EURO 2012

SubForum dla sympatyków wszelkiego rodzaju sportów i aktywnej formy spędzania wolnego czasu.

Postprzez BlueMan » 2012-07-02, 08:50:24

Kibicowałem Hiszpanii, ale nie przypuszczałem, że takim pogromem wygrają :D
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Postprzez Zilog » 2012-07-02, 10:46:50

Faktycznie,zgnietli ich nieźle,Balotelli niezłego nerwa miał :P Mimo że kibicowałem Włochom to nie czuję do Hiszpanów złości za wygraną,pokazali że potrafią zagrać to im się należało,według Gmocha strategie i podania Hiszpanów to był prawdziwy majstersztyk,no i tu się z nim całkowicie zgadzam.
Avatar użytkownika
ZilogMale
Moderator
Moderator
 
Posty: 2797
Dołączył(a): 2007-06-01, 19:48:57
Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy
Imię: Tomasz

Postprzez yamall » 2012-07-03, 12:02:56

Bałem sie po meczu z Portugalią, że Hiszpanie sie wypalili, a tu bardzo miła niespodzianka...
No ale pokazali to co umieja najlepiej grać.... miliony podań i to nie na najbliższe wolne pole, ale w takie miejsca że sam łapałem sie za głowę, dlaczego podają do zawodnika przy którym stoi 3 obrońców... naprawde rewelacyjnie mają to dopracowane.
Najważniejsze że od samego początku zaczeli ostro, i nie dali Włochom grać swojego, ostre krycie po stracie piłki od samej bramki Włoskiej i co najważniejsze, grali tak do samego końca, bo myślałem że kondycyjnie padna.
No a Włosi, mieli pecha z kontuzją świeżo wprowadzonego zawodnika, musieli walczyć w 10, ale to było już przy stanie 2:0 - wg mnie dużo by sie nie zmieniło, tym bardziej że jedyną taktyką Włochów było długie podanie do Balotellego (bo przecież tak ładnie strzelał Niemcom).
Avatar użytkownika
yamallNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 2606
Dołączył(a): 2006-06-29, 23:13:38
Lokalizacja: Niedaleko....
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Poprzednia strona

  • Inne

Powrót do Sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 112 gości

cron