Horoskop - sprawdź czy działa :)

SubForum o tematyce dowolnej.

Horoskop - sprawdź czy działa :)

Postprzez dkm1941bismarck » 2011-08-18, 16:35:39

Zapraszam do zabawy: http://www.zapiecek.com/horoskop/index.html
Wyszło mi w 99% to co zawsze skorpionom :zakrecony:
Obrazek
URODZIŁEM SIĘ W WARSZAWIE-(L)EGIĘ KOCHAM-(L)EGIĘ SŁAWIĘ !!
Avatar użytkownika
dkm1941bismarckNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 1462
Dołączył(a): 2010-07-03, 18:21:53
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Horoskop - sprawdź czy działa :)

Postprzez cre[a]tive » 2011-08-18, 20:20:39

heh.jpg


A jakże, wszystko się zgadza: człowiek miły, towarzyski, wszechstronnie uzdolniony, powszechnie lubiany, uprzejmy, gościnny, rozsądny. Cała ja xD
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Postprzez dkm1941bismarck » 2011-08-18, 20:29:05

Niezależny, wytrwały, dumny — ma doskonałe zdolności analityczne.

awet w drobnych szczegółach jest ostrożny i uważny. Przejmuje się bowiem własną pracą
i dąży wytrwale do osiągnięcia jak najlepszych rezultatów.

Ukochał niepodległość. Utalentowany, wrażliwy, skłonny do pobłażania sobie - nie pozwala jednakże łatwo oddziaływać innym na siebie. Trudno zrozumieć i nie łatwo dać sobie z nim radę.

Nie jest wprawdzie bardzo wymagającym w rzeczach drugorzędnych - ale gdy raz jego podejrzliwość
i zazdrość zostały obudzone - może posunąć się bardzo daleko.

Organizm posiada mocny, obdarzony zadziwiająca wytrzymałością. To też dzięki temu poczuciu siły fizycznej - przekracza nieraz normy hygieny czy to dzięki przepracowaniu, czy też wskutek ekscesów.

W pracy swej może okazywać taką zaciekłość i wytrwałość, że żaden inny człowiek nie mógłby tego napięcia wytrzymać. Dumnym jest wówczas wielce z tego, że zadania swe doprowadził do końca, nie zwracając uwagi na pokarm i spoczynek - gdy wszyscy inni już dawno ulegli wyczerpaniu.

Gdy jednak raz wpadnie w bezsenność - trudno mu z powrotem wrócić do normy.

Niezależny, stały, wierzący w siebie - sam sobie daje radę i nie szuka przyjaciół. Jest bardzo jasny
i logiczny w życiu praktycznym.

Odczuwa przyciąganie do sfery interesów, do spraw publicznych, państwowych
i wychowawczych Nie okazuje ochoty do słuchania rad innych ludzi lub do poddawania się ich kierownictwu.

Świetne zdolności krytyczne i analityczne łączą się w tym wypadku z mocną wolą i poczuciem własnej godności.

Mocne xD
Obrazek
URODZIŁEM SIĘ W WARSZAWIE-(L)EGIĘ KOCHAM-(L)EGIĘ SŁAWIĘ !!
Avatar użytkownika
dkm1941bismarckNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 1462
Dołączył(a): 2010-07-03, 18:21:53
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Horoskop - sprawdź czy działa :)

Postprzez KenWatanabe » 2011-08-18, 21:59:50

Nie wiem jaka jest granica błędu żeby dać temu wiarygodność ale mój się jako tako zgadza :D

Ale i tak nie ufam takim rzeczom :P
Zauważyłem też pewne korelacje, tak, że widać czym się mógł kierować autor.

Np w 5 grudnia czytamy:
Nieustannie czemś zajęty - potrafi zachować w tajemnicy swe cele i dążenia.

Nie jest to rewolucjonista z dołu lecz z góry. Nie praśnie on tego co niższe wynosić w górę, lecz chce przeszkodzić, aby rzeczy wzniosie nie dostały się w marne ręce.

itd...
Zupełnie jakby opisywał Piłsudskiego.

20 kwietnia:
Nieustraszony, władczy, nieustanne czymś zajęty - dąży naprzód niezmordowanie, zwalcza wszelkie przeciwności życiowe i pragnie zwyciężyć za wszelką cenę

W tym dążeniu swym naprzód oddziałuje na swe otoczenie i porywa je za sobą. Odznacza się bowiem tak dużymi zdolnościami, a wplyw jego magnetyczny jest tak silny, że z trudem można się oprzeć jego władczemu wpływowi.

Lubi śpiew i przemawianie publiczne. Jest zwolennikiem sztuk pięknych.

Jak dla mnie wykapany Hitler.
A przynajmniej to z niego, co wyszło na jaw przed wojną.

A z tego co czytamy na początku horoskop opracowany i wydany został w 1938 roku :).
Dlatego choćby taki Jaruzelski czytając to dowie się, że jest "Dowcipny, wszechstronnie uzdolniony" i "Posiada dużo przywiązania do tradycyj rodzinnych" :P.
Głównym motorem, który popycha mnie do działania, jest ciekawość. Zawsze szukam interesujących ról, interesujących scenariuszy. Nie chcę popadać w stereotypy, unikam zaszufladkowania, dlatego często wybieram bardzo różnorodne filmy: od poważnych po zabawne.
Kensaku Watanabe
Avatar użytkownika
KenWatanabeNone specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 2263
Dołączył(a): 2007-08-28, 02:05:27
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez hitman1986 » 2011-08-19, 00:37:14

Jest bardzo bystry i badawczy, obdarzony krytycznym intellektem i może dzięki tym właściwościom osiągnąć dobre stanowisko, czy w służbie państwowej, czy też w wojskowości.

Okazuje doskonale zdolności praktyczne - zwłaszcza w kierunku pracy społecznej i ma dużo wrodzonego entuzjazmu, dzięki czemu może osiągnąć dobre rezultaty lako przywódca polityczny lub agitator.

W sprawach pieniężnych nie jest zbyt ostrożny i nieraz popełnia pod tym względem poważne błędy. Nie można powiedzieć o nim, aby był to człowiek niegodny zaufania - ale jego wspaniałomyślność i szczodrość idzie nieraz zadaleko. Duszą jego miotają silne namiętności. Łatwo unosi się gniewem.

Czego się strzec winien.
Aby jego kłótliwa natura nie była powodem antagonizmu, jaki może względem niego budzić się w otoczeniu - co nieraz doprowadza do wstrząśnień życiowych. Brak wewnętrznej harmonii może w ten sposób zemścić się na jego życiu.

Co mu grozić może.
Przede wszystkim - bolesne rozczarowania i przejścia uczuciowe. Poza tym może mu grozić niebezpieczeństwo od broni siecznej - wobec czego nie powinien się na nie narażać.

Kobieta tak urodzona jest przywiązania do swego domowego ogniska i lubi upiększać swe mieszkanie. Posiada dużą wrażliwość artystyczną, poczucie kolorytu i słuch muzyczny - interesuje się poezją i wszystkim, co romantyczne. Jej ruchy są pełne wdzięku - co zwłaszcza przejawia się w tańcu.

Jest to osoba miłosierna, chętnie pomagająca jednostkom cierpiącym i opiekująca się upadłymi.

Zazwyczaj ma kilkoro dzieci, a nieraz zawiera dwa małżeństwa lub dłuższe związki. W życiu praktycznym może osiągnąć doskonałe rezultaty w związku z sanatoriami, zakładami izolującymi od towarzystwa ludzkiego, jak szpitale, klasztory itp., a także w związku ze sztuką, fotografią, perfumami, artykułami aptecznymi i wszystkim, co związane z wodą i płynami.

Oczy jej mają wyraz marzycielski, a włosy są miękkie i bujne. W młodości może podlegać jakimś
cierpieniom - lecz później zdrowie jej się poprawia i może zrobić karierę. Trzeba dodać, że z wiekiem staje się bardziej korpulentna.

Małżeństwo człowieka tak urodzonego jest zazwyczaj pomyślne i przynosi szczęście.


Wiele rzeczy się zgadza :) No proszę... :)
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez astarte » 2011-08-23, 19:15:33

Cechuje go charakter zrównoważony i silne uczucia. Okazuje wytrwałość, zdecydowanie, ambicję a jego sfery zainteresowań są wielce różnorodne. Lubi zebrania publiczne, lecz okazuje również zamiłowanie do życia rodzinnego i przywiązanie do swego rodzinnego ogniska.

Stanowczy, mężny a przy tym lubiący zmiany - pragnie zdobyć niezależność i rozszerzyć swą sferę wpływów. Dobry to pracownik i prawy sojusznik.

A jednak w stosunkach z nim należy być ostrożnym, gdyż jest niezwykle wrażliwym na każde słowo uznania lub nagany.

Gdy przezwycięży swe wady jak zazdrość, mściwość, chęć ganienia innych, skrytość - wówczas staje się subtelnym krytykiem i okazuje uzdolnienie do przenikania tajemnic.

Kobieta urodzona dnia tego wykazuje nieraz niezwykłą energię w spełnianiu swych obowiązków domowych a osoby postronne podziwiają ją jako matkę i żonę - co sprawia jej wielką przyjemność.

A jednak członkom rodziny jej despotyzm i arbitralność - mimo wrodzoną szlachetność — ciężko się dają nieraz we znaki. Jej silna indywidualność przygniata otoczenie, co zwłaszcza daje się odczuwać dzieciom. Nie ma ona bowiem wyrozumiałości i nie okazuje pobłażania dla wad młodości.

Wielka godność własna nie pozwala jej przyznać się do popełnionych błędów lub prosić o informacje. Gdy jednak nie zostanie dość wcześnie powiadomiona o najmniejszych wydarzeniach dotyczących rodziny - odczuwa to jako wielką przykrość.



Eee... Poniosło chyba kogoś chyba trochę ... Ja się z tym nie zgadzam i już :P
Avatar użytkownika
astarteNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1162
Dołączył(a): 2007-07-27, 11:14:27
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


  • Inne

Powrót do Wolnoć Tomq - Wyżymaczka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 34 gości

cron