Brak kin Helios w Krakowie

SubForum o tematyce dowolnej.

Brak kin Helios w Krakowie

Postprzez BlueMan » 2009-11-15, 15:40:23

Budują już czwarte kino Cinema City, a ani jednego kina Helios w Krakowie nie ma :/
Trochę nie fair, aby tak duże miasto było zmonopolizowane przez jedną firmę.
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Re: Brak kin Helios w Krakowie

Postprzez KenWatanabe » 2009-11-15, 18:01:07

A Multikino? Przecież jest takowe w krakowie. Moim zdaniem Multikino i Silver screen to najlepsze kina :) A w Krakowie to jeszcze jest sporo niesieciowych kin. Chyba monopol to troche za dużo powiedziane :D
Głównym motorem, który popycha mnie do działania, jest ciekawość. Zawsze szukam interesujących ról, interesujących scenariuszy. Nie chcę popadać w stereotypy, unikam zaszufladkowania, dlatego często wybieram bardzo różnorodne filmy: od poważnych po zabawne.
Kensaku Watanabe
Avatar użytkownika
KenWatanabeNone specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 2263
Dołączył(a): 2007-08-28, 02:05:27
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Brak kin Helios w Krakowie

Postprzez BlueMan » 2009-11-16, 01:23:04

Te niesieciowe kina pomijam... . One ledwo koniec z końcem wiążą.

No jest Multikino - 1 szt. I to mega na uboczu :/
Heliosów dalej nie ma.
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Re: Brak kin Helios w Krakowie

Postprzez KenWatanabe » 2009-11-16, 01:55:52

BlueMan napisał(a):Heliosów dalej nie ma.
Ja dopiero po Twoim poście sprawdziłem, że warszawskie kino Femina należy do tej sieci :/ Bo już chciałem napisać, że u nas w stolicy też takiego nie ma. To chyba nie jest jakaś mega sieć której można się spodziewać w każdym mieście :cool:

BlueMan napisał(a):Te niesieciowe kina pomijam... . One ledwo koniec z końcem wiążą.
Tu się zgadzam, choć bardzo ubolewam nad tym ;( . Ja np uwielbiam Kinoteke w pałacu kultury, bo jest to kino z klasą :boss: ale kiedyś było znacznie więcej takich kin. Chociażby Wisła która strasznie podupadła; kiedyś była najważniejszym kinem u mnie na Bielanach i Żoliborzu :luka: , a teraz ludzie wolą jechać na bemowo do jednego z kilkunastu Cinema City :/.
Głównym motorem, który popycha mnie do działania, jest ciekawość. Zawsze szukam interesujących ról, interesujących scenariuszy. Nie chcę popadać w stereotypy, unikam zaszufladkowania, dlatego często wybieram bardzo różnorodne filmy: od poważnych po zabawne.
Kensaku Watanabe
Avatar użytkownika
KenWatanabeNone specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 2263
Dołączył(a): 2007-08-28, 02:05:27
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


  • Inne

Powrót do Wolnoć Tomq - Wyżymaczka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 71 gości

cron