[HACKING] Facebook :)

Wszędzie tego pełno :[

[HACKING] Facebook :)

Postprzez potter28 » 2011-09-16, 19:52:49

Siemka, dawno mnie nie było ale wracam xD
Moje pytanie jest takie czy potraficie albo czy istnieje taki skrypt:

Wysyłam z sfałszowanego adresu np. : (facebookmail@t.com) wiadomość zawierającą tekst (identyczny jak oryginał z FB), że czeka w serwisie wiele nowości i powiadomień. I prośba o zalogowanie się. Użytkownik klikając "Zaloguj się" zosatnie automatycznie przeniesiony na sfałszowaną stronę. Podaje dane, które są do mnie przesyłane, i zostanie automatycznie przekierowany jako zalogowany na stronę główna FB. Musze pewnej osobie wykraść dane z pewnego powodu. Nie będą one służyć do zaszkodzenia jej, lecz do śledzenia jej poczyń w stosunku do mojej osoby (ukryte wydarzenia, grupy, posty) oj,... a potem mam dowód .. Wiec da się tak ?:)
Naśladując kogoś innego jesteś nikim..
User miesiąca MAJ- Dziękuje za zaufanie !

Obrazek
Avatar użytkownika
potter28None specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 264
Dołączył(a): 2011-02-24, 12:41:28
Lokalizacja: Brzeźnica
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez Zilog » 2011-09-16, 20:13:17

Nie lepiej wynająć detektywa? xD
Taki przekręt na pewno istnieje i jest możliwy do wykonania,nie wiem czy na forum są profesjonalni lub zaawansowani hackerzy :P
Oczywiście osoba "poszkodowana" musi mieć małą wiedzę o sieci i bez problemu się zalogować poprzez daną stronę.
Powinieneś także podać powód swojego działania co do tej drugiej osoby,bo może istnieją inne sposoby przechwycenia jej danych :)
Avatar użytkownika
ZilogMale
Moderator
Moderator
 
Posty: 2797
Dołączył(a): 2007-06-01, 19:48:57
Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy
Imię: Tomasz

Postprzez potter28 » 2011-09-16, 20:24:50

Powód prost: Wku*wia mnie wpisami o mnie na fejsie organizuje wydarzenie, grupy przeciwko mnie a ja nie mam dostępudo tego a ja tego tak nie zostawie !:/ Koleś jest dość głupi mimo że chodzi do Lic Zarządzanie Informacją. Nawiasem jak wiadomośc wygląda dobrze zrobiona to w oryginale też jest przycisk "zaloguj się" :]
Naśladując kogoś innego jesteś nikim..
User miesiąca MAJ- Dziękuje za zaufanie !

Obrazek
Avatar użytkownika
potter28None specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 264
Dołączył(a): 2011-02-24, 12:41:28
Lokalizacja: Brzeźnica
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez Zilog » 2011-09-16, 20:36:28

Czyli po prostu wyśmiewa się z Twojej osoby. Najpierw radziłbym kontakt z osobami zarządzającymi Facebookiem,na natrętów też się znajdzie lekarstwo,takie akcje przeciwko drugiej osobie kończą się utratą konta,banem itp.
potter28 - 16 wrz 2011 20:24 napisał(a):Nawiasem jak wiadomość wygląda dobrze zrobiona to w oryginale też jest przycisk "zaloguj się"

Musisz też wiedzieć że to może nie wypalić,osoba będąc zalogowana będzie musiała się zalogować ponownie ? Dla ucznia liceum może się to wydawać podejrzane,albo po prostu może tą wiadomość zignorować.

Istnieje też możliwość załatwienia sprawy po męsku ;]
Avatar użytkownika
ZilogMale
Moderator
Moderator
 
Posty: 2797
Dołączył(a): 2007-06-01, 19:48:57
Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy
Imię: Tomasz

Postprzez cre[a]tive » 2011-09-16, 20:38:00

Rozumiem Twoją irytację, jednak prosisz o coś, co jest nielegalne. Jestem przeciwna wszelkiemu wykradaniu danych i włamywaniu się na czyjeś konta. Spójrz na to inaczej, gdyby nie istniał FB i inne portale społecznościowe, to ten kolega też by Ciebie oczerniał i mówił różne rzeczy na Twój temat - tyle że w realu. Jak masz z kimś problem to załatw to po męsku, ewentualnie zignoruj i nie zniżaj się do jego poziomu, a nie szukasz nielegalnych sposobów typu włamanie na czyjeś konto.
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Postprzez potter28 » 2011-09-16, 20:48:55

Tak oczernia (ją) przed całą klasą. Mam kilku kolegów reszta na FB ukryta i coś tam napier**lają.. :/
Naśladując kogoś innego jesteś nikim..
User miesiąca MAJ- Dziękuje za zaufanie !

Obrazek
Avatar użytkownika
potter28None specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 264
Dołączył(a): 2011-02-24, 12:41:28
Lokalizacja: Brzeźnica
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez cre[a]tive » 2011-09-16, 21:03:33

potter28 - 16 wrz 2011 20:48 napisał(a):Tak oczernia (ją) przed całą klasą.



?
To Ciebie ktoś oczernia czy "ją"? Ją czyli kogo? Twoją dziewczynę, matkę?


potter28 - 16 wrz 2011 20:48 napisał(a): Mam kilku kolegów reszta na FB ukryta i coś tam napier**lają..


Nie powstrzymasz ludzi przed mówieniem o Tobie źle. Najlepiej po prostu przestać martwić się takimi rzeczami, są w życiu ważniejsze problemy.
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re:

Postprzez potter28 » 2011-09-16, 21:11:06

cre[a]tive napisał(a):To Ciebie ktoś oczernia czy "ją"? Ją czyli kogo? Twoją dziewczynę, matkę?
Mialem na myśli że "oczerniają" że ich kilku



Nie powstrzymasz ludzi przed mówieniem o Tobie źle. Najlepiej po prostu przestać martwić się takimi rzeczami, są w życiu ważniejsze problemy.


Łatwo się mówi :( -,-
Naśladując kogoś innego jesteś nikim..
User miesiąca MAJ- Dziękuje za zaufanie !

Obrazek
Avatar użytkownika
potter28None specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 264
Dołączył(a): 2011-02-24, 12:41:28
Lokalizacja: Brzeźnica
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez cre[a]tive » 2011-09-16, 21:54:35

Otóż nie. Każdy z nas był w Twoim wieku i miał takie czy inne problemy. Musisz się nauczyć radzić sobie z pewnymi rzeczami i nie brać wszystkiego tak bardzo do siebie. Pomyśl sobie, że to dopiero początek, w życiu czeka Cię jeszcze wiele niemiłych rzeczy, jak będziesz się wszystkim tak przejmował to życie będzie dla Ciebie udręką. Zapewniam, że życie jest o wiele przyjemniejsze, gdy człowiek jest generalnie wyluzowany i na część zdarzeń ma zwyczajnie wylane:)
Powodzenia życzę.
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Postprzez potter28 » 2011-09-16, 22:14:18

creative, and dkm dzieki !:) nawiasem wie ktos jak wykrasc haslo :D
Naśladując kogoś innego jesteś nikim..
User miesiąca MAJ- Dziękuje za zaufanie !

Obrazek
Avatar użytkownika
potter28None specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 264
Dołączył(a): 2011-02-24, 12:41:28
Lokalizacja: Brzeźnica
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez hitman1986 » 2011-09-18, 00:50:00

potter28 - 2011-09-16, 20:24 napisał(a):Powód prost: Wku*wia mnie wpisami o mnie na fejsie organizuje wydarzenie, grupy przeciwko mnie a ja nie mam dostępudo tego a ja tego tak nie zostawie !

Chłopcze, a wiesz, że jakby Cię złapali, to by beknęli Twoi rodzice za taki wybryk ? Nie lepiej powiedzieć mamie/tacie o tym, niech rodzice się przejdą do szkoły i pogadają z wychowawcą, ewentualnie z rodzicami tamtego kolegi i tyle.
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez BlueMan » 2011-09-19, 11:05:25

Za tego typu sfałszowane strony (podszywanie się pod inne witryny w celu wyłudzenia hasła), dostęp do prywatnych danych jest karalny. I to dość sporo. Parę lat więzienia jak nic!
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Re: [HACKING] Facebook :)

Postprzez KenWatanabe » 2011-09-19, 16:28:24

BlueMan napisał(a):Parę lat więzienia jak nic!

W tym przypadku raczej kurator...
Głównym motorem, który popycha mnie do działania, jest ciekawość. Zawsze szukam interesujących ról, interesujących scenariuszy. Nie chcę popadać w stereotypy, unikam zaszufladkowania, dlatego często wybieram bardzo różnorodne filmy: od poważnych po zabawne.
Kensaku Watanabe
Avatar użytkownika
KenWatanabeNone specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 2263
Dołączył(a): 2007-08-28, 02:05:27
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez potter28 » 2011-09-19, 19:00:05

Ale skąd miałbym wpaść ?
Naśladując kogoś innego jesteś nikim..
User miesiąca MAJ- Dziękuje za zaufanie !

Obrazek
Avatar użytkownika
potter28None specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 264
Dołączył(a): 2011-02-24, 12:41:28
Lokalizacja: Brzeźnica
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez cre[a]tive » 2011-09-19, 19:03:52

Skoro nawet nie wiesz jak to zrobić, to raczej nie jesteś na tyle super-chruper hackerem, by nie zostawić żadnych śladów swojego włamania na czyjeś konto. A gdy już zostawisz to chyba zdajesz sobie sprawę, że tak naprawdę żaden z nas w Internecie nie jest anonimowy i policja namierzy Cię w ciągu chwili? ;]
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Postprzez Margaret » 2011-09-19, 19:19:05

Zamiast bawić się w hakera, radziłabym porozmawiać z tą osobą sam na sam. Nie masz pięciu lat - pora wziąć sprawy w swoje ręce i zmierzyć się z problemami rzeczywistości. Jeśli coś Cię hamuje, by z tym kimś pogadać poproś o pomoc kogoś innego. Oszczędzisz i czas, i energię. Twój pomysł jest idiotyczny - nie dość, że nic tym nie zdziałasz (Bo i po co Ci sama wiedza, że ktoś Cię obmawia, tudzież nie lubi? Zawsze znajdzie się ktoś taki, radziłabym się tym nie przejmować. A gdy jednak się tym przejmujesz - pogadaj z rodzicami, przyjaciółmi, psychologiem. Zapewne podsuną Ci jakiś lepszy pomysł na załagodzenie konfliktu niż wirtualni znajomi/nieznajomi), to jeszcze narażasz się na konflikt z prawem. Dobrze Ci radzę - zmień sposób myślenia. Pozdrawiam, trzymaj się.
"(...)Uśmiechnięci, wpółobjęci, spróbujemy szukać zgody, choć różnimy się od siebie, jak dwie krople czystej wody.'' - W. Szymborska
Avatar użytkownika
MargaretNone specified
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 44
Dołączył(a): 2011-09-19, 16:51:51
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez junior » 2011-09-19, 20:52:46

w tej chwili na fb można nawet podejrzeć samodzielnie z jakich miejsc były logowania, z dokładną lokalizacją...
zawsze możesz się nie zgodzić z opinią autora tego postu.
Avatar użytkownika
juniorMale
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 1446
Dołączył(a): 2008-06-22, 11:07:52
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Postprzez cre[a]tive » 2011-09-19, 20:55:42

junior - 19 wrz 2011 20:52 napisał(a):w tej chwili na fb można nawet podejrzeć samodzielnie z jakich miejsc były logowania, z dokładną lokalizacją...



Piszesz o funkcji "logowanie z potwierdzeniem"? Tzn. w momencie jak na konto logujemy się z innego IP to na emaila przychodzi informacja o tym i trzeba nadać nazwę nowemu urządzeniu? Jeśli tak to ja korzystam z tej funkcji, uważam ją za przydatną.
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: [HACKING] Facebook :)

Postprzez KenWatanabe » 2011-09-19, 21:07:02

junior napisał(a):w tej chwili na fb można nawet podejrzeć samodzielnie z jakich miejsc były logowania, z dokładną lokalizacją...

Mógłby połączyć się chyba przez proxy albo nawet odpalić TORa i z namierzenia byłyby nici? :pudlo:

A co do włamu to, czysto teoretycznie xD , ale chyba łatwiej niż takie kombinacje ze stroną byłoby włamać się na fejsa łamiąc hasło słownikowo albo samemu odgadnąć, ostatecznie zrobić to na mailu i odwołać się do odzyskiwania hasła, choć akurat to drugie zostawiłoby ślady. Drugą opcją byłoby wrzucenie komuś sniffera, co jest nawet lepsze bo nie tylko fejsbuka śledzisz ale od razu wszystko.
Głównym motorem, który popycha mnie do działania, jest ciekawość. Zawsze szukam interesujących ról, interesujących scenariuszy. Nie chcę popadać w stereotypy, unikam zaszufladkowania, dlatego często wybieram bardzo różnorodne filmy: od poważnych po zabawne.
Kensaku Watanabe
Avatar użytkownika
KenWatanabeNone specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 2263
Dołączył(a): 2007-08-28, 02:05:27
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez junior » 2011-09-19, 21:11:57

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us o to mi chodziło
zawsze możesz się nie zgodzić z opinią autora tego postu.
Avatar użytkownika
juniorMale
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 1446
Dołączył(a): 2008-06-22, 11:07:52
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Następna strona

  • Inne

Powrót do Hack, bugs & wirs

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 152 gości

cron