Gdzie najlepiej się zareklamować?

SubForum o tematyce dowolnej.

Gdzie najlepiej się zareklamować?

Postprzez harmidon » 2015-03-11, 03:05:31

Mam pytanie :P Gdzie polecacie się zareklamować ? Mam i nie wiem na jaką reklamę postawić myślałem o tym żeby rozwiesić jakieś banery w moim mieście ( Suwałki ) tylko nie wiem czy ktoś na nie jeszcze patrzy? :D co lepsze reklama w internecie czy taka stojąca przy drodze? znalazłem przy okazji ciekawą ofertę (Banery Suwałki) co myślicie na ten temat? jaka formę reklamy wybrać? bo chyba nie w gazecie? to już chyba przeszłość ;d
Sprawdź najniższe ceny na magnesy na lodówkę
harmidonNone specified
Podglądacz
Podglądacz

Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez malina233 » 2015-06-17, 20:33:26

Najlepszą formą reklamy jest obecnie content marketig, nie jest łatwo napisać dobry poszukiwany tekst, LeadBullet prezentuje najskuteczniejsze teksty contentowe.
malina233None specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz

Podziękował : 1 razy

Re: Gdzie najlepiej się zareklamować?

Postprzez Gocha12 » 2015-06-19, 21:21:09

Ja myślę, że teraz najlepszą formą reklamy jest internet! Na tym teraz ludzie się skupiają. Jeśli trochę kasy zainwestujesz w dobry content marketing myślę, że odniesiesz sukces. LeadBullet jest liderem od contentu, wiec poczytaj o tym jak chcesz zaistnieć w sieci :)
Gocha12None specified
Nowy

Postprzez dindasi44 » 2019-02-27, 18:23:49

Reklama w internecie robi swoje ale oprócz tego można tradycyjnie wizytówki czy tablice reklamowe. Polecam zajrzeć na stronę firmy która zajmuje się reklamą. http://taniareklama.pl/plexioni maja sklep gdzie można kupić szyld reklamowy czy kaseton reklamowy. Bardzo fajne ceny uważam że warto się nimi zainteresować. Mają bardzo dobrą opinie. Polecam serdecznie.
dindasi44None specified
Początkujący
Początkujący

Imię: Agnieszka

• Inne

Powrót do Wolnoć Tomq - Wyżymaczka