Krakowane nie tuczy

Wszędzie tego pełno :[

Krakowane nie tuczy

Postprzez BlueMan » 2004-11-14, 15:23:33

Mastaha napisał(a):Jak donosi PC-Welt, odnalezione zostały dowody na podstawie których można domniemywać, że do wydania systemu Windows XP zostało użyte nielegalne oprogramowanie. W plikach dźwiękowych dołączonych do prezentacji "Tour Windows XP" (folder %systemroot%HelpToursWindowsMediaPlayerAudioWav) odtwarzanej zaraz po instalacji angielskiej wersji systemu można odnaleźć łańcuch znaków o następującej treści: "LISTB INFOICRD 2000-04-06 IENG Deepz0ne ISFT Sound Forge 4.5". O ile użycie programu SourceForge produkcji firmy Sony byłoby tutaj niczym wartym zauważenia, to napis "Deepz0ne" sugeruje, że że osoba odpowiedzialna za stworzenie plików dźwiękowych nie pofatygowała się do zapłacenia za licencję 400 dolarów, a użyła wersji krakowanej. Tytułem wyjaśnienia, Deepz0ne to pseudonim jednego z współzałożycieli grupy Radium wmieszanej w łamanie programów muzycznych i kodeków. Osoba ta wymieniona zostala m.in. w wywiadzie z innym jej członkiem, Sandorem.
Stanowisko firmy Microsoft w tej sprawie jeszcze nie jest znane.

ha ha ha - ja jak kiedyś byłem w Auchan to był tam taki ogólno dostępny komputer - pochodziłem troche po nim i zobaczyłem, że jest zarejestrowany na "XXX" :D
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19108
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

  • Inne

Powrót do Hack, bugs & wirs

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości

cron