Antonio Puerta nie żyje :(

SubForum dla sympatyków wszelkiego rodzaju sportów i aktywnej formy spędzania wolnego czasu.

Antonio Puerta nie żyje :(

Postprzez ChrisStevens » 2007-08-28, 17:27:58

Pewnie wszyscy kibice piłkarscy wiedzą co się stało w niedzielnym spotkaniu ligi hiszpańskiej Sevilla FC - Getafe. W 31min spotkania zasłabł 22 letni piłkarz Antonio Puerta, dzięki natychmiastowej pomocy kolegi z zespołu Ivicy Dragutinoviciowi oraz sztabowi medycznemu chwile później Antonio mógł jeszcze o własnych siłach opuścić boisko. W szatni niestety doszło do kolejnego zasłabnięcia, jak się później okazało piłkarz przeszedł w tym czasie kilka zawałów serca. Został przewieziony do szpitala, do dzisiaj jego stan zdrowia określany był jako krytyczny.

Niestety nie dawno pojawiła się informacja o śmierci tego utalentowanego zaledwie 22 letniego piłkarza. Każdy kto odrobine więcej interesuje się footballem wie że był to na prawde świetny piłkarz ale w takich momentach chyba nie ma to nawet większego znaczenia, zawsze jest smutno gdy człowiek umiera ale przeraża mnie fakt że młody, wysportowany człowiek umiera na serce.

Żegnaj Antonio, z pewnością zostaniesz w pamięci milionów kibiców :( :( :( :( :(
Avatar użytkownika
ChrisStevensNone specified
Stały bywalec
Stały bywalec
 
Posty: 99
Dołączył(a): 2007-08-20, 20:30:49
Lokalizacja: Cicely
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Antonio Puerta nie żyje :(

Postprzez Blueuser » 2007-08-28, 19:33:35

[*] Wielka strata, może nie widziałem jego występów ale słyszałem o nim sporo. :(
Avatar użytkownika
BlueuserNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 623
Dołączył(a): 2007-07-23, 14:18:18
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Antonio Puerta nie żyje :(

Postprzez camel » 2007-08-29, 00:34:21

to już nie pierwszy raz, kiedy piłkarze ( bez względu na wiek ) nagle słabną na boisku ... ostatnimi laty co raz częściej się to zdarza. dlaczego ?? :/
pokój jego duszy.

[ Dodano: 29 Sierpień 2007, 01:04 ]
a tutaj coś na temat tych śmierci http://www.sport.pl/pilka/1,65029,4440970.html
'W dziedzinie muzycznej muszę wiedzieć wszystko. Jeżeli ktoś zagra melodię, pierdząc, ja muszę ją usłyszeć' - A.Ostrowski
amanita_citrina - mój muchomorek
:oczami:
Mój FotoBlog - Zapraszam
Avatar użytkownika
camelNone specified
Banned
Banned
 
Posty: 2373
Dołączył(a): 2007-04-14, 14:19:52
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


  • Inne

Powrót do Sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 151 gości

cron