Ankieta - czy to forum.....

SubForum o tematyce dowolnej.

Czy wg Ciebie to forum zdycha?

TAK
14
74%
NIE
1
5%
Nie mam zdania
2
11%
Jestem adminem / moderatorem i nie wypada mi się wypowiadać w tej ankiecie ;D
2
11%
 
Liczba głosów : 19

Re: Ankieta - czy to forum.....

Postprzez evil » 2009-10-30, 01:21:15

hrhrh oczywiście post bez odpowiedzi moderacji - bo dobrze jest powiedzieć "o kurcze stefan zrobiłem porządek na BF bo wywaliłem złych userów" niż przyznać "kurcze stefan - [+++18+++] motorek tego forum"....
"Jedyne czego żałuję w życiu, to tego, że nie jestem kimś innym."
Woody Allen
Avatar użytkownika
evilNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 3240
Dołączył(a): 2007-05-24, 00:04:43
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Ankieta - czy to forum.....

Postprzez Madzias » 2009-11-08, 17:46:38

Forum może trochę zdycha ale nie zdechnie. Mało jest nowych ludzików, nic ich nie przyciąga a starym się już nie chce. Mi też się nie chce. Zaglądam czasem niezalogowana, zerkam i widze, że nic się nie dzieje. Mam małe wyrzuty sumienia ale skoro nie mam o czym pisac...nie ma kontrowersyjnych tematów ani ożywionych dyskusji. Można podsumować, że zrobiły się takie "flaki z olejem"
SZCZĘŚCIE czemu odchodzisz ode mnie przecież było nam razem tak dobrze. Przyszedłeś nawet nie zapukałeś a teraz odchodzisz nie mówiąc nic. DLACZEGO
Avatar użytkownika
MadziasNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1217
Dołączył(a): 2007-09-30, 20:06:55
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Ankieta - czy to forum.....

Postprzez Karolina17 » 2010-01-03, 22:10:18

Według mnie to forum nie zdycha, ale jest bardzo mało aktualnych tematów, dotyczących komputerów. Jak zobaczyłam, że jest czterdzieści kilka stron, to się ucieszyłam, a potem okazało się, że przeważają stare tematy. Niestety. ;(
Avatar użytkownika
Karolina17None specified
Stały bywalec
Stały bywalec
 
Posty: 75
Dołączył(a): 2010-01-03, 19:35:33
Lokalizacja: Szczecin
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez evil » 2010-01-03, 22:23:13

Karolina17 napisał(a):Według mnie to forum nie zdycha, ale jest bardzo mało aktualnych tematów, dotyczących komputerów. Jak zobaczyłam, że jest czterdzieści kilka stron, to się ucieszyłam, a potem okazało się, że przeważają stare tematy. Niestety. ;(

:pudlo: Obrazek a co to forum komputerowe?.
Rozumiem też, że jesteś takim znawcom i masz tyle wolnego czasu, żeby te wszystkie 40 stron aktualizować i prowadzić nas przez ciemną drogę życia?
"Jedyne czego żałuję w życiu, to tego, że nie jestem kimś innym."
Woody Allen
Avatar użytkownika
evilNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 3240
Dołączył(a): 2007-05-24, 00:04:43
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Ankieta - czy to forum.....

Postprzez KenWatanabe » 2010-01-03, 22:24:43

Karolina17 napisał(a):Według mnie to forum nie zdycha,
To spostrzegawcza jesteś, skoro po 1 dniu wysnuwasz takie wnioski.

Blue, jak te ankiety działają? xD Przecież 74+5+11+11 to się chyba nie równa 100 tylko 101. Ja wiem, że to się zaokrągla ale w takich przypadkach zgodnie z prawami statystyki powinno się odejmować 1 pkt od największej ilości, bo to łatwiej przełknąć niż sumę 101%.
Głównym motorem, który popycha mnie do działania, jest ciekawość. Zawsze szukam interesujących ról, interesujących scenariuszy. Nie chcę popadać w stereotypy, unikam zaszufladkowania, dlatego często wybieram bardzo różnorodne filmy: od poważnych po zabawne.
Kensaku Watanabe
Avatar użytkownika
KenWatanabeNone specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 2263
Dołączył(a): 2007-08-28, 02:05:27
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez BlueMan » 2010-01-03, 23:09:36

Karolina17 bez urazy, ale myślę, że jeszcze za mało na forum jesteś, aby je oceniać ;) czy to negatywnie, czy pozytywnie. To Twoja ocena nie będzie racjonalna.

petreus007 nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje :D coś twórcy na matematyce się nie znają chyba :P
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Poprzednia strona

  • Inne

Powrót do Wolnoć Tomq - Wyżymaczka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 506 gości

cron