Zginal prezydent ?

Wszystkie najciekawsze informacje z życia w Polsce.

Postprzez junior » 2010-04-11, 12:18:04

nie zwolnili tego pilota
nawet nagrodę dostał od Klicha
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ... yczna.html
ale faktem jest, że narobiono mu najpierw w okół pióra
zawsze możesz się nie zgodzić z opinią autora tego postu.
Avatar użytkownika
juniorMale
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 1446
Dołączył(a): 2008-06-22, 11:07:52
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Postprzez cre[a]tive » 2010-04-11, 12:50:56

Codino - 11 kwi 2010 11:52 napisał(a):Internetowi fachowcy od wszystkiego, szkoda że na forum nie ma opcji "ignoruj".


Ależ jest taka opcja :) Wchodzisz w profil użytkownika i klikasz na "dodaj do wrogów".
Wrogowie to użytkownicy domyślne ignorowani. Posty tych użytkowników nie będą wyświetlane, pojawią się tylko informacje, że posty te zostały napisane. Prywatne wiadomości od wrogów są dozwolone.
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Postprzez BlueMan » 2010-04-11, 19:31:48

http://pl.wikipedia.org/wiki/Katastrofa ... e%C5%84sku bardzo szybko ten artykuł się rozrasta!!
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Postprzez Palla » 2010-04-12, 00:07:53

Ja to w ogóle słyszałam wersję, że to Kaczyński kazał lądować, żeby się nie spóźnić na uroczystość, bo jakby wylądowali na lotnisku drugim, to by musieli jechać 2 godziny samochodami. Ale teraz nie ma co gdybać, trzeba czekać na ekspertyzę "czarnych skrzynek".

Rozbawił mnie post, że to Ruscy maczali w tym palce :rotfl:
Ale pozostawię to bez komentarza.
Avatar użytkownika
PallaNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 1761
Dołączył(a): 2007-04-05, 12:50:36
Lokalizacja: Lublin
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez Codino » 2010-04-12, 00:30:46

kobieta - 2010-04-11, 12:50 napisał(a):Ależ jest taka opcja

Dobrze wiedzieć:)

http://www.rp.pl/artykul/2,460070_Najtr ... lgoty.html - tutaj przemówienie, które Prezydent miał wygłosić.

W zmianę kultury politycznej na dłuższą metę nie wierzę, ale na pewno kampania wyborcza po raz pierwszy w historii Polski nie będzie polegała na rozliczaniu przeszłości, tylko na przedstawianiu wizji prezydentury przez każdego z kandydatów. Może dojdzie wreszcie do pogodzenia PO i PiSu, bo sytuacja w której dwie, bardzo podobne programowo partie są w takim konflikcie jest ciężka do zrozumienia.
Największą nadzieję jednak pokładam w poprawie stosunków polsko- rosyjskich, najwyższy na to czas. I zanosi się na to, że taka poprawa będzie oddolna, nie będzie polegała, jak do tej pory, na ciągnięciu narodów za uszy przez polityków. Widać solidarność Rosjan z Polakami i to, niewątpliwie będzie miało wpływ na odbiór tego narodu w Polsce. Mam nadzieję, że czasy rusofobii wreszcie odejdą w zapomnienie, interesy ze wschodem można robić dużo większe, niż z USA, dla których nigdy nie będziemy priorytetem. Zresztą, oba mocarstwa ostatnio ze sobą są w niezłych kontaktach, więc i my możemy być rzeczywistym "pomostem" między wschodem i zachodem.

Smutny paradoks jest taki, że potrzebne były dwie tragedie, aby Świat się Katyniem zainteresował.
Anarchia na baczenie zasługująca.
J. Lelewel
Avatar użytkownika
CodinoNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 1654
Dołączył(a): 2004-06-22, 16:35:16
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Zginal prezydent ?

Postprzez KenWatanabe » 2010-04-12, 03:10:00

Codino napisał(a):http://www.rp.pl/artykul/2,460070_Najtr ... lgoty.html - tutaj przemówienie, które Prezydent miał wygłosić.
Bardzo dobrze powiedziane, wielka szkoda, że nie dane mu już było go wygłosić.

Ja również mam nadzieję na poprawę stosunków z Rosją. Byłby to dla Polski bardzo dobry partner, myślę, że obecne zachowanie władz rosyjskich jest bardzo dobrym początkiem na drodze do pojednania. Jeśli by do tego doszło poprawienie kultury politycznej to ta ofiara nie poszłaby zupełnie na marne, i mam nadzieję, że właśnie tak będzie.

kobieta napisał(a):Ależ jest taka opcja :) Wchodzisz w profil użytkownika i klikasz na "dodaj do wrogów".
Btw, a co daje opcja wpisania na listę przyjaciół? Bo trochę mnie dobija ten tekst "Nie masz przyjaciół." w moim panelu użytkownika :(
Głównym motorem, który popycha mnie do działania, jest ciekawość. Zawsze szukam interesujących ról, interesujących scenariuszy. Nie chcę popadać w stereotypy, unikam zaszufladkowania, dlatego często wybieram bardzo różnorodne filmy: od poważnych po zabawne.
Kensaku Watanabe
Avatar użytkownika
KenWatanabeNone specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 2263
Dołączył(a): 2007-08-28, 02:05:27
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez blues » 2010-04-12, 07:39:50

Pogorszenie stosunków z Rosją nastąpiło przez Kaczyńskiego więc chyba jakiś okrutny los sprawi, że z tego powodu nastąpi poprawa tych relacji.

A w temacie mogę tylko napisać, że nie jest mi mniej przykro niż jakby zginęli zupełnie nie znani mi ludzie. To nie był mój prezydent, nie głosowałem na niego, nie byłem z nim w jakikolwiek sposób związany emocjonalnie. Nawet jeżeli pewien rodzaj emocji mnie z nim łączył to nie będę o tym pisał, bo o zmarłych się źle nie mówi. Szkoda mi go tak samo jak każdego innego człowieka. Nikt nie zasłużył na przedwczesną śmierć i każdemu życzę stu lat.
Bardziej niż ten wypadek zmartwiła mnie śmierć mojego kuzyna dwa tygodnie temu. Po prostu bliższa ciału koszula.
Najwięcej wydasz na kobietę która nie będzie chciała pieniędzy za seks.
Avatar użytkownika
bluesNone specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 236
Dołączył(a): 2010-03-15, 20:09:42
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez Codino » 2010-04-12, 09:46:52

blues - 2010-04-12, 07:39 napisał(a):Pogorszenie stosunków z Rosją nastąpiło przez Kaczyńskiego więc chyba jakiś okrutny los sprawi, że z tego powodu nastąpi poprawa tych relacji.

To nie zupełnie takie proste. Już za prezydentury Kwaśniewskiego wyglądały te stosunki źle, główną przyczyną było wejście Polski do NATO, a potem działalność naszych polityków na Ukrainie podczas pomarańczowej rewolucji.
Anarchia na baczenie zasługująca.
J. Lelewel
Avatar użytkownika
CodinoNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 1654
Dołączył(a): 2004-06-22, 16:35:16
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez BlueMan » 2010-04-12, 13:21:37

http://naszaklasa.blox.pl/2010/04/Dzien ... gedii.html - niesamowite co ludzie robią z katastrofy o.O

A po wpisaniu w wyszukiwarce na NK "Katastrofa w Smoleńsku":
1.jpg
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Postprzez cre[a]tive » 2010-04-12, 15:24:18

petreus007 - 12 kwi 2010 03:10 napisał(a):Btw, a co daje opcja wpisania na listę przyjaciół? Bo trochę mnie dobija ten tekst "Nie masz przyjaciół." w moim panelu użytkownika :(


Wchodząc w prywatną wiadomość masz od razu szybki dostęp do nich, znajdują się gdzieś na liście po boku, z tego co pamiętam. I to chyba tylko to. Generalnie opcja "wrogów" jest znacznie bardziej przydatna ;)

BlueMan - 12 kwi 2010 13:21 napisał(a):A po wpisaniu w wyszukiwarce na NK "Katastrofa w Smoleńsku":

Jestem ciekawa wieku osób zakładających takie profile i tych, którzy akceptują zaproszenia. Mogę się założyć, że część z tych ludzi jest dorosła i to jest najbardziej przykre. Jak się okazuje każda pretekst jest dobry, nawet tragedia tej skali, by stać się popularniejszym w sieci.
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Postprzez BlueMan » 2010-04-12, 19:46:27

I wtem wielki ptak metalowy upadnie, a na nim znajdować się będą osoby ważne kraju niezwyciężonego, a na kraj ogarnięty chaosem i żałobą, wrogi najeźdźca ze wschodu uderzy.
Nostradaums

Choć nie mogę znaleźć potwierdzenia tego, że to powiedział... .
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Re:

Postprzez lagotek » 2010-04-12, 20:55:07

Palla napisał(a):Rozbawił mnie post, że to Ruscy maczali w tym palce :rotfl:
Ale pozostawię to bez komentarza.


to byl bodajze moj post, szczerze ? pierwsze co sobie pomyslalem gdy uslyszalem o tej katastrofie, byla wlasnie mysl o ruskich maczajacych w tym paluszki :)

Anyway... nigdy nic nie jest do konca tak naprawde wiadome ;)
Gry MMO
konkursy
Avatar użytkownika
lagotekNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 111
Dołączył(a): 2010-03-05, 14:54:18
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez Codino » 2010-04-12, 21:06:40

BlueMan - 2010-04-12, 19:46 napisał(a):Choć nie mogę znaleźć potwierdzenia tego, że to powiedział... .

To po co wklejasz te bzdury? Kogo obchodzi, co powiedział średniowieczny wariat?

Przyzna się ktoś wreszcie do usuwania postów?
Anarchia na baczenie zasługująca.
J. Lelewel
Avatar użytkownika
CodinoNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 1654
Dołączył(a): 2004-06-22, 16:35:16
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez blues » 2010-04-12, 22:12:11

BlueMan - dzisiaj, o 19:46 napisał(a):I wtem wielki ptak metalowy upadnie, a na nim znajdować się będą osoby ważne kraju niezwyciężonego, a na kraj ogarnięty chaosem i żałobą, wrogi najeźdźca ze wschodu uderzy.
Nostradaums

Takie wróżby chyba byłbym w stanie pisać. Zawsze coś z tego się kiedyś tam sprawdzi. Kiedyś pisałem horoskopy do gazety, bo wróżka nie napisała i ktoś musiał. O dziwo moje się częściej sprawdzały niż wróżki :zab:

Alebowiem przyjdzie też kres tego forum i nie jednen forowicz to wcześniej przepowie. Stanie się to po wielkim deszczu i nie będzie to awaria sprzętu. Niebo będzie płakało, a silny wiatr będzie roznosił te wieści po świecie. Forum zniknie w otchłaniach internetu i dopiero gdy nikt już nie będzie pisał blueman wyłączy serwer. Wierzajcie mi ludkowie, bo wcześniej gorący wiatr nas czeka, a później z rzędu trzy mrozy. Nic już wtedy forum nie uchroni.

p.s. trzy mrozy wcale nie oznaczają trzech zim. ;-)
Najwięcej wydasz na kobietę która nie będzie chciała pieniędzy za seks.
Avatar użytkownika
bluesNone specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 236
Dołączył(a): 2010-03-15, 20:09:42
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez hitman1986 » 2010-04-12, 23:40:43

Ja również widzę w tym momencie szansę na znaczną poprawę kontaktów pomiędzy Polakami a Rosjanami. I to by był chyba jeden pozytyw śmierci Kaczyńskiego. Paradoksalnie, dzięki śmierci człowieka, który narobił wiele złego w stosunkach Polsko Rosyjskich, mogą one zostać naprawione...

Jestem również, tak jak Codino, ciekaw, jak potoczy się kampania prezydencka, i czy taka w ogóle będzie oraz kto będzie startował. Będzie to kampania bezapelacyjnie niezwykła - politycy będą bardzo ostrożni w słowach, każde jedno niedomówienie będzie miało z pewnością niemałe konsekwencje zarówno dla samego kandydata, jak i dla sytuacji pomiędzy politykami.
blues - 2010-04-12, 07:39 napisał(a):że nie jest mi mniej przykro niż jakby zginęli zupełnie nie znani mi ludzie.

Fakt, Ci nieznani ludzie przyczynili się dla historii tego kraju. Dzięki tym "nieznanym ludziom" możesz spokojnie na nich wrzucać bez obawy, że Ci bezpieka do domu wejdzie. Ci "nieznani ludzie" kierowali najważniejszymi stanowiskami w państwie, jeden z nich był jego najważniejszą osobą (co oczywiście nie znaczy, że urząd ten sprawował poprawnie), Ci "nieznani ludzie" mieli wpływ na to, jak wygląda nasza polityka pieniężna czy też zatwierdzali ustawy. Tak, z pewnością są oni "nieznanymi ludźmi" i nie ma sensu przejmować się ich śmiercią. Nic, tylko order z ziemniaka Ci wręczyć za Twoje wypowiedzi...
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez blues » 2010-04-13, 08:37:39

hitman1986 - wczoraj, o 23:40 napisał(a):Nic, tylko order z ziemniaka Ci wręczyć za Twoje wypowiedzi...

Uważasz, że tylko Twoje poglądy są dobre? Zawsze masz rację, a inni nie mają prawa mieć innego zdania niż Twoje? To może załóż bloga.
Najwięcej wydasz na kobietę która nie będzie chciała pieniędzy za seks.
Avatar użytkownika
bluesNone specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 236
Dołączył(a): 2010-03-15, 20:09:42
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez Mart » 2010-04-13, 12:00:28

poczekajcie do momentu ujawnienia zawartości skrzynek, choć wcale nie jest powiedziane, że nie skonczy się to kolejnymi 50 latami dochodzenia...
w kazdym razie chodza pogloski, ze na nagraniach slychac pilota spokojnie instruującego o lądowaniu a z drugiej strony cisza, brak zastrzeżeń..
Avatar użytkownika
MartNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 121
Dołączył(a): 2009-09-14, 17:09:46
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez junior » 2010-04-13, 15:05:27

to tylko pokazuje jaki dwulicowy jest nasz naród, i jak robimy wszystko na pokaz...
zawsze możesz się nie zgodzić z opinią autora tego postu.
Avatar użytkownika
juniorMale
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 1446
Dołączył(a): 2008-06-22, 11:07:52
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Postprzez cre[a]tive » 2010-04-13, 16:54:20

junior - 13 kwi 2010 15:05 napisał(a):to tylko pokazuje jaki dwulicowy jest nasz naród, i jak robimy wszystko na pokaz...


Jaka znów dwulicowość, jakie na pokaz? Kaczyński był jednak prezydentem tego kraju, więc większość musiała go wybrać i zapewne teraz właśnie ci ludzie przede wszystkim składają mu hołd. A że ci, którzy się z nim nie zgadzali pod względem politycznym i drażniła ich jego postawa, również idą zapalić znicz? To jest wg Ciebie dwulicowość? Nawet za najgorszego wroga, jakby zmarł tragicznie to bym się pomodliła, więc co tu w ogóle wspominać o tym, że ktoś mi się nie podobał jako Prezydent, to jest niby powód to lekceważenia jego tragicznej śmierci?
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Postprzez NGoHT » 2010-04-13, 17:20:15

Teraz nie pozostaje nic innego jak tylko czekać na beatyfikację Kaczyńskiego. ;] Coraz lepiej.
http://www.lastfm.pl/user/ngoht666
http://www.youtube.com/user/ngoht86
https://www.facebook.com/NajlepszyRapCalyCzasWPodziemiu
Avatar użytkownika
NGoHTNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1080
Dołączył(a): 2010-01-06, 19:54:12
Lokalizacja: 51° 14' 53 '' N, 22° 34' 13 '' E
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Inne

Powrót do Aktualności z Polski

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 340 gości

cron