Jacek i Agatka

SubForum o tematyce dowolnej.

Re: Jacek i Agatka

Postprzez hitman1986 » 2008-06-26, 00:22:11

Jacek i Agatka, a Ty jutro do pracy nie idziesz? Albo Agatka Cię do łóżka nie woła (przecież wieczorami zawwsze tak jest, z resztą sam tak piszesz ;) )
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Jacek i Agatka

Postprzez Jacek i Agatka » 2008-06-26, 00:23:29

Kris Insynuujesz coś w stosunku do mojej skromnej osoby? ;) czy wysuwasz jakąś groźbę karalną? ;)
Nauczmy innych kochać
Avatar użytkownika
Jacek i AgatkaNone specified
BOSSu
BOSSu
 
Posty: 889
Dołączył(a): 2007-11-18, 18:38:16
Lokalizacja: I'm cosmopolitan
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Jacek i Agatka

Postprzez Jacek i Agatka » 2008-06-26, 00:30:12

hitman1986 napisał(a):Jacek i Agatka, a Ty jutro do pracy nie idziesz? Albo Agatka Cię do łóżka nie woła (przecież wieczorami zawsze tak jest, z resztą sam tak piszesz )

Idę Drogi hitman1986, tylko, że pracuje sam u siebie więc do pracy chodzę o której chcę ;) zresztą na starość człowiek potrzebuje coraz mniej snu, a jeszcze nie jest tak późno przeciez ;)

Agatka śmacznie śpi, ale jakby nie spała to by siedząc tu koło mnie pozdrawiła Cię Serdecznie ;)


W małżeństwie zawsze tak jest , że mąż sypia z żoną, nie wiedziałeś?
Nauczmy innych kochać
Avatar użytkownika
Jacek i AgatkaNone specified
BOSSu
BOSSu
 
Posty: 889
Dołączył(a): 2007-11-18, 18:38:16
Lokalizacja: I'm cosmopolitan
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Jacek i Agatka

Postprzez hitman1986 » 2008-06-26, 00:36:38

Jacek i Agatka napisał(a):zresztą na starość człowiek potrzebuje coraz mniej snu

A mi się wydawało, że im człowiek starszy, tym słabszy, a przez to potrzebuje więcej snu... No ale jak zwykle to Ty masz rację, prawda ?
Jacek i Agatka napisał(a):Agatka śmacznie śpi

Jacek i Agatka napisał(a):W małżeństwie zawsze tak jest , że mąż sypia z żoną, nie wiedziałeś?

To cp Ty tutaj jeszcze robisz ? :zdziwko:
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Jacek i Agatka

Postprzez Jacek i Agatka » 2008-06-26, 00:47:34

hitman1986 napisał(a):A mi się wydawało,

dokładnie, tak jak napisałeś ;)
hitman1986 napisał(a):To cp Ty tutaj jeszcze robisz

Próbuję sprowadzić Cię na dobrą drogę bo tą którą teraz podążasz daleko nie zajdziesz. Jest tyle w Tobie nienawiści, zajadłości i agresji, że poważnie obawiam się o Ciebie, kimkolwiek jesteś.
Mam nadzieję, że do rana się uspokoisz, przeprosisz i wyjaśnisz Wszystkim Forumowiczom powód swojego postępowania dziś.
Bo ja nikogo na tym Forum nigdy nie obraziłem, nigdy nie zwyzywałem i nie wykorzystywałem swojej funkcji do prywatnych celów ( wojenek) o nic.
Myślę, że jeżeli Twój podany wiek jest prawdziwy to czas dorosnąć. Uwierz mi. Naprawdę.

Działasz na szkodę Tego Forum zniechęcając do niego użytkowników.
Nauczmy innych kochać
Avatar użytkownika
Jacek i AgatkaNone specified
BOSSu
BOSSu
 
Posty: 889
Dołączył(a): 2007-11-18, 18:38:16
Lokalizacja: I'm cosmopolitan
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Jacek i Agatka

Postprzez hitman1986 » 2008-06-26, 00:53:53

Jacek i Agatka napisał(a):Próbuję sprowadzić Cię na dobrą drogę bo tą którą teraz podążasz daleko nie zajdziesz

A, no tak, zapomniałem... Wszechwiedzący Jacek wie, co się stanie za lat XY. Latać machając uszami też umiesz?
Jacek i Agatka napisał(a):Jest tyle w Tobie nienawiści, zajadłości i agresji, że poważnie obawiam się o Ciebie, kimkolwiek jesteś.

:pudlo:
Jacek i Agatka napisał(a):Mam nadzieję, że do rana się uspokoisz, przeprosisz i wyjaśnisz Wszystkim Forumowiczom powód swojego postępowania dziś.

Że tak powiem: jest przysłowie - nadzieja matką głupich... Nie bierz tego do siebie, to tylko przysłowie (bo, o zgrozo!, mogę zostać oskarżony o obrażanie Ciebie :znudzony: )
Jacek i Agatka napisał(a):nie wykorzystywałem swojej funkcji do prywatnych celów ( wojenek) o nic

A gdzie ja wykorzystałem swoją funkcję do prywatnych wojenek ?? No to żeś, człowieku, przesadził... Czy usuwałem Ci posty, zmieniałem je, itp. ? Żałosny się powoli stajesz, żal mi Cię...
Jacek i Agatka napisał(a):Myślę, że jeżeli Twój podany wiek jest prawdziwy to czas dorosnąć. Uwierz mi. Naprawdę

Ekhm... To nie ja zachowuję się infantylnie...
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Jacek i Agatka

Postprzez Jacek i Agatka » 2008-06-26, 01:23:22

I tak nam minał miły dzionek ;)
W pokoju 1000 powodów do wypicia ostro się polały trunki a u mnie o mało krew. Jak to moja insomnia może doprowadzić do zamieszek lokalnych ;) cóż na to poradzę, próbuję gasic to w zarodkach jak Dobry Strażak Sam, tylko że mamy takie czasy, że dobre słowo działa na niektórych jak oliwa dolana do ognia.
Nie dziwię się, na codzień ocieram się o takie zachowania młodzieży gdyż pracuję blisko nich.
Reakcja była przewidywalna. Wystarczy mała iskra i lawina ognia rusza..
Forum to k o m u n i k a t o r jak sama nazwa wskazuje i służy do komunikowania, a ja niestety nie wyczułem chęci komunikacji niektórych użytkowników, łącznie, ku mojemu zdziwieniu także Moderatora
cóż....
Ten kto śledził tą dyskusję oceni sam.

Czy wyobrażacie sobie jednak ta wymianę zdań w realu?
Czyż nie leżałbym już skopany, bo przecież argumentów brakło, na jedno małe moje słowo " proszę"....

Ktoś zapytał co robisz zgredzie na forum dla nastolatków?
Próbuję się o nich czegoś dowiedzieć lepiej poznać, być może któryś z Was chłopcy jutro przyjdzie do mojej córki i powie "DzieńDobry Panu" grzeczny, uśmiechnięty, z rączkami po sobie......
.... a ja mu wtedy " siema ziom" hahahaha ;)



Infantylność to także pejoratywne określenie szczerości i ufności....

Niech się śmieją...

Miał byc show? To i był

PS: Administracji nie podejrzewajcie o żadne numery. Nie jest tu w nic zamieszana. Słowo.

Dobranoc Dobrzy Ludzie ;)
Nauczmy innych kochać
Avatar użytkownika
Jacek i AgatkaNone specified
BOSSu
BOSSu
 
Posty: 889
Dołączył(a): 2007-11-18, 18:38:16
Lokalizacja: I'm cosmopolitan
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Jacek i Agatka

Postprzez evil » 2008-06-26, 01:43:22

Jacek i Agatka napisał(a):Forum to k o m u n i k a t o r

błąd "przyjacielu" - komunikator to takie mądre urządzenie gdzie komunikuje się z kim chcę, kiedy chcę, tylko we dwoje, forum to takie miejsce gdzie dyskutuje się z innymi ludźmi, w szerszym już gronie. Mylisz pojęcia.

Jacek i Agatka napisał(a):służy do komunikowania

służy do wymiany poglądów, poznawania kogoś. jak się chcę z kimś "komunikować" to korzystam z innych narzędzi ;].

Jacek i Agatka napisał(a):Ktoś zapytał co robisz zgredzie na forum dla nastolatków?
Próbuję się o nich czegoś dowiedzieć lepiej poznać

proponowałabym jednak rozpocząć obracać się w swoim towarzystwie "zgredzie". Dlaczego?, wiesz taki inteligentny człowiek jak Ty jeszcze zdurnieje przez nas...

Mówisz, że hitman jest taki niedojrzały, że ogólnie ludzie tutaj są tacy niedobrzy itp - pytanie po cholerę tutaj siedzisz?.
Jest też takie powiedzenie "z kim przystajesz, taki się stajesz", nie boisz się tego?.

Pozdrawiam Cię drogi Jacku! oby moje piękne oczy mogły również przeczytać Twoje posty i obym mogła wyciągnąć z nich nauki na resztę życia!.

p.s. pozdrów ode mnie Agatkę... może być z języczkiem ;p...
"Jedyne czego żałuję w życiu, to tego, że nie jestem kimś innym."
Woody Allen
Avatar użytkownika
evilNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 3240
Dołączył(a): 2007-05-24, 00:04:43
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Jacek i Agatka

Postprzez BlueMan » 2008-06-26, 07:01:43

Zamykam temat, aby dale nie było kłótni, czy innych przepychanek.
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19108
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Re: Jacek i Agatka

Postprzez Jacek i Agatka » 2008-07-23, 19:23:52

WiTajcie Dobrzy Ludzie :super:
Dzięki BlueMan, , że wpuściłeś biedne pacynki ;) do swojego małego domku ( co prawda na Twoim podwórku ale zawsze ;).
Uffff.... poczytałem co tu się działo od początku, a działo się działo.
No, ale myslę, że już będzie spokój miło i wesoło, bo po to otworzony jest ten domek.
A każdemu kto by chciał zakłócić spokój tego przytulnego kącika powiem tylko na uszko ;).... "uważajcie bo Pan czuwa ;) i jak bedzie znów zadyma to znów zamknie ;) ;)

I to tyle na dziś, zobaczę czy ktoś na początek nas odwiedzi
Oczywiście zapraszamy Wszystkich Dobrych Ludzi

Pozdrawiamy Serdecznie

Jacek i Agatka
Obrazek
Agatka i Jacek
Nauczmy innych kochać
Avatar użytkownika
Jacek i AgatkaNone specified
BOSSu
BOSSu
 
Posty: 889
Dołączył(a): 2007-11-18, 18:38:16
Lokalizacja: I'm cosmopolitan
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Jacek i Agatka

Postprzez Madzias » 2008-07-23, 21:01:32

No i przyszedł Dobry Człowiek ale jakoś tu cichutko i smętnawo.

Witam znowu Jacka i Agatkę.
SZCZĘŚCIE czemu odchodzisz ode mnie przecież było nam razem tak dobrze. Przyszedłeś nawet nie zapukałeś a teraz odchodzisz nie mówiąc nic. DLACZEGO
Avatar użytkownika
MadziasNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1217
Dołączył(a): 2007-09-30, 20:06:55
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Jacek i Agatka

Postprzez Jacek i Agatka » 2008-07-24, 05:23:01

No i przyszedł Dobry Człowiek :super: :super:
WiTaj Madzias, w naszym domku i Cała Reszta Dobrych Ludzi ;)
Narazie cichutko (smętnawo?), no bo wcześnie jeszcze i Wszyscy Dobrzy Ludzie o tej porze śpią, my niestety już nie śpimy i zbieramy się do pracy. Bo bez pracy nie ma kołaczy ;)
Na razie będziemy cichutko, nie wychylając się za bardzo, bo na okienku wisi tabliczka nie wychylać się, a ja bym przed klatką ustawił tabliczkę nie drażnić lwa ktokolwiek lwem jest. A Ja Jacek jestem Wodniczkiem, a Agatka Raczkiem. Czasami chodzi do tyłu, jak nakręcona ;)
Ale raczki tak maja...
Pozdrawiamy z nowym dniem i życzymy słońca.
Jacek i Agatka
Madzias jak będzie więcej gości to i imprezę zrobimy, aż nam się zakręci w głowach ;)

ostrzeżenieEdytowany przez: hitman1986
Powód edycji: Usunąłem, bo rzeczywiście daje po oczach, a nie wnosi nic wartościowego...
Nauczmy innych kochać
Avatar użytkownika
Jacek i AgatkaNone specified
BOSSu
BOSSu
 
Posty: 889
Dołączył(a): 2007-11-18, 18:38:16
Lokalizacja: I'm cosmopolitan
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Jacek i Agatka

Postprzez Madzias » 2008-07-24, 20:23:37

Nie mogę tutaj przebywać, bo oczka mnie bolą. Na dodatek deszcz pada jak oszalały i to "kręcące się coś" pogłębia u mnie doła.
Poproszę coś na poprawę humoru.
SZCZĘŚCIE czemu odchodzisz ode mnie przecież było nam razem tak dobrze. Przyszedłeś nawet nie zapukałeś a teraz odchodzisz nie mówiąc nic. DLACZEGO
Avatar użytkownika
MadziasNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1217
Dołączył(a): 2007-09-30, 20:06:55
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Jacek i Agatka

Postprzez Jacek i Agatka » 2008-07-24, 21:58:26

Oj pokręciło mi się w głowie jak pan Panas śpiewał ;)
u nas też pada deszczem z nieba a nad morzem mówią gorąco i na Florydzie tez mówią gorąco, pomarańcze w rowach leżą jak zgniłe jabłka ;)

Madzias, humorek Ci się poprawi jak sobie avatarek zmienisz bo ten to wprawia w dreszcze jakieś ;)

A my postanowiliśmy powolutku odkrywać swoje mordki przed światem ;) może ktoś nas polubi :hyhy:
Obrazek
;)

Tylko uśmiech Was uratuje
Pozdrowieńka
Jacek i Agatka
Obrazek
Agatka i Jacek
;)
Nauczmy innych kochać
Avatar użytkownika
Jacek i AgatkaNone specified
BOSSu
BOSSu
 
Posty: 889
Dołączył(a): 2007-11-18, 18:38:16
Lokalizacja: I'm cosmopolitan
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Jacek i Agatka

Postprzez Madzias » 2008-07-24, 22:07:05

No całkiem ładna para z Agatki i Pudziana (chyba). Strasznie mizernie przy nim wyglada.

Jak humor mi sie poprawi to i avka zmienię. Co ja na to poradzę, że ostatnio tak wygladam.

Jacek i Agatka napisał(a):może ktoś nas polubi


Przecież wszyscy was lubią. No co ty? :hyhy:
SZCZĘŚCIE czemu odchodzisz ode mnie przecież było nam razem tak dobrze. Przyszedłeś nawet nie zapukałeś a teraz odchodzisz nie mówiąc nic. DLACZEGO
Avatar użytkownika
MadziasNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1217
Dołączył(a): 2007-09-30, 20:06:55
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Jacek i Agatka

Postprzez Jacek i Agatka » 2008-07-25, 05:50:11

WiTajcie Dobrzy Ludzie ;)

Madzias napisał(a):No całkiem ładna para z Agatki i Pudziana (chyba). Strasznie mizernie przy nim wyglada.
Hahaha przy Agatce to Jacek wygląda mizernie ;) więc poprosiłem kolegę Pudziana o zastępstwo ;)

Gonimy do roboty zapracować jakieś pieniążki bo pieniążki są fajne pod warunkiem, że je się wydaje a nie ładuje w skarperty, poduszki do szaf-bieliźniarek czy do banków wszelkiej maści.

Ty mi tu Madzias, nie kituj, ze tak wyglądasz, tak to nawet dobra śmierć nie wygląda. Zmień to Ci się poprawi humorek. Słowo pacynek. ;)
Może jakiś konkurs na avatarek dla Ciebie?
Ja bym proponował taki : Obrazek
;)
Nauczmy innych kochać
Avatar użytkownika
Jacek i AgatkaNone specified
BOSSu
BOSSu
 
Posty: 889
Dołączył(a): 2007-11-18, 18:38:16
Lokalizacja: I'm cosmopolitan
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Jacek i Agatka

Postprzez Madzias » 2008-07-25, 08:57:49

Witajcie Jacku i Agatko!

Czego nie robi się dla Dobrych Ludzi. Cobyście się nie dołowali patrząc na "mnie" zmieniłam na pogodną "stworkę". Nie kryje, że podobna jestem. Kociak słodki ale zbyt ruchliwy i nie lubię czapek.

Jacek i Agatka napisał(a):pieniążki są fajne pod warunkiem, że je się wydaje a nie ładuje w skarperty, poduszki do szaf-bieliźniarek czy do banków wszelkiej maści.


Zgadzam się ale zawsze parę groszy trzeba miec na "czarną godzinę"...przecież nie znasz dnia ani godziny, gdy zycie spłata figla i stanie sie ogromne "coś" i wtedy parę groszy wyciągniętych ze skarpety będzie wybawieniem.
SZCZĘŚCIE czemu odchodzisz ode mnie przecież było nam razem tak dobrze. Przyszedłeś nawet nie zapukałeś a teraz odchodzisz nie mówiąc nic. DLACZEGO
Avatar użytkownika
MadziasNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1217
Dołączył(a): 2007-09-30, 20:06:55
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Jacek i Agatka

Postprzez Jacek i Agatka » 2008-07-29, 06:50:28

„Cicho wszędzie, Głucho wszędzie, Co to będzie? Co to będzie?”
Nauczmy innych kochać
Avatar użytkownika
Jacek i AgatkaNone specified
BOSSu
BOSSu
 
Posty: 889
Dołączył(a): 2007-11-18, 18:38:16
Lokalizacja: I'm cosmopolitan
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Jacek i Agatka

Postprzez Madzias » 2008-07-29, 07:56:54

"Nie tęsknij, starcze, prosiemy młodzi,
Tęsknota sercu i myślom szkodzi;
W tym sercu dla nas żyją przykłady,
Dla nas w tych myślach jest skarbiec rady"
:hyhy:
SZCZĘŚCIE czemu odchodzisz ode mnie przecież było nam razem tak dobrze. Przyszedłeś nawet nie zapukałeś a teraz odchodzisz nie mówiąc nic. DLACZEGO
Avatar użytkownika
MadziasNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1217
Dołączył(a): 2007-09-30, 20:06:55
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Jacek i Agatka

Postprzez Jacek i Agatka » 2008-07-29, 08:09:48

"Nie łam twych rączek, niewiasto młoda;
Nie płacz, i oczek, i dłoni szkoda."
;)
Nauczmy innych kochać
Avatar użytkownika
Jacek i AgatkaNone specified
BOSSu
BOSSu
 
Posty: 889
Dołączył(a): 2007-11-18, 18:38:16
Lokalizacja: I'm cosmopolitan
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Inne

Powrót do Wolnoć Tomq - Wyżymaczka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 150 gości

cron