"Pierścień czystości" - nowa akcja Kościoła.

Wszystkie najciekawsze informacje z życia w Polsce.

Re: "Pierścień czystości" - nowa akcja Kościoła.

Postprzez młoda » 2007-11-27, 22:45:48

dla mnie głupota... :rotfl:
to moja wewnętrzna sprawa czy jestem czy nie :zdziwko:
a tak to każdy moher by się gapił, że nie mam.. i jaka to ja zła jestem... niewychowana... ble ble...
Avatar użytkownika
młodaNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 178
Dołączył(a): 2007-06-24, 11:17:17
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: "Pierścień czystości" - nowa akcja Kościoła.

Postprzez ET » 2007-11-28, 13:29:32

MissIndependent napisał(a):ie dorabiaj gęby pożądnym księżom, bo to im się w tym momencie obrywa za paru pedofili.

Masz rację, kilkunastu może by się znalazło. :chytry: Skończyłem katolickie liceum i to wystarczyło, bym do końca swego życia stał się zaprzysięgłym wrogiem tego przedsiębiorstwa i kupców w czarnych sutannach.
kobieta napisał(a):a czemu nazywasz to dorabianiem dziwnej filozofii? dla niektórych to może być wartość i na pewno nie jest to wartość gorsza niż żadna z tych, które Ty wyznajesz - z takiego prostego względu, wartości nie podlegają ocenie, każdy człowiek ma swoje. i myślę, że warto przy takim szacunku do czyichś wartości pozostać.

Mam szacunek do czyiś poglądów i nie zamierzam ich wyśmiewać. Wyśmiewam KK i jego zacietrzewienie.
ET napisał/a:
Jak ktoś nie chce uprawiać seksu- jego wolna wola. Ale niech nie dorabia do tego dziwnej filozofii.

Ale czy tu faktycznie chodzi o to, że ktoś nie chce ? Mi się wydaje, że chce, że bardzo chce, tyle, że z odpowiednią osobą :)

Ale ja to doskonale rozumiem. Jestem wielkim zwolennikiem wierności w związkach, rozsądnego podchodzenia do tematu i uważam sex bez miłości za bezwartościowy!
Ja po prostu jak przeczytałem o tych pierścionkach ( za które jeszcze trzeba łacić)krew mnie zalała.
"Mam układ z dyrekcją szpitala. Ja udaję, że pracuję. Oni udają, że mi płacą".
Obrazek
Avatar użytkownika
ETNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 1512
Dołączył(a): 2006-07-07, 01:54:27
Lokalizacja: Łódź- Dąbrowa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: "Pierścień czystości" - nowa akcja Kościoła.

Postprzez MissIndependent » 2007-11-28, 13:42:11

ET, rozumiem, że KK ma z Tobą na pieńku i że "nabijanie kabzy" na pierścionkach Ci się nie podoba (mi zresztą też); ale nazwać czystość przedślubną idiotyczna i przebrzmiałą ideą?! :chytry: no, z tym to się chyba zagalopowałeś.
Avatar użytkownika
MissIndependentNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 103
Dołączył(a): 2007-11-18, 11:40:46
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: "Pierścień czystości" - nowa akcja Kościoła.

Postprzez ET » 2007-11-28, 14:32:29

MissIndependent napisał(a):no, z tym to się chyba zagalopowałeś.

Inaczej, samą idee przyjmuje z chłodnym dystansem i po prostu się z nią nie zgadzam.
Ale, gdy taka idea pada z ust instytucji, której nie darzę szacunkiem- takie są tego efekty.
"Mam układ z dyrekcją szpitala. Ja udaję, że pracuję. Oni udają, że mi płacą".
Obrazek
Avatar użytkownika
ETNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 1512
Dołączył(a): 2006-07-07, 01:54:27
Lokalizacja: Łódź- Dąbrowa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Poprzednia strona

  • Inne

Powrót do Aktualności z Polski

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 102 gości

cron