promocje alkoholowe

SubForum o tematyce dowolnej.

Re: promocje alkoholowe

Postprzez KenWatanabe » 2012-07-03, 02:40:31

Może trochę nie w czas, bo już po euro, ale jestem w stanie polecić kilka świetnych promocji. Oferuje je market Lidl, praktycznie przez cały czas (cena nie ulega zmianie, ale piwa są rzucane od czasu do czasu), zawsze jest dostępna jakaś atrakcyjna marka w dobrej cenie. Polecam, ja osobiście przez ostatni miesiąc wyniosłem stamtąd kilka dobrych skrzynek piwa.

miasto: Warszawa (ale mniemam, że oferta jest na całą Polskę)
sklep: Lidl

promocja: Paulaner 0,5 butelka
cena: 3,99

promocja: Heineken 0,5l butelka
cena: 2,69

promocja: Budweiser 0,5l butelka
cena: 2,79

promocja: Desperados 0,66l butelka
cena: 3,99

promocja: Carlsberg 0,66l butelka
cena: 2,22

promocja: Argus 0,5l puszka, różne smaki i niepasteryzowany
cena: 1,79

promocja: Perlenbacher 0,5l butelka
cena: 2,29


Od siebie najbardziej polecam Paulanera, bo jest świetny, oryginalny i pyszny. Heinekena, bo ciężko by szukać w równie niskiej cenie, ale jednak bardziej Budweisera, bo tylko 10gr więcej, a jest to znakomity Czeski Lager z tradycją i marką. Carlsberg i Argus co prawda tani, ale to ohydne browary. Do 2zł był jeszcze Deep, lepszy od dwóch poprzednich ale jakoś go wcięło więc nic nie mówię. Perlenbacher to sztandarowe Lidlowskie piwo, całkiem przyzwoity niemiecki pils jak na taką cenę. Desperados jak ktoś lubi to cena jest chyba dość atrakcyjna, ale tu bez szaleństw.

Mnie udało się ustrzelić 2 kartony Budweisera (po 20szt), i karton Paulanera w czasie tych mistrzostw i nie żałuję. Średnio 3zł za świetne piwko, ludzie których zapraszałem na mecze do dziś są mi wdzięczni i przynoszą mi flaszki, więc inwestycja nawet się zwraca. Polecam Lidla! :super:
Głównym motorem, który popycha mnie do działania, jest ciekawość. Zawsze szukam interesujących ról, interesujących scenariuszy. Nie chcę popadać w stereotypy, unikam zaszufladkowania, dlatego często wybieram bardzo różnorodne filmy: od poważnych po zabawne.
Kensaku Watanabe
Avatar użytkownika
KenWatanabeNone specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 2263
Dołączył(a): 2007-08-28, 02:05:27
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Poprzednia strona

  • Inne

Powrót do Wolnoć Tomq - Wyżymaczka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 77 gości

cron