Heroes 3 online : )

Czyli odstresowanie od codzienności.

Heroes 3 online : )

Postprzez Ichigo » 2010-07-26, 12:38:07

Czy ktoś pogrywa w tą gierke ? Czy jest ktoś zainteresowany by pograć online ? Posiadam wystarczająca wiedzę by dać wskazówki jak się połączyć między sobą poprzez program Hamachi. Często widziałem na forach problemy w tym wątku, ja natomiast obczaiłem wszytko, gra się miło i przyjemnie. Grać można w 8 osób max, choć ja preferuje rozgrywkę 1 vs 1 .

Oto linki do gry: /ciach ! /

Zaznaczam, że nie jest to moja wstawka, więc nie oskarżać mnie o piractwo :pudlo:


A to program Hamachi : http://www.heroes3.eu/porady ściągamy wersję Hamachi 1.0.3.0
Na tej stronce jest również z grubsza opisane co i jak.

Jak już będziecie mieć zainstalowaną gierkę, hamachi, i posiadać będziecie chęci na gre ze mna, zapraszam na gg 12667436 :) pzodrawiam.


ostrzeżenieEdytowany przez: kobieta
Powód edycji: Usunięte linki do pirackiego oprogramowania
"Jedynym dowodem na to, że istnieje jakaś pozaziemska inteligencja, jest to, że się z nami nie kontaktują. " A. Einstein
Avatar użytkownika
IchigoNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 24
Dołączył(a): 2010-07-25, 19:40:38
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez Ichigo » 2010-07-26, 15:51:10

Gdyby ktoś chciał linki zapraszam na priv. Kobieta skasowała linki, powód oczywisty - gra nie jest jeszcze darmowa, i należy kupować ją w empiku :angel2:
"Jedynym dowodem na to, że istnieje jakaś pozaziemska inteligencja, jest to, że się z nami nie kontaktują. " A. Einstein
Avatar użytkownika
IchigoNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 24
Dołączył(a): 2010-07-25, 19:40:38
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


  • Inne

Powrót do Gry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 225 gości

cron