Pomoc, klawiatura.

Czyli odstresowanie od codzienności.

Pomoc, klawiatura.

Postprzez KenWatanabe » 2009-12-10, 01:06:27

Chciałbym kupić sobie taką oto klawiaturę Timber Wolf:
Obrazek
Niestety nie znalazłem podobnej na allegro :( gdyby ktoś był tak miły i dostarczył mi namiary na miejsce w którym można kupić taką :luka: to byłbym wdzięczny.

No i rzecz jasna pytanko: Jak Wam się podoba to cudeńko? :cool: Jeśli ktoś taką posiada to mile widziane także recenzje.
Głównym motorem, który popycha mnie do działania, jest ciekawość. Zawsze szukam interesujących ról, interesujących scenariuszy. Nie chcę popadać w stereotypy, unikam zaszufladkowania, dlatego często wybieram bardzo różnorodne filmy: od poważnych po zabawne.
Kensaku Watanabe
Avatar użytkownika
KenWatanabeNone specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 2263
Dołączył(a): 2007-08-28, 02:05:27
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez PRX » 2009-12-10, 23:54:31

http://sklep.platinet.pl/WOLFKING-KLAWI ... sc=false&=
http://allegro.pl/show_item.php?item=816452787
The universe is hostile
So impersonal
Devour to survive
So it is, so it's always been ...
Avatar użytkownika
PRXNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 488
Dołączył(a): 2009-05-11, 21:22:48
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez BlueMan » 2009-12-11, 00:00:56

Szalony jesteś, że chcesz takie coś kupić :P
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Re: Pomoc, klawiatura.

Postprzez KenWatanabe » 2009-12-11, 00:24:48

Ooo, dzięki PRX :ok:
Ta aukcja co prawda skończona ale na platinecie mam konto więc z zakupem nie miałem żadnych problemów.

W dodatku mam taki chytry plan, że jak mi się nie spodoba to mój chrześniak dostanie niespodziewany prezent pod choinką xD

BlueMan napisał(a):Szalony jesteś, że chcesz takie coś kupić :P
:boss: Czemu? Mnie od razu wpadła w oko, już mi się środkowy palec skrzywił w lewo od wciskania "W" xD Niby już się przyzwyczaiłem do tego całego systemu klawiszy ale w takim ustawieniu musi być łatwiej :luka: .
Głównym motorem, który popycha mnie do działania, jest ciekawość. Zawsze szukam interesujących ról, interesujących scenariuszy. Nie chcę popadać w stereotypy, unikam zaszufladkowania, dlatego często wybieram bardzo różnorodne filmy: od poważnych po zabawne.
Kensaku Watanabe
Avatar użytkownika
KenWatanabeNone specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 2263
Dołączył(a): 2007-08-28, 02:05:27
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez PRX » 2009-12-11, 00:28:01

petreus007 napisał(a):Ooo, dzięki PRX :ok:

Nie ma za co :) Sorki za link do Allegro, tak się spieszyłem, żeby pomóc,że nie zauważyłem xD
The universe is hostile
So impersonal
Devour to survive
So it is, so it's always been ...
Avatar użytkownika
PRXNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 488
Dołączył(a): 2009-05-11, 21:22:48
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez Yellow » 2010-01-04, 11:12:17

Ja bym się do takiego dziwactwa za nic nie przyzwyczaiła. Ale tez się rozglądam i na tracer.eu znalazłam taką zwykłą multimedialną klawiaturkę, za to z designerskim wyglądem;) Myślę że bardziej funkcjonalna i ładniejsza;P A swoją drogą jak widujecie jakieś takie dziwolągi, to wrzucajcie, będzie zabawnie;)

Obrazek
Avatar użytkownika
YellowNone specified
Stały bywalec
Stały bywalec
 
Posty: 55
Dołączył(a): 2009-12-31, 10:33:08
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Pomoc, klawiatura.

Postprzez KenWatanabe » 2010-01-04, 18:27:45

A powiem Wam, że ta klawiatura to był dobry pomysł :) Co prawda jak uzupełniam jakieś rubryczki z numerkami to na dłuższą metę muszę podpinać starą bo ma numeryczną po prawej i jest łatwiej. Ale teksty piszę się normalnie choć trochę zawadza ten cały lewy dodatek i nie ma gdzie lewej ręki ułożyć. Za to do gier jest niesamowita, fakt, że przyzwyczajenie się zajęło mi kilka godzin ale teraz czuję kontrolę! :D Główny plus to numeryczne wybieranie lornetki i granatów dymnych które w CoDzie znajdują się pod 5ką i 6tką, nie muszę już ćwiczy wskazującego palca na 4-5 cm w dal bo wystarczy na 2. W dodatku wcześniej zdarzało mi się nie trafiać po zmianie na granat dymny i lornetkę z powrotem na karabin, traciłem na tym bardzo cenną sekundę, a teraz już nie mam tego problemu. Niby małe zmiany ale w dłuższym graniu dają przewagę.
Głównym motorem, który popycha mnie do działania, jest ciekawość. Zawsze szukam interesujących ról, interesujących scenariuszy. Nie chcę popadać w stereotypy, unikam zaszufladkowania, dlatego często wybieram bardzo różnorodne filmy: od poważnych po zabawne.
Kensaku Watanabe
Avatar użytkownika
KenWatanabeNone specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 2263
Dołączył(a): 2007-08-28, 02:05:27
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez cre[a]tive » 2010-01-05, 02:08:09

Wydaje mi się, że na tej klawiaturze zapodanej przez Ciebie petreus007 strasznie niewygodnie musi się grać. Przynajmniej w strzelanki... nie wyobrażam sobie tego, szerokie rozstawienie rąk - lewej ręki, która spoczywa na klawiszach ruchu : w s a d, oraz myszki która obraca broń oraz postać? Niewygodne moim zdaniem.
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy


  • Inne

Powrót do Gry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 84 gości

cron