Xbox One

Czyli odstresowanie od codzienności.

Xbox One

Postprzez BlueMan » 2013-05-23, 14:38:22

Co o nim myślicie?

Mi osobiście wygląd bardzo odpowiada - lubi kształty z mocno ściętymi krawędziami. Może faktycznie wygląda jak magnetowid albo dekoder, ale liczy się i tak wnętrze, prawda?

Wnętrze - mam wrażenie że jakiejś olbrzymiej rewolucji nie wprowadzają.

Najbardziej mnie za to martwi podejście MS do spraw związanych z legalnością, itp. Nie będzie się dało wypożyczyć legalnej gry od znajomego jeśli za to nie zapłacimy dodatkowo.
Przynajmniej raz dziennie trzeba będzie połączyć się z siecią, choć to jeszcze nie jest na 100% pewne.
Brak wstecznej kompatybilności.
Do działania Xboksa Ona niezbędny będzie podłączony Kinect - a ja akurat w pokoju nie mam miejsca na granie z Kinectem.
Zakupione na Xboksie 360 gry przepadną, będziemy mogli za to przenieść na One swoje filmy i muzykę. To znaczy amerykanie będą mogli, w Polsce te usługi były niedostępne.
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Odp: Xbox One

Postprzez yamall » 2013-05-24, 19:21:18

Dodatkowo z tego co czytalem to pelna inwigilacja, jezeli chodzi o kinecta. Bedzie on caly czas czekal na nasze polecenia a dodajcie do tego podlaczenie do sieci.....

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk
Avatar użytkownika
yamallNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 2606
Dołączył(a): 2006-06-29, 23:13:38
Lokalizacja: Niedaleko....
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Xbox One

Postprzez bufaloxxx » 2013-05-25, 01:51:25

Kinect musi być, a oczywiście ja bm z niego nie korzystał, ale muszę za niego zapłacić. Duże sumy, za odpalanie używek. "Bebechy" na papierze gorsze od Ps4. Cały czas potrzeba połączenia z siecią. Tytuły ekskluzywne to Kinect, wyścigi i zgapiona gra z Ps3. Zobaczymy co będzie na E3. Opcje, których w Polsce nie będzie. Bardziej sie rozpisywać nie będę, bo chyba nie ma po co?

Jeśli kupię nową konsolę, to tylko ps4. WiiU i Xone już przegrało tą generacje według mnie.
"Moja muzyka będzie wieczna. Może mówię głupoty, ale kiedy coś wiemy możemy o tym mówić. Moja muzyka będzie wieczna."
//Bob Marley
Avatar użytkownika
bufaloxxxNone specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 1409
Dołączył(a): 2004-09-13, 19:34:07
Lokalizacja: Katowice
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


  • Inne

Powrót do Gry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 258 gości

cron