Nie łgam w żywe oczy

Wszystkie najciekawsze informacje z życia w Polsce.

Nie łgam w żywe oczy

Postprzez hitman1986 » 2007-11-07, 22:58:44

Wirtualna Polska napisał(a):Na pewno nie będziemy próbowali przewyższać Platformy w knajackich atakach, bo to jest po prostu niemożliwe. Nie mamy zresztą ludzi w typie Niesiołowskiego, Nowaka czy Grupińskiego. Ja też nie bardzo nadaję się na Tuska - nie wychowałem się jednak na podwórku, jak on sam przyznaje, ale w trochę lepszych miejscach. Mam więc pewne opory przed łganiem w żywe oczy - powiedział w wywiadzie dla "Faktu" Jarosław Kaczyński.


Jarosław Kaczyński mówi też o sprawie listu trzech b. wiceszefów PiS, w tym Ludwika Dorna. Wiele lat maszerowaliśmy razem z Ludwikiem Dornem i dobrze to wspominam, ale kilka lat temu zaczęły w nim zachodzić zmiany, które czyniły współpracę coraz trudniejszą - tłumaczy.

Premier ma za złe Dornowi, że krytykuje teraz przebieg kampanii wyborczej PiS do parlamentu. A ja sobie przypominam, że to on snuł swoje wywody na temat wykształciuchów, aż po sam moment głosowania, bez niczyjej zgody pisał do nich listy i wytaczał procesy w sprawie honoru psa Saby. To raczej nie służyło zjednaniu tej grupy wyborców, o których teraz Ludwik Dorn zaczął się troszczyć - wypomina mu Kaczyński

Beka, padłem jak przeczytalem tekst: "Mam więc pewne opory przed łganiem w żywe oczy ". Święty człowiek :)
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Nie łgam w żywe oczy

Postprzez ET » 2007-11-07, 23:32:27

Żałosny koniec żałosnego człowieka...
Co do trzech wiceprezesów PiS-u - spodziewam się całkiem sporego koła uciekinierów... Kaczor jest po prostu za słaby na trzymanie tak potężnej partii w ryzach.
"Mam układ z dyrekcją szpitala. Ja udaję, że pracuję. Oni udają, że mi płacą".
Obrazek
Avatar użytkownika
ETNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 1512
Dołączył(a): 2006-07-07, 01:54:27
Lokalizacja: Łódź- Dąbrowa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Nie łgam w żywe oczy

Postprzez Brauning » 2007-11-07, 23:44:10

Można by się tym emocjonować, przy założeniu, że polityka to zabawa dla grzecznych chłopców. Problem w tym, że tak nie jest. Polityka to szlam, w którym niektórzy uwielbiają się taplać. Polityk nigdy nie może być niewolnikiem własnych słów. To podstawowa zasada. Dlatego nawet jeśli skłamałeś tysiąc razy będąc politykiem, to rób z siebie świętego. Inaczej możesz od razu zmienić zawód. Na tym polega ta gra. Zasady polityki są bardzo proste i nigdy się nie zmienią.
>> W wielu państwach zachodnich obywatele nie są zmuszani do posiadania dowodu osobistego. W UK i USA nie ma nawet obowiązku posiadania dokumentu ze zdjęciem. Obowiązek posiadania dowodu osobistego wprowadził Hans Frank - Generalny Gubernator na okupowanych terenach Polski <<
Avatar użytkownika
BrauningNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 301
Dołączył(a): 2007-11-06, 22:04:43
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Nie łgam w żywe oczy

Postprzez cre[a]tive » 2007-11-08, 00:54:26

najbardziej podoba mi się, iż Kaczyńscy potrafią świetnie obrzucać błotem innych, a gdy wobec nich zwykła satyra ma zastosowanie stawiają rząd na głowie, np. ministerstwo spraw zagranicznych i wszyscy mają interweniować, bo prezydent i premier zostali wielce znieważeni. nie ma to jak mieć dystans do siebie.
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: Nie łgam w żywe oczy

Postprzez ET » 2007-11-08, 15:49:25

kobieta napisał(a):najbardziej podoba mi się, iż Kaczyńscy potrafią świetnie obrzucać błotem innych, a gdy wobec nich zwykła satyra ma zastosowanie stawiają rząd na głowie, np. ministerstwo spraw zagranicznych i wszyscy mają interweniować, bo prezydent i premier zostali wielce znieważeni. nie ma to jak mieć dystans do siebie.

Mają po prostu spory kompleks niższości w klasycznej postaci.

Brauning napisał(a):Zasady polityki są bardzo proste i nigdy się nie zmienią.

To jest mechanizm znany od czasów senatu rzymskiego. Polityk nie uważa kłamstwa za coś złego, to po prostu jedna z potrzebnych w tym fachu umiejętności.
"Mam układ z dyrekcją szpitala. Ja udaję, że pracuję. Oni udają, że mi płacą".
Obrazek
Avatar użytkownika
ETNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 1512
Dołączył(a): 2006-07-07, 01:54:27
Lokalizacja: Łódź- Dąbrowa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Nie łgam w żywe oczy

Postprzez Brauning » 2007-11-09, 20:13:49

ET napisał(a):Polityk nie uważa kłamstwa za coś złego, to po prostu jedna z potrzebnych w tym fachu umiejętności.


Zgadza się. Dlatego właśnie nie ma się czym denerwować. Kłamstwa w wydaniu Kaczyńskiego irytują mnie bardziej niż inne, bo on dorabia do tego ideologię.
Chociaż jak pisałem, staram się tym nie emocjonować.
>> W wielu państwach zachodnich obywatele nie są zmuszani do posiadania dowodu osobistego. W UK i USA nie ma nawet obowiązku posiadania dokumentu ze zdjęciem. Obowiązek posiadania dowodu osobistego wprowadził Hans Frank - Generalny Gubernator na okupowanych terenach Polski <<
Avatar użytkownika
BrauningNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 301
Dołączył(a): 2007-11-06, 22:04:43
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Nie łgam w żywe oczy

Postprzez femme » 2007-11-09, 20:33:51

Żenada..
Oni faktycznioe nie wychowali się na podwórku, tylko prawdopodobnie w jakimś dziwnym miejscu, przeznaczonym dla ludzi, którzy w przyszłości mają niszczyć wszystko czego się "dotkną".. :kwasny:
Avatar użytkownika
femmeNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 605
Dołączył(a): 2007-09-14, 21:50:10
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Nie łgam w żywe oczy

Postprzez ET » 2007-11-10, 14:05:22

femme911 napisał(a):Żenada..
Oni faktycznioe nie wychowali się na podwórku, tylko prawdopodobnie w jakimś dziwnym miejscu, przeznaczonym dla ludzi, którzy w przyszłości mają niszczyć wszystko czego się "dotkną".. :kwasny:


Ja prawdę powiedziawszy nie wiem, po jaka cholerę telewizja w kółko cytuje tego chama. To niepojęte.
"Mam układ z dyrekcją szpitala. Ja udaję, że pracuję. Oni udają, że mi płacą".
Obrazek
Avatar użytkownika
ETNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 1512
Dołączył(a): 2006-07-07, 01:54:27
Lokalizacja: Łódź- Dąbrowa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Nie łgam w żywe oczy

Postprzez femme » 2007-11-10, 14:16:18

ET napisał(a):a prawdę powiedziawszy nie wiem, po jaka cholerę telewizja w kółko cytuje tego chama. To niepojęte.


Oczywiste, aby przypadkiem PiS i PO nie zapomnieli a wzajemnej niechęci ;)
Avatar użytkownika
femmeNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 605
Dołączył(a): 2007-09-14, 21:50:10
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Nie łgam w żywe oczy

Postprzez ET » 2007-11-10, 15:24:21

femme911 napisał(a):Oczywiste, aby przypadkiem PiS i PO nie zapomnieli a wzajemnej niechęci ;)

Oo, jakaś ciekawa teoria spiskowa. Proszę, rozwiń myśl ;)
"Mam układ z dyrekcją szpitala. Ja udaję, że pracuję. Oni udają, że mi płacą".
Obrazek
Avatar użytkownika
ETNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 1512
Dołączył(a): 2006-07-07, 01:54:27
Lokalizacja: Łódź- Dąbrowa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Nie łgam w żywe oczy

Postprzez femme » 2007-11-10, 15:34:30

ET napisał(a):Oo, jakaś ciekawa teoria spiskowa. Proszę, rozwiń myśl


Tak na poważnie to ja naprawdę mam czasem wrażenie, że media podkręcają sytuację w polityce, żeby wrzało, żeby politycy obrzucali się błotem, żeby dziennikarze mieli kolejne potwierdzenia na to, że nasz rząd i nasi politycy to jeden wileki cyrk.. :kwasny:
Avatar użytkownika
femmeNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 605
Dołączył(a): 2007-09-14, 21:50:10
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Nie łgam w żywe oczy

Postprzez ET » 2007-11-11, 14:17:01

femme911 napisał(a):
ET napisał(a):Oo, jakaś ciekawa teoria spiskowa. Proszę, rozwiń myśl


Tak na poważnie to ja naprawdę mam czasem wrażenie, że media podkręcają sytuację w polityce, żeby wrzało, żeby politycy obrzucali się błotem, żeby dziennikarze mieli kolejne potwierdzenia na to, że nasz rząd i nasi politycy to jeden wileki cyrk.. :kwasny:


ja myślę, że to jest troszeczkę inaczej. Dziennikarze żyją z relacjonowania politycznych kłótni. Jak tylko jeden idiota coś chlapnie, telewizja zaraz biegnie do drugiego, z prośbą o komentarz ;) I tak sie nakręca to zjawisko.
"Mam układ z dyrekcją szpitala. Ja udaję, że pracuję. Oni udają, że mi płacą".
Obrazek
Avatar użytkownika
ETNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 1512
Dołączył(a): 2006-07-07, 01:54:27
Lokalizacja: Łódź- Dąbrowa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Nie łgam w żywe oczy

Postprzez femme » 2007-11-11, 14:52:41

ET napisał(a):I tak sie nakręca to zjawisko.


Ale nie masz wrażenia, że czasami to jest jakby medialna prowokacja i że to dziennikarze nakręcają sytuację?? Tym bardziej, że są takie gazety, trakie stacje radiowe i telwizyjne, gdzie Ci dziennikarze nie są poprostu obiektywni i będą celowo podkręcać jakieś wydarzenia, które dzieją się wokół tych (ich zdaniem) "złych"..
Ostatnio edytowano 2007-11-11, 14:59:37 przez femme, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
femmeNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 605
Dołączył(a): 2007-09-14, 21:50:10
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Nie łgam w żywe oczy

Postprzez Kamil888 » 2007-11-11, 14:58:03

hitman1986 napisał(a):Mam więc pewne opory przed łganiem w żywe oczy - powiedział w wywiadzie dla "Faktu" Jarosław Kaczyński.

Heh, on mnie rozbraja... Żal.pl... -.-
Avatar użytkownika
Kamil888None specified
Banned
Banned
 
Posty: 4752
Dołączył(a): 2006-11-03, 19:46:48
Lokalizacja: 51° 14' 53 '' N, 22° 34' 13 '' E
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Nie łgam w żywe oczy

Postprzez ET » 2007-11-11, 17:09:51

Kamil888 napisał(a):hitman1986 napisał/a:
Mam więc pewne opory przed łganiem w żywe oczy - powiedział w wywiadzie dla "Faktu" Jarosław Kaczyński.

Heh, on mnie rozbraja... Żal.pl... -.-


Jak ja piszę takie posty, to mi je zaraz kasują. Może łaskawie byś chociaż uzasadnił myśl (nienawidzę Kaczyńskich, ale to forum ma swoje zasady.)
"Mam układ z dyrekcją szpitala. Ja udaję, że pracuję. Oni udają, że mi płacą".
Obrazek
Avatar użytkownika
ETNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 1512
Dołączył(a): 2006-07-07, 01:54:27
Lokalizacja: Łódź- Dąbrowa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Nie łgam w żywe oczy

Postprzez Kamil888 » 2007-11-11, 17:33:38

ET napisał(a):Jak ja piszę takie posty, to mi je zaraz kasują.

Chłopcze, strasznie czepliwy jesteś. Mi nie kasują, bo mam paszport Polsatu i znam Piaska.

A co do Kaczyńskich to chyba nie muszę nic pisać. Wystarczy spojrzeć na to co zrobili z tym krajem w trakcie swojej kadencji.
Avatar użytkownika
Kamil888None specified
Banned
Banned
 
Posty: 4752
Dołączył(a): 2006-11-03, 19:46:48
Lokalizacja: 51° 14' 53 '' N, 22° 34' 13 '' E
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Nie łgam w żywe oczy

Postprzez hitman1986 » 2007-11-11, 17:42:21

Kamil888, ET

Panowie, uspokujcie się, nie bądźmy dr Frasunkiem czy innymi takimi userami. Lubię ostrą wymianę zdań, ale z forumowego doświadczenia wiem, że nic dobrego to nie przynosi...
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Nie łgam w żywe oczy

Postprzez ET » 2007-11-12, 03:55:46

Kamil888 napisał(a):Chłopcze

Chłopca sobie odpuść, bo sądząc po nicku jesteś młodszy ode mnie.
Kamil888 napisał(a):A co do Kaczyńskich to chyba nie muszę nic pisać. Wystarczy spojrzeć na to co zrobili z tym krajem w trakcie swojej kadencji.

Kompletnie nic nie zrobili, poza tym że obrazili kogo się dało.

hitman1986 napisał(a):Lubię ostrą wymianę zdań, ale z forumowego doświadczenia wiem, że nic dobrego to nie przynosi...


Koncert życzeń jakiś czy cuś? :P
"Mam układ z dyrekcją szpitala. Ja udaję, że pracuję. Oni udają, że mi płacą".
Obrazek
Avatar użytkownika
ETNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 1512
Dołączył(a): 2006-07-07, 01:54:27
Lokalizacja: Łódź- Dąbrowa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Nie łgam w żywe oczy

Postprzez Brauning » 2007-11-12, 16:36:10

Kamil888 napisał(a):A co do Kaczyńskich to chyba nie muszę nic pisać. Wystarczy spojrzeć na to co zrobili z tym krajem w trakcie swojej kadencji.


Zgadzam się tu z ET. Ich rządy nie były, ani gorsze ani lepsze od rządów SLD. Były po prostu takie same. Żadnych nadzwyczajnych osiągnięć, żadnych nadzwyczajnych kompromitacji. Po prostu "mizeria", tyle że z otoczką chamstwa.
>> W wielu państwach zachodnich obywatele nie są zmuszani do posiadania dowodu osobistego. W UK i USA nie ma nawet obowiązku posiadania dokumentu ze zdjęciem. Obowiązek posiadania dowodu osobistego wprowadził Hans Frank - Generalny Gubernator na okupowanych terenach Polski <<
Avatar użytkownika
BrauningNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 301
Dołączył(a): 2007-11-06, 22:04:43
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Nie łgam w żywe oczy

Postprzez ET » 2007-11-13, 02:15:53

Brauning napisał(a):Po prostu "mizeria", tyle że z otoczką chamstwa.

Chamstwa i insynuacji było już tyle, że się ludzie w końcu wkurzyli, zmobilizowali i odstawili od koryta.
"Mam układ z dyrekcją szpitala. Ja udaję, że pracuję. Oni udają, że mi płacą".
Obrazek
Avatar użytkownika
ETNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 1512
Dołączył(a): 2006-07-07, 01:54:27
Lokalizacja: Łódź- Dąbrowa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Następna strona

  • Inne

Powrót do Aktualności z Polski

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 534 gości

cron