Moja przygoda

SubForum dla sympatyków wszelkiego rodzaju sportów i aktywnej formy spędzania wolnego czasu.

Moja przygoda

Postprzez Człowiek kajak » 2012-05-22, 09:06:08

Witam wszystkich forumowiczów. Ostatnio znajomi namówili mnie na spływ kajakowy któremu z początku byłem przeciwny ponieważ nie przepadam za aktywnymi formami wypoczynku.
Postanowiliśmy skorzystać z oferty firmy Kajaki Kaszuby ponieważ znajomi już wcześniej uczestniczyli w spływach kajakowych organizowanych przez tą firmę. Moje pierwsze wejście na kajak było bardzo widowiskowe ponieważ wylądowałem w wodzie. Na szczęście druga próba zakończyła się sukcesem. Początki pływania były bardzo dziwne lecz szybko przyzwyczaiłem się do kajaka.
Warto podkreślic, że sprzęt który oferowała ta firma był bardzo porządny i nowoczesny. W trakcie spływu świetnie się bawiłem choć z początku nie byłem pozytywnie nastawiony do tego typu spędzania wolnego czasu.
Bardzo zaskoczyła mnie profesjonalna organizacja spływów a także mili instruktorzy, którzy chętnie pomagali mi oswoić się z kajakiem. Nie żałuję pieniędzy wydanych na ten spływ a nawet z niecierpliwością czekam na długi weekend w celu ponownego wypadu na kajaki.
Warto odejść od komputera i spróbować aktywnie spędzać swój wolny czas co z pewnością pozytywnie odbije się na Twoim zdrowiu. Nie jest to drogi sport i z pewnością każdego będzie stać na tego typu zabawę. Polecam wszystkim niezdecydowanym spływy kajakowe organizowane przez tą firmę.

ostrzeżenieEdytowany przez: BlueMan
Powód edycji: usunięty link z treści
Avatar użytkownika
Człowiek kajakNone specified
Podglądacz
Podglądacz
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2012-05-21, 08:16:02
Lokalizacja: Kraków
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

  • Inne

Powrót do Sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 171 gości

cron