Rasiak

SubForum dla sympatyków wszelkiego rodzaju sportów i aktywnej formy spędzania wolnego czasu.

Rasiak

Postprzez yamall » 2007-08-23, 12:44:14

Od dawien dawna "wszyscy" nabijają się z Grzeska Rasiaka, na poczatku przytakiwalem az stwierdziłem ze warto sie przyjżeć sprawie blizej po czym patrzac na fakty zrobilo mi sie glupio (nieznaczy ze ponabijac sie nie moge ale teraz czuje respekt ;))

Koleś naprawde zasuwa i robi dobra robote, napewno niema go co porownywać z brazylijskimi technikami czy czolowymi napastnikami włoskimi ale niezorumiem dlaczego z niego sie nabijać, jeszcze w dodatku z tego powodu ze pare razy mu cos niewyszlo.
Nawet najwieksi maja swoje wpadki, a ponizej przeczytajcie jak oceniaja go ludize którzy z piłki nożnej zyja i chyba maja troche wiecej pojecia niz niektórzy, czerpiacy cała swoją wiedze z YouTube :rotfl2:

* Ocena "Rz" po występie na MŚ: 3. Janas zawsze w niego wierzył i brał do kadry nawet wtedy, kiedy Rasiak na to nie zasługiwał. Nie jest ulubieńcem kibiców, ma prawo załamać się po gwizdach, jakie słyszy, ale coś w nim jest. On przynajmniej pokazał charakter - wszedł na ostatnie pięć minut ostatniego meczu i mając tak mało czasu, przeprowadził kilka udanych akcji.

* Jacek Gmoch, były trener reprezentacji: Kpi się z Grzegorza Rasiaka, który jest wysoki i nigdy nie będzie poruszał się z gracją Ronaldinho. "Rossi" jest jednak potrzebny drużynie. Musimy go zaakceptować i starać się mu pomóc. Kadrze jest bowiem potrzebny spokój. ("ŻW", maj 2006)

* Trener Paweł Janas: "Miał nieudane występy w angielskiej premier league, ale wrócił do division one, gdzie znów +dogrywa+ i strzela bramki. Pod nieobecność Macieja Żurawskiego był najlepszym polskim napastnikiem w meczu z USA" (PAP, marzec 2006)

* Trener Suthampton, George Burley: "Bardzo się cieszę, że Greg do nas dołączył. Wiem, że walczy o miejsce w kadrze reprezentacji Polski na finały mistrzostw świata i jestem przekonany, iż występy w naszym klubie pomogą mu osiągnąć ten cel. O umiejętnościach Grega mogę się wypowiadać tylko w samych superlatywach. On ma naprawdę ogromne możliwości, jest bardzo dobrym egzekutorem, świetnie radzi sobie w powietrznych pojedynkach i potrafi współpracować z partnerami z drużyny. Z pewnością będzie dużym wzmocnieniem naszego zespołu" (Onet.pl, luty 2006)

* Trener Tottenhamu, Martin Jol: "Grzegorz to według mnie prawdziwy wojownik, który na pewno się nie podda. (...) Czas Grzegorza jeszcze nadejdzie. Ja ciągle w niego wierzę i mam nieodparte wrażenie, że nie widzieliśmy jeszcze wszystkiego, co potrafi. Tylko on sam musi w końcu uwierzyć w siebie" ("Przegląd Sportowy", luty 2006)

* Dział sportowy "Rz": "obiekt kpin kibiców, pewnie jeszcze nieraz im udowodni, że słabo znają się na piłce. Tak jak w meczu z Ekwadorem - przy swoim wzroście powinien mieć problemy z utrzymaniem równowagi na grząskim boisku, a potrafił wypracować bramkę."


Mam ndzieje ze teraz pare osob sie zastanowi o tym co pisze
Avatar użytkownika
yamallNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 2606
Dołączył(a): 2006-06-29, 23:13:38
Lokalizacja: Niedaleko....
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Rasiak

Postprzez Blueuser » 2007-08-23, 13:20:40

O to, to, to... To zawsze mówiłem... po za tym jest to piłkarz tak jak Błaszczykowski i Lewandowski: od "czarnej" roboty, tzn. walczy, biega, mo w jego przypadku ta czarna robota to wykańczanie akcji, ale naprawdę jest bardzo dobrym zawodnikiem... mimo iż niektóre żarty na jego temat są genialne to go lubię i szanuję.
Avatar użytkownika
BlueuserNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 623
Dołączył(a): 2007-07-23, 14:18:18
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Rasiak

Postprzez camel » 2007-08-23, 13:57:36

dla mnie zawsze był dobrym zawodnikiem, co z resztą potwierdzają podane wyżej cytaty ludzi, którzy znają się troszeczkę lepiej niż my :] z Grzegorzem R. jest tak, że nie potrafi grać w reprezentacji Polski, natomiast w klubie zapieprza aż miło ( oczywiście pomijając zniżki formy czy kontuzje, bo to każdemu się zdarza ) why ?? chyba nawet on tego nie wie :D
'W dziedzinie muzycznej muszę wiedzieć wszystko. Jeżeli ktoś zagra melodię, pierdząc, ja muszę ją usłyszeć' - A.Ostrowski
amanita_citrina - mój muchomorek
:oczami:
Mój FotoBlog - Zapraszam
Avatar użytkownika
camelNone specified
Banned
Banned
 
Posty: 2373
Dołączył(a): 2007-04-14, 14:19:52
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


  • Inne

Powrót do Sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 134 gości

cron