestem prawdziwa. Nawet jeśli jest to ściema, to początek był dobry...tylko później zapomniano o nieszczesnej Agatce. Nie należy tak wszystkiego brać na poważnie. Generalnie głupot nie pisze/ą i nikogo nie obraża/ją więc mi nie przeszkadza.
SZCZĘŚCIE czemu odchodzisz ode mnie przecież było nam razem tak dobrze. Przyszedłeś nawet nie zapukałeś a teraz odchodzisz nie mówiąc nic. DLACZEGO
Avatar użytkownika
MadziasNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1217
Dołączył(a): 2007-09-30, 20:06:55
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Jacek i Agatka

Postprzez Jacek i Agatka » 2007-11-25, 00:19:34

Kto był bystry to zauważył, że spełniłemevil84, Twoje życzenie, ale jak powiesz Agatce to naprawdę będe martwy :)
Nauczmy innych kochać
Avatar użytkownika
Jacek i AgatkaNone specified
BOSSu
BOSSu
 
Posty: 889
Dołączył(a): 2007-11-18, 18:38:16
Lokalizacja: I'm cosmopolitan
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Jacek i Agatka

Postprzez evil » 2007-11-25, 00:22:07

Jacek i Agatka napisał(a):Kto był bystry to zauważył, że spełniłemevil84, Twoje życzenie
sorki, ale ja nic nie widzę - wiedziałam, że do bystrych nie należę ale żeby aż tak...
"Jedyne czego żałuję w życiu, to tego, że nie jestem kimś innym."
Woody Allen
Avatar użytkownika
evilNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 3240
Dołączył(a): 2007-05-24, 00:04:43
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Jacek i Agatka

Postprzez Jacek i Agatka » 2007-11-25, 00:36:10

A widzisz? Trzeba być czujnym ;) Przez moment przedstawiłem nasze pyszczki w avatorze. Popytaj innych forumowiczów, może ktoś to zauważył. Na dzień dzisiejszy nie będę już nic więcej udowadniał.

A swoją drogą trochę macie racji...trochę teroryzuję Agatkę i nijako trochę żyje ona w moim cieniu, co nie znaczy ze jej nie kocham :milosc: Taki mamy układ że rządzę ja, zgodziła się na to. Niejednokrotnie udostępniałęm jej to forum by coś napisała i przeważnie twierdzi "że ja już przecież wszystko napisałem", ale wierzcie, że czyta wszystko i jest tego samego zdania.
Przecież nie będę się podpisywał jej imieniem, by Was przekonać o jej istnieniu, to dopiero by była nieuczciwość z mojej strony. Myślę że jak zawrzemy głębszą znajomość to i adresami się wymienimy. Jest na to czas :)

A zawitaliśmy tu z całkiem innych powodów. I też myśłałem, że Agatka się tu bardziej zadomowi bardziej ode mnie, jednak...jest inaczej. Ale bedzie dobrze. Na obecną chwilę już śpi...obrażona. Rano jej przejdzie :)

Jacek
Nauczmy innych kochać
Avatar użytkownika
Jacek i AgatkaNone specified
BOSSu
BOSSu
 
Posty: 889
Dołączył(a): 2007-11-18, 18:38:16
Lokalizacja: I'm cosmopolitan
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Jacek i Agatka

Postprzez Madzias » 2007-11-25, 00:52:24

Jacek i Agatka napisał(a):Trzeba być czujnym Przez moment przedstawiłem nasze pyszczki w avatorze. Popytaj innych forumowiczów, może ktoś to zauważył. Na dzień dzisiejszy nie będę już nic więcej udowadniał


Jacku uwierz mi ważniejsze rzeczy do robienia niż siedzienie cały dzien na forum i patrzenia czy przypadkiem Jacek i Agatka nie wstawili na parę chwil swojego zdjęcia. Opamietaj się, aż taki interesujący nie jesteś. Tylko się nie obrażaj :hyhy:

Jacek i Agatka napisał(a):przeważnie twierdzi.


A co wtedy gdy ma inne zdanie. Siedzi cichutko, bo i tak jej nie dopuścisz do kompa. Ciezkie ma zycie z Tobą :P
SZCZĘŚCIE czemu odchodzisz ode mnie przecież było nam razem tak dobrze. Przyszedłeś nawet nie zapukałeś a teraz odchodzisz nie mówiąc nic. DLACZEGO
Avatar użytkownika
MadziasNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1217
Dołączył(a): 2007-09-30, 20:06:55
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Jacek i Agatka

Postprzez Jacek i Agatka » 2007-11-25, 00:58:12

;) Madzias, bez obaw obrazić mnie trudno... nie obrażam się, w przeciwieństwie do Agatki, obraża się 24 razy na dobę ( potem mnie przeprasza;)
Madzias napisał(a):Jacku uwierz mi ważniejsze rzeczy do robienia niż siedzienie cały dzien na forum

Flesh naszych mordek był moment po życzeniu evil84, i więcej nie będę tego powtarzał i tak mam już urwanie głwy że za dużo ekshibicjonizuję naszą prywatność tu na forum :)

A tu masz w 100% rację
Madzias napisał(a):gdy ma inne zdanie. Siedzi cichutko, bo i tak jej nie dopuścisz do kompa. Ciezkie ma zycie z Tobą
tak już jest, ktoś musi ..... :)
Nauczmy innych kochać
Avatar użytkownika
Jacek i AgatkaNone specified
BOSSu
BOSSu
 
Posty: 889
Dołączył(a): 2007-11-18, 18:38:16
Lokalizacja: I'm cosmopolitan
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Jacek i Agatka

Postprzez Jacek i Agatka » 2007-11-25, 00:59:36

a gdy ja mam inne zdanie to piszę że to jest wyłącznie moje zdanie, a Agatka ma inne, ale puki co to się jeszcze nie zdażyło :)
Nauczmy innych kochać
Avatar użytkownika
Jacek i AgatkaNone specified
BOSSu
BOSSu
 
Posty: 889
Dołączył(a): 2007-11-18, 18:38:16
Lokalizacja: I'm cosmopolitan
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Jacek i Agatka

Postprzez Artsf » 2007-11-25, 01:21:19

W moim przypadku była kiedyś sugestia aby żona i córka zarejestrowały się na forum.
Jeśli chodzi o żonę - w domu nigdy nie zasaiada do komputera , nawet nie chce napisać tekstu , gdyż jak mi kiedyś powiedziała to ma dosyć w pracy a pracuje na programie księgowym.Jednak na zlocie w Grotnikach k. Łodzi już nie istniejącego forum była ze mną.
A odnośnie córki - mówi że ta forma komunikacji jej nie odpowiada (preferuje GG i maile) ale gdy jej zasugerowałem chociaż rejestrację , powiedziała że nie ma sensu gdyż studiuje i mieszka na kwaterze we Wrocławiu gdzie nie ma dostępu do internetu.
Avatar użytkownika
ArtsfNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 1344
Dołączył(a): 2006-01-08, 19:36:40
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Jacek i Agatka

Postprzez Lawenda » 2007-11-25, 14:57:28

Dobry bajer nie jest zły , od początku twierdzę - mała prowokacja coś mi tu się nie zgadza w Jacku i Agatce ;P
Avatar użytkownika
LawendaNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 1866
Dołączył(a): 2007-06-07, 19:55:10
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Jacek i Agatka

Postprzez Jacek i Agatka » 2007-11-25, 15:23:52

WiTajcie Dobrzy Ludzie

Smutny dziś dzień od rana pada u nas. Agatka też znowu nie ma humoru.
ZNP trwa u niej conajmniej 30 dni, a ja muszę jakoś sobie z tym radzić, a widzę że Wy wszyscy bardziej się przejmujecie brakiem Agatki niż ja... ja mam chwilę spokoju :)

Przejdzie jej. :)
Lawenda napisał(a):Dobry bajer nie jest zły , od początku twierdzę - mała prowokacja coś mi tu się nie zgadza w Jacku i Agatce


Tak. Znalazłem wczoraj (poswięciłem kawałek nocy ) posty na temat "lucynkagate" :)
i poniekąd rozumiem Wasze obawy. Ale spokojnie, dwa razy ten sam numer chyba by im nie przeszedł, nie?

A wszystkich życzliwych "niedowiarków" by rozwiać wszelkie wątpliwości, że nie jesteśmy wymysłem wspaniałej wyobraźni administracji, zapraszamy na priv. :)
Nauczmy innych kochać
Avatar użytkownika
Jacek i AgatkaNone specified
BOSSu
BOSSu
 
Posty: 889
Dołączył(a): 2007-11-18, 18:38:16
Lokalizacja: I'm cosmopolitan
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Jacek i Agatka

Postprzez Madzias » 2007-11-25, 16:19:45

Jacku pogoda jest faktycznie smutna ale proponuję nie paparac sobie dnia. Weź Agatkę w objęcia, rozkręć ją i spedź miły wieczór. Moja dobra rada. Takich dni bedzie teraz wiele. Jakby nie patrzeć jest jesień i zima nadchodzi. Zrób coś szalonego.

P.S. Jak już będę strasznie zaintrygowana waszym związkiem i waszymi osobami, to pozwole sobie na PW. Narazie dobrze się z Wami bawię. A po co obierać sobie zabawę, prawda?
SZCZĘŚCIE czemu odchodzisz ode mnie przecież było nam razem tak dobrze. Przyszedłeś nawet nie zapukałeś a teraz odchodzisz nie mówiąc nic. DLACZEGO
Avatar użytkownika
MadziasNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1217
Dołączył(a): 2007-09-30, 20:06:55
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Jacek i Agatka

Postprzez smoczyca » 2007-11-25, 16:32:38

Jacek i Agatka, oj widzę że moje obawy stały się obawami innych niebieściaków :)

z mojej strony to mam coraz więcej ale do Ciebie Jacku - zaczynam twierdzić że za długiego łańcucha z kuchni to Agatka nie ma :(

Ciągle u Was pada ??
[*] Zamglone Twe oczy widziały tylko ciemne smugi... i Nas...[*]
Kocham Cię Ś.P MAMUSIU
Avatar użytkownika
smoczycaNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 1624
Dołączył(a): 2007-07-04, 09:30:45
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Jacek i Agatka

Postprzez Jacek i Agatka » 2007-11-25, 16:45:33

WiTam :)

Ale jestem zły :wsciekly: Na Agatkę jestem zły.....

smoczyca napisał(a):zaczynam twierdzić że za długiego łańcucha z kuchni to Agatka nie ma


Oj ma dłuuuugi łancuszek i to nawet gumowy rozciągalny aż do granic mojej cierpliwości :)

Już mi przeszło.... :)
Tak naprwadę to ja nie wiem czy Agatka chce coś napisać. Ciągle się ze mną kłóci o to co ja tu piszę, ale kiedy chcę jej udostępnić klawiaturę by napisała coś sama to ...już nie chce. Kobiety powinny ją zrozumieć... :) Ja już z tym się nauczyłem żyć.
I ciągle jest :milosc:

Pozdrawiam.

Jacek


PS> Ciągle pada.... "Pada deszcz, tak już było wczoraj, "znowu ty" to są twoje słowa"...
Nauczmy innych kochać
Avatar użytkownika
Jacek i AgatkaNone specified
BOSSu
BOSSu
 
Posty: 889
Dołączył(a): 2007-11-18, 18:38:16
Lokalizacja: I'm cosmopolitan
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Jacek i Agatka

Postprzez Jacek i Agatka » 2007-11-25, 21:07:00

No i mamy bunt na pokładzie. Nie wiem czy kogoś zmartwię czy ucieszę, ale moja :milosc: Agatka :milosc: wykrzyczała mi, że : nie będzie się bawić moimi zabawkami :) Cóż mi pozostało? No chyba skoczę zmienić avatar....

pogrążony w smutku i żalu :(
Jacek

Powodem ma byc niby to że jestem nadzaborczy wstosunku do komputera i "nie dopuszczam".
Dopuszczam :) ... przez ostatnie 1,5 godziny leżałem sobie i patrzyłem bezmyślnie w TV.... ale Agatka miała inne zajęcia na kompie. :)
Nauczmy innych kochać
Avatar użytkownika
Jacek i AgatkaNone specified
BOSSu
BOSSu
 
Posty: 889
Dołączył(a): 2007-11-18, 18:38:16
Lokalizacja: I'm cosmopolitan
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Jacek i Agatka

Postprzez smoczyca » 2007-11-25, 22:13:40

Jacek , a może Agadka na BlueCenzura siedzi ?? :P ( jak nie to polecam )
[*] Zamglone Twe oczy widziały tylko ciemne smugi... i Nas...[*]
Kocham Cię Ś.P MAMUSIU
Avatar użytkownika
smoczycaNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 1624
Dołączył(a): 2007-07-04, 09:30:45
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Jacek i Agatka

Postprzez WiseWoman » 2007-11-25, 22:16:20

Madzias napisał(a):No i mamy bunt na pokładzie. Nie wiem czy kogoś zmartwię czy ucieszę, ale moja :milosc: Agatka :milosc: wykrzyczała mi, że : nie będzie się bawić moimi zabawkami :)


No to może Agatka założy swoje konto? Byłoby prościej, zresztą nikogo do niczego nie można zmusić. ;)
Kiedy czegoś gorąco pragniesz,
to cały wszechświat działa potajemnie,
aby udało Ci się to osiągnąć.
*Paulo Coelho*
Avatar użytkownika
WiseWomanNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 629
Dołączył(a): 2007-11-03, 20:23:49
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Jacek i Agatka

Postprzez Jacek i Agatka » 2007-11-25, 23:00:55

WiseWoman napisał(a):No to może Agatka założy swoje
myśli o tym... ale to przecież nie chodzi o konto tylko, że ja nie dopuszczam jej ;) zupełnie się role odwróciły, przeważnie to żona nie dopuszcza męża :)

Damy radę :) .... ale patrzy co ja piszę

Jacek...bez :milosc: Agatki :milosc: a ciągle z Agatką :)
Nauczmy innych kochać
Avatar użytkownika
Jacek i AgatkaNone specified
BOSSu
BOSSu
 
Posty: 889
Dołączył(a): 2007-11-18, 18:38:16
Lokalizacja: I'm cosmopolitan
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Jacek i Agatka

Postprzez Madzias » 2007-11-26, 00:00:25

Wiesz Jacku musisz coś wymyślić, bo zaczyna powiewać nudą.
SZCZĘŚCIE czemu odchodzisz ode mnie przecież było nam razem tak dobrze. Przyszedłeś nawet nie zapukałeś a teraz odchodzisz nie mówiąc nic. DLACZEGO
Avatar użytkownika
MadziasNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1217
Dołączył(a): 2007-09-30, 20:06:55
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Jacek i Agatka

Postprzez Jacek i Agatka » 2007-11-26, 06:40:19

:) No cóż..trudno jakoś sobie wymyślać życie :) zbyt łatwe by to było... chyba każdy by tak chciał by sobie mógł sam napisać scenariusz na życie ...puki co "wymyślilem sobie takie coś...... dziękuje koledze P. za pomoc w realizacji tego projektu.... ( zapraszam do Naszej Radosnej Twórczości)....

Jacek....każdy już wie że bez :milosc: Agatki :)
ale w :milosc: ją mam....

(no i przecież to nie powód do rozwodu....znacie może lepszy? :) )
Nauczmy innych kochać
Avatar użytkownika
Jacek i AgatkaNone specified
BOSSu
BOSSu
 
Posty: 889
Dołączył(a): 2007-11-18, 18:38:16
Lokalizacja: I'm cosmopolitan
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Jacek i Agatka

Postprzez Jacek i Agatka » 2007-11-26, 10:05:15

Ale fajnie :) Wspólnik zachorował i mam...wolne :hurra: Mam cały dzień prawie dla siebie i mogę robić to co chcę, a że zawsze robię to co chcę to praktycznie dzień jak codzień. :)

Odbieram "zarzuty, że tu nic się nie dzieje :) ...wieje nudą, :milosc: Agatka :milosc: odeszła ( Jezuuuuu jak to brzmi ), obrażona, ale z ciekawością zagląda co ja sobie robię z komputerem. Czysto babska ciekawość, wścibskość, zazdrość?
Krótko mnie trzyma w tym względzie ( o już temat do dyskusji)...
No właśnie, kazdy narzeka, że eeeee nuda, ale dyskusji podjąć nie chce, a tyle kontrowersyjnych zdań tu padło.
Jak tak dalej pójdzie to Dobry Admin wywali mnie stąd na zbity pysk ( bo nie wnoszę nic do dyskusji) i tak się skończy moja przygoda ze Wspaniałym BlueForum, a tu tak fajnie, Dobrzy Ludzie, przyjaźni, serdeczni.... niepodejrzliwi :)

Zarzuca mi się, że jestem jakimś botem albo wymysłem ...jak to któreś z Was napisało, "wytworem rozdwojenia jaźni" :) Nie ufacie zbytnio Uprzejmej Administracji, po wpadce z "Lucynka" ( można jeszcze jej posty przeczytać? Bardzo jestem ciekaw inwencji Dobrych Moderatorów :) , nie ufacie ludziom, nowym ludziom jak my biedne małe pacynki.
Wiem i widzę, że tworzycie tu zamknięty krąg starych przyjaciół i trudno dobić się poza Wasze uprzedzenia, bo zauważam, że jesteście troszeczkę "uprzedzeni" do nowych... a może to znowu jakiś kawał? Kawał to zrobił mój tata płodząć mnie :)
Mimo starczego wieku to duszę mam młodą, kiedyś byłem "rockmenem " hahaha... byłem sławny i bogaty :) teraz jestem tylko biedną pacynką.

Pozdrawiam Jacek ... bez :milosc: Agatki, która tu jest obecna duchem i czasem ciałem :) ... a jest na co popatrzeć


Zapraszam do pokoju Naszej Radosnej Twórczości
Oczywiście dedykacja dla :milosc: Agatki :milosc:
Nauczmy innych kochać
Avatar użytkownika
Jacek i AgatkaNone specified
BOSSu
BOSSu
 
Posty: 889
Dołączył(a): 2007-11-18, 18:38:16
Lokalizacja: I'm cosmopolitan
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Inne

Powrót do Wolnoć Tomq - Wyżymaczka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 96 gości

cron