Gdzie kupujecie gry?

Czyli odstresowanie od codzienności.

Postprzez trybik » 2010-03-14, 16:52:26

sorka, za double posta, ale zapomniałem, a nie chciałem łączyć postów
jeżeli ktoś kupuje gry na konsole to polecam dwa sklepy internetowe z realną siedzibą - robson.pl i swiat-gier.pl
ps. myslalem o zrobieniu takiego wsadu, co sadzicie? - http://www.facebook.com/profile.php?id= ... 8349892612

pozdro
Avatar użytkownika
trybikNone specified
Podglądacz
Podglądacz
 
Posty: 6
Dołączył(a): 2010-03-14, 15:52:21
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez KuleX » 2010-03-15, 00:39:17

Na świat-gier przejechałem się masakrycznie. Chciałem kumplowi na urodziny kupić grę, zamówiłem przez allegro właśnie u nich. Przelałem pieniążki podałem dokładnie wszystko co wymagali, pan powiedział, że towar powinien przyjść po 3 dniach, maksymalnie po 14. Czekałem cierpliwie... 15 dnia zadzwoniłem o co kaman itp. otrzymałem odpowiedź, iż spóźnienie wynika z pracy poczty polskiej i na pewno mój towar dojdzie. Zbulwersowany poprosiłem, o nr nadania paczki, lecz sprzedawca musiał nagle lecieć i rozmowa się urwała. Następnego dnia poinformowano mnie, że z powodu braku gry nie została wysłana. Na szczęście otrzymałem zwrot pieniędzy!
Pamiętaj: "Masturbacja to grzech ciężki. Nałóg samogwałtu wyrząda wiele (często nieodwracalnych) szkód, zarówno cielesnych (ślepota, impotencja, bezpłodność...)", "Jak za każdym nałogiem, za onanizmem stoi Szatan"
Avatar użytkownika
KuleXNone specified
Stały bywalec
Stały bywalec
 
Posty: 82
Dołączył(a): 2009-06-15, 23:58:56
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez Skubana » 2010-03-15, 14:12:42

Gdzie kupujecie gry?

Z racji tego, że mój brat handluje grami mówię mu: "słuchaj... zagrałabym sobie w to i w to ... " No i wtedy mam co chce, albo załatwia mi gierkę :oczami:
Osobiście nigdy nie kupiłabym gry w sklepie, bo po prostu szkoda mi kasy. Aż tak bardzo nie ciągnie mnie do grania.
Avatar użytkownika
SkubanaNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 130
Dołączył(a): 2010-01-19, 13:57:59
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Poprzednia strona

  • Inne

Powrót do Gry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 55 gości

cron