Ugotowała dziecko, zmieliła i... trafiła do mediów

Wszystkie najciekawsze informacje z życia w Polsce.

Ugotowała dziecko, zmieliła i... trafiła do mediów

Postprzez KenWatanabe » 2012-07-25, 20:44:25

Tak jak w tytule, udusiła, ugotowała dziecko, zmieliła i... trafiła do mediów. Tyle, że nie z takim impetem jak Katarzyna W. Jednak Ilona S. jest w gruncie rzeczy bardzo podobna. Najpierw zabiła swoje dziecko, może nie tak spektakularnie - rzucając o próg w łazience, ale za to potem zmieliła je w maszynce do mięsa i również zakopała. Następnie odkopała i przyznała się do winy przed funkcjonariuszami policji, zabierając ze sobą torbę ze szczątkami dziecka.

Szczegóły podaje nam SE:

Czy o Ilonie S. można jeszcze mówić jak o człowieku. Ta kobieta urodziła dziecko i w obawie przed reakcją męża udusiła maleństwo. Potem, by zatrzeć ślady... ugotowała je w garnku. By całkowicie pozbyć się zwłok, zmasakrowane ciałko zmieliła w maszynce do mięsa. Prokuratura nie wniosła o areszt i matka... siedzi sobie w domu.
Więcej
http://www.se.pl/wydarzenia/kronika-kry ... 70308.html


I teraz zastanawiam się, czy ludziom po prostu znudziły się podobne historie? Może przywykli do okrucieństwa po jednorazowym epizodzie.
Głównym motorem, który popycha mnie do działania, jest ciekawość. Zawsze szukam interesujących ról, interesujących scenariuszy. Nie chcę popadać w stereotypy, unikam zaszufladkowania, dlatego często wybieram bardzo różnorodne filmy: od poważnych po zabawne.
Kensaku Watanabe
Avatar użytkownika
KenWatanabeNone specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 2263
Dołączył(a): 2007-08-28, 02:05:27
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez cre[a]tive » 2012-07-25, 21:27:26

Codziennie przez około 3 h czytam prasę, a na to nie natrafiłam 0_o
To jakiś bardzo świeży news?
Osobiście wydaje mi się, iż to niemożliwe by pewne rzeczy powszedniały. Jak ja czytam takie rzeczy to nie mogę uwierzyć, że ktoś kto jest z tego samego gatunku co ja, kto tak jak ja ma sumienie, odczucia, emocje, może robić podobne rzeczy. Tak naprawdę to nawet nie będę szerzej komentować sprawy, bo tu po prostu nie ma co napisać. Samo zabicie dziecka jest okrucieństwem ponad miarę, a włożenie go do garnka i ugotowanie jak kurczaka? Dobrze, że jeszcze mężowi nie podała rosołu z tego dziecka, ewentualnie mielonych, skoro i tak już zmieliła zwłoki... To jest jakaś makabra, która kompletnie nie mieści się w głowie.
A jeśli pytasz o czysto socjologiczne sprawy, dlaczego ta pani nie zyskała takiego rozgłosu jak Katarzyna W.? Cóż, zapewne dlatego, że nie pisały o tym mainstreamowe media, a dlaczego nie pisały? To jest dobre pytanie. Natomiast jeśli pisały i ja coś przeoczyłam to na to też mam teorię, ale to może później ewentualnie.

/edit


OK, kliknęłam w link i widzę, że to świeży news z dzisiaj. Zatem prognozuję, że burza w mediach jeszcze się rozpęta.
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: Ugotowała dziecko, zmieliła i... trafiła do mediów

Postprzez dkm1941bismarck » 2012-07-25, 22:31:42

Zlikwidować degenerata - kara śmierci i tyle :)
Obrazek
URODZIŁEM SIĘ W WARSZAWIE-(L)EGIĘ KOCHAM-(L)EGIĘ SŁAWIĘ !!
Avatar użytkownika
dkm1941bismarckNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 1462
Dołączył(a): 2010-07-03, 18:21:53
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez cre[a]tive » 2012-07-25, 22:51:24

Za takie przewinienia to faktycznie by się przydało. Choć ja zawsze będę za dożywociem w bardzo surowych warunkach z przymusową codzienną ciężką pracą. To o wiele gorsza kara, dotkliwsza i dłuższa przede wszystkim. Ale te wszechobecne organizacje humanitarne, broniące praw człowieka... Zanim zacznie się bronić degeneratów, morderców i gwałcicieli oraz pedofilów wpierw należałoby się zastanowić czy to faktycznie jeszcze ludzie.
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: Ugotowała dziecko, zmieliła i... trafiła do mediów

Postprzez KenWatanabe » 2012-07-25, 23:18:18

cre[a]tive napisał(a):OK, kliknęłam w link i widzę, że to świeży news z dzisiaj. Zatem prognozuję, że burza w mediach jeszcze się rozpęta.


Oj nie wiem. Być może faktycznie jakiś dziennik to wyemituje, jakaś gazeta poza SE przedrukuje bardziej sensowny artykuł. Ale na tym wszystko się skończy, bo niestety rynek newsów o zamordowanych noworodkach został zmonopolizowany przez matkę Madzi. Źródełko wyschło i sądzę, że o Katarzynie usłyszymy i za 2, i za 3 miesiące znowu, bo dostanie nowy samochód, bo będzie próbowała połknąć dwadzieścia tabletek aspiryny czy jakaś inna bzdura. Ta tutaj nie przetrwa w mediach miesiąca, ale to tylko moje zdanie, zobaczymy jak to faktycznie będzie.

cre[a]tive napisał(a):Zanim zacznie się bronić degeneratów, morderców i gwałcicieli oraz pedofilów wpierw należałoby się zastanowić czy to faktycznie jeszcze ludzie.


Możemy to tak oceniać bo w tłumie, bądź większej społeczności odpowiedzialność się nam rozprasza. Chcemy wydawać takie osądy bo wiemy, że inni nas w nich prawdopodobnie poprą, bo każdy normalny człowiek stwierdziłby tak samo. Tymczasem z osobna nie ma komu orzekać kto jest człowiekiem, a kto nie. Nie sądzę by jakikolwiek organ czuł się kompetentny do wydawania takich wyroków.

dkm1941bismarck napisał(a):Zlikwidować degenerata - kara śmierci i tyle :)


No i zgadza się.w końcu głównym zadaniem prawa jest obrona obywateli i zapobieganie powtórnemu popełnianiu przestępstw, nie zaś samo karanie. Jestem za tym by niezawisły organ, nie pod wpływem gniewu czy jakiejkolwiek innej emocji ale w zgodzie z prawem i sumieniem wydał wyrok jaki zapewni nam bezpieczeństwo. Czy to kara śmierci, czy dożywocie, to już praktycznie to samo.
Głównym motorem, który popycha mnie do działania, jest ciekawość. Zawsze szukam interesujących ról, interesujących scenariuszy. Nie chcę popadać w stereotypy, unikam zaszufladkowania, dlatego często wybieram bardzo różnorodne filmy: od poważnych po zabawne.
Kensaku Watanabe
Avatar użytkownika
KenWatanabeNone specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 2263
Dołączył(a): 2007-08-28, 02:05:27
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


  • Inne

Powrót do Aktualności z Polski

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości

cron