dobre wyposażenie na outdoor - gdzie?

SubForum dla sympatyków wszelkiego rodzaju sportów i aktywnej formy spędzania wolnego czasu.

Re: dobre wyposażenie na outdoor - gdzie?

Postprzez Bepok » 2017-01-04, 18:06:57

Szara napisał(a):no i ekstra - jak trzyma ciepło?


Od rana do godzin obiadowych daje bardzo dobrze radę z tego co wiem, a dłużej to jak narazie nikt go nie testował, bo nie było okazji. Pewnie jakiś wypad na narty pokaże pełnie jego możliwości, ale z trickiem opisanym powyżej pewnie będzie super trzymał ciepło.
Avatar użytkownika
BepokNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 453
Dołączył(a): 2016-05-11, 22:22:46
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Amelia

Re: dobre wyposażenie na outdoor - gdzie?

Postprzez Szara » 2017-01-06, 14:12:43

Bepok napisał(a):Od rana do godzin obiadowych daje bardzo dobrze radę z tego co wiem, a dłużej to jak narazie nikt go nie testował, bo nie było okazji. Pewnie jakiś wypad na narty pokaże pełnie jego możliwości, ale z trickiem opisanym powyżej pewnie będzie super trzymał ciepło.


to jeszcze dokupcie sobie takie specjalne kapsułki do czyszczenia termosów - muszę przyznać, że czasem nawet po umyciu i opłukaniu termosu zimną wodą, nadal jest wyczuwalny zapach poprzedniego dania, które było w nim obecne. Od kiedy mam te kapsułki nie ma takiego problemu ;) a nie są wcale drogie, bo wychodzi 1,4zł za tabletkę
"Always forgive your enemies.... nothing annoys them so much" - Oscar Wilde
Avatar użytkownika
SzaraNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 110
Dołączył(a): 2016-10-07, 10:37:18
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Maria

Re: dobre wyposażenie na outdoor - gdzie?

Postprzez Kelen » 2017-01-08, 15:47:44

Szara napisał(a):
Bepok napisał(a):Od rana do godzin obiadowych daje bardzo dobrze radę z tego co wiem, a dłużej to jak narazie nikt go nie testował, bo nie było okazji. Pewnie jakiś wypad na narty pokaże pełnie jego możliwości, ale z trickiem opisanym powyżej pewnie będzie super trzymał ciepło.


to jeszcze dokupcie sobie takie specjalne kapsułki do czyszczenia termosów - muszę przyznać, że czasem nawet po umyciu i opłukaniu termosu zimną wodą, nadal jest wyczuwalny zapach poprzedniego dania, które było w nim obecne. Od kiedy mam te kapsułki nie ma takiego problemu ;) a nie są wcale drogie, bo wychodzi 1,4zł za tabletkę

Takie kapsułki są bardzo przydatne. Dzięki temu że są przeznaczone tylko do termosów, konserwują go, dzięki czemu posłuży dłuższe lata.


Od rana do godzin obiadowych daje bardzo dobrze radę z tego co wiem, a dłużej to jak narazie nikt go nie testował, bo nie było okazji. Pewnie jakiś wypad na narty pokaże pełnie jego możliwości, ale z trickiem opisanym powyżej pewnie będzie super trzymał ciepło.

To bardzo dobry wynik. Na pewno wart jest Swojej ceny.
Avatar użytkownika
KelenNone specified
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 41
Dołączył(a): 2016-08-02, 17:11:12
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Agnieszka

Re: dobre wyposażenie na outdoor - gdzie?

Postprzez Szara » 2017-01-08, 20:24:53

Kelen napisał(a):Takie kapsułki są bardzo przydatne. Dzięki temu że są przeznaczone tylko do termosów, konserwują go, dzięki czemu posłuży dłuższe lata.

otóż to! a dodatkowo jest to dużo wygodniejsza alternatywna normalnego mycia - szczególnie gdy nie robi się tego w zmywarce, ale nawet wtedy jest zalecane co jakiś czas :)
"Always forgive your enemies.... nothing annoys them so much" - Oscar Wilde
Avatar użytkownika
SzaraNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 110
Dołączył(a): 2016-10-07, 10:37:18
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Maria

Re: dobre wyposażenie na outdoor - gdzie?

Postprzez Valerianka » 2017-01-09, 01:52:23

Szara napisał(a):otóż to! a dodatkowo jest to dużo wygodniejsza alternatywna normalnego mycia - szczególnie gdy nie robi się tego w zmywarce, ale nawet wtedy jest zalecane co jakiś czas :)

Te kapsułki są dodawane do jakichś lepszych termosów, czy można oddzielnie dokupić?
,,Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać."
Avatar użytkownika
ValeriankaFemale
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 129
Dołączył(a): 2016-05-09, 18:33:15
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Otylia

Postprzez Compact » 2017-01-09, 09:47:36

Valerianka - 2017-01-09, 01:52:23 napisał(a):Te kapsułki są dodawane do jakichś lepszych termosów, czy można oddzielnie dokupić?

O tym jeszcze nie słyszałem, macie jakiegoś linka?? Gdzie to można znaleźć??
Avatar użytkownika
CompactMale
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 373
Dołączył(a): 2015-04-27, 12:36:00
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Postprzez Bepok » 2017-01-18, 20:58:56

Szara - 2017-01-08, 20:24:53 napisał(a):otóż to! a dodatkowo jest to dużo wygodniejsza alternatywna normalnego mycia - szczególnie gdy nie robi się tego w zmywarce, ale nawet wtedy jest zalecane co jakiś czas

Czyli po prostu wrzucając termos do zmywarki wkładasz do niego taką kapsułkę i ona robi robotę?
Kelen - 2017-01-08, 15:47:44 napisał(a):Takie kapsułki są bardzo przydatne. Dzięki temu że są przeznaczone tylko do termosów, konserwują go, dzięki czemu posłuży dłuższe lata.

Do kubków termicznych też się nadaje takie rozwiązanie?
Szara - 2017-01-06, 14:12:43 napisał(a):to jeszcze dokupcie sobie takie specjalne kapsułki do czyszczenia termosów - muszę przyznać, że czasem nawet po umyciu i opłukaniu termosu zimną wodą, nadal jest wyczuwalny zapach poprzedniego dania, które było w nim obecne. Od kiedy mam te kapsułki nie ma takiego problemu a nie są wcale drogie, bo wychodzi 1,4zł za tabletkę

Jakbyś tylko mogła wrzucić linka albo podać sklep w którym takie kapsułki są dostępne to na pewno je kupimy :D
Avatar użytkownika
BepokNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 453
Dołączył(a): 2016-05-11, 22:22:46
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Amelia

Re:

Postprzez jarecki80 » 2017-01-23, 04:03:30

Bepok napisał(a):
Szara - 2017-01-08, 20:24:53 napisał(a):otóż to! a dodatkowo jest to dużo wygodniejsza alternatywna normalnego mycia - szczególnie gdy nie robi się tego w zmywarce, ale nawet wtedy jest zalecane co jakiś czas

Czyli po prostu wrzucając termos do zmywarki wkładasz do niego taką kapsułkę i ona robi robotę?

A nie działa to tak samo jak zwykłe tabletki do zmywarki? Też przecież dobrze czyszczą
Bepok napisał(a):
Kelen - 2017-01-08, 15:47:44 napisał(a):Takie kapsułki są bardzo przydatne. Dzięki temu że są przeznaczone tylko do termosów, konserwują go, dzięki czemu posłuży dłuższe lata.

Do kubków termicznych też się nadaje takie rozwiązanie?

Skoro działa z termosami to i z kubkami pewnie. Chociaż powiem szczerze, że wcześniej nawet nie wiedziałem o tym, że takie coś istnieje...
Bepok napisał(a):
Szara - 2017-01-06, 14:12:43 napisał(a):to jeszcze dokupcie sobie takie specjalne kapsułki do czyszczenia termosów - muszę przyznać, że czasem nawet po umyciu i opłukaniu termosu zimną wodą, nadal jest wyczuwalny zapach poprzedniego dania, które było w nim obecne. Od kiedy mam te kapsułki nie ma takiego problemu a nie są wcale drogie, bo wychodzi 1,4zł za tabletkę

Jakbyś tylko mogła wrzucić linka albo podać sklep w którym takie kapsułki są dostępne to na pewno je kupimy :D

Dołączam się do prośby!
Avatar użytkownika
jarecki80None specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 313
Dołączył(a): 2016-02-23, 22:25:32
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Janusz

Re:

Postprzez Szara » 2017-01-27, 00:05:34

Bepok napisał(a):Do kubków termicznych też się nadaje takie rozwiązanie?

do kubków chyba też (zależy chyba od tego z czego są wykonane), bo w opisie można przeczytać, że są przeznaczone do czyszczenia >między innymi< termosów :)
Bepok napisał(a):Jakbyś tylko mogła wrzucić linka albo podać sklep w którym takie kapsułki są dostępne to na pewno je kupimy :D

https://www.militaria.pl/tabletki_sigg_ ... p68895.xml proszę bardzo, są bardzo wydajne i spełniają świetnie swoją rolę :)
"Always forgive your enemies.... nothing annoys them so much" - Oscar Wilde
Avatar użytkownika
SzaraNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 110
Dołączył(a): 2016-10-07, 10:37:18
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Maria

Re: dobre wyposażenie na outdoor - gdzie?

Postprzez Bepok » 2017-01-28, 14:22:44

Szara napisał(a):do kubków chyba też (zależy chyba od tego z czego są wykonane), bo w opisie można przeczytać, że są przeznaczone do czyszczenia >między innymi< termosów

Trzeba będzie sprawdzić, ale faktycznie termos i kubek aż tak bardzo na pewno się nie różnią więc warto spróbować
Szara napisał(a):https://www.militaria.pl/tabletki_sigg_ ... p68895.xml proszę bardzo, są bardzo wydajne i spełniają świetnie swoją rolę

Super, dzięki, że to dla nas znalazłaś! :) Myślałem, że to będzie jakieś super drogie, bo nie spotkałem tego nigdzie, a tu cena bardzo okey
jarecki80 napisał(a):A nie działa to tak samo jak zwykłe tabletki do zmywarki? Też przecież dobrze czyszczą

Z tego co już wyczytałem to wystarczy taka tabletkę wrzucić do termosu z gorącą wodą i zostawić na określony czas. Nie trzeba korzystać ze zmywarki nawet
Avatar użytkownika
BepokNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 453
Dołączył(a): 2016-05-11, 22:22:46
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Amelia

Re: dobre wyposażenie na outdoor - gdzie?

Postprzez Szara » 2017-01-28, 22:43:16

Bepok napisał(a):Trzeba będzie sprawdzić, ale faktycznie termos i kubek aż tak bardzo na pewno się nie różnią więc warto spróbować

Wiesz - sądzę, że może zdarzyć się tak, że jak użyje się takich tabletek do kubka wykonanego ze słabej jakości plastiku, to może zaistnieć jakaś niespodziewana reakcja. Ale raczej to mało prawdopodobne. A poza tym, jak ktoś kupuje kubek pod kątem jak najniższej ceny a nie jakości, to wątpię, żeby inwestował w takie tabletki :)
Bepok napisał(a):Super, dzięki, że to dla nas znalazłaś! :) Myślałem, że to będzie jakieś super drogie, bo nie spotkałem tego nigdzie, a tu cena bardzo okey

Nie ma sprawy:) Sama też przypadkowo natrafiłam na nie, bo nawet nie wiedziałam, że coś takiego istnieje. A tu proszę bardzo - odchodzi wiele problemów :) nie mówiąc już o sytuacjach, gdy zapomni się umyć termos od razu...nic nie pomaga jak to ;)
"Always forgive your enemies.... nothing annoys them so much" - Oscar Wilde
Avatar użytkownika
SzaraNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 110
Dołączył(a): 2016-10-07, 10:37:18
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Maria

Postprzez Bepok » 2017-03-03, 13:49:25

Szara - 2017-01-28, 22:43:16 napisał(a):Wiesz - sądzę, że może zdarzyć się tak, że jak użyje się takich tabletek do kubka wykonanego ze słabej jakości plastiku, to może zaistnieć jakaś niespodziewana reakcja. Ale raczej to mało prawdopodobne. A poza tym, jak ktoś kupuje kubek pod kątem jak najniższej ceny a nie jakości, to wątpię, żeby inwestował w takie tabletki

Różnie z ludźmi bywa. Niektórzy kupują kiepski produkt a potem setki złotych wydają na produkty do konserwacji, a inni kupują byle jakie buty trekingowe i chcą iść na Rysy
Szara - 2017-01-28, 22:43:16 napisał(a):Nie ma sprawy:) Sama też przypadkowo natrafiłam na nie, bo nawet nie wiedziałam, że coś takiego istnieje. A tu proszę bardzo - odchodzi wiele problemów nie mówiąc już o sytuacjach, gdy zapomni się umyć termos od razu...nic nie pomaga jak to

Częśto tak jest że znajdzie się coś przez przypadek, a potem nie możemy tego za jkaiś czas odnaleźć gdy faktycznie nam to potrzebne bądź chcemy to kupić. Ja tak kiedys miałem z czołówką
Avatar użytkownika
BepokNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 453
Dołączył(a): 2016-05-11, 22:22:46
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Amelia

Re:

Postprzez jarecki80 » 2017-03-06, 13:35:43

Bepok napisał(a):
Szara - 2017-01-28, 22:43:16 napisał(a):Wiesz - sądzę, że może zdarzyć się tak, że jak użyje się takich tabletek do kubka wykonanego ze słabej jakości plastiku, to może zaistnieć jakaś niespodziewana reakcja. Ale raczej to mało prawdopodobne. A poza tym, jak ktoś kupuje kubek pod kątem jak najniższej ceny a nie jakości, to wątpię, żeby inwestował w takie tabletki

Różnie z ludźmi bywa. Niektórzy kupują kiepski produkt a potem setki złotych wydają na produkty do konserwacji, a inni kupują byle jakie buty trekingowe i chcą iść na Rysy

według mnie najważniejsze aby dbać o zdrowie. Jeśli ktoś chce kupić słaby sprzęt, który się rozwali po jednej wyprawie to jest to jego sprawa i jestem w stanie to zrozumieć. Ale jeśli w grę wchodzi nasze zdrowie lub bezpieczceństwo to już nie mogę tego zrozumieć
Bepok napisał(a):
Szara - 2017-01-28, 22:43:16 napisał(a):Nie ma sprawy:) Sama też przypadkowo natrafiłam na nie, bo nawet nie wiedziałam, że coś takiego istnieje. A tu proszę bardzo - odchodzi wiele problemów nie mówiąc już o sytuacjach, gdy zapomni się umyć termos od razu...nic nie pomaga jak to

Częśto tak jest że znajdzie się coś przez przypadek, a potem nie możemy tego za jkaiś czas odnaleźć gdy faktycznie nam to potrzebne bądź chcemy to kupić. Ja tak kiedys miałem z czołówką

i jaką wybrałeś? Peltz? ;)
Avatar użytkownika
jarecki80None specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 313
Dołączył(a): 2016-02-23, 22:25:32
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Janusz

Postprzez Bepok » 2017-03-11, 18:41:39

jarecki80 - 2017-03-06, 13:35:43 napisał(a):według mnie najważniejsze aby dbać o zdrowie. Jeśli ktoś chce kupić słaby sprzęt, który się rozwali po jednej wyprawie to jest to jego sprawa i jestem w stanie to zrozumieć. Ale jeśli w grę wchodzi nasze zdrowie lub bezpieczceństwo to już nie mogę tego zrozumieć

Szczególnie że jest dostęp do bardzo dobrych rzeczy i w niedużych cenach. Ja zawsze jak wpadam na nowy pomysł spędzania czasu to odwiedzam militaria.pl i sprawdzam ile mnie to będzie kosztować gdy nie mam sprzętu :D
jarecki80 - 2017-03-06, 13:35:43 napisał(a):i jaką wybrałeś? Peltz?

Tak, bardzo podstawowy model Tikkina, ale jak dla mnie to super działa. Ostatnio się przydała do skręcania mebli jak prąd wysiadł xD
Avatar użytkownika
BepokNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 453
Dołączył(a): 2016-05-11, 22:22:46
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Amelia

Re:

Postprzez jarecki80 » 2017-04-05, 14:12:18

Bepok napisał(a):
jarecki80 - 2017-03-06, 13:35:43 napisał(a):według mnie najważniejsze aby dbać o zdrowie. Jeśli ktoś chce kupić słaby sprzęt, który się rozwali po jednej wyprawie to jest to jego sprawa i jestem w stanie to zrozumieć. Ale jeśli w grę wchodzi nasze zdrowie lub bezpieczceństwo to już nie mogę tego zrozumieć

Szczególnie że jest dostęp do bardzo dobrych rzeczy i w niedużych cenach. Ja zawsze jak wpadam na nowy pomysł spędzania czasu to odwiedzam militaria.pl i sprawdzam ile mnie to będzie kosztować gdy nie mam sprzętu :D

no i zawsze jakieś promocje wpadają a więc nie ma i z tym problemu tylko czasami trzeba poczekać. Dlatego dobrze np teraz się rozglądać za śpiworem zamiast na ostatnią chwilę kupować jak można teraz przed sezonem gdy są w promocji.
Bepok napisał(a):
jarecki80 - 2017-03-06, 13:35:43 napisał(a):i jaką wybrałeś? Peltz?

Tak, bardzo podstawowy model Tikkina, ale jak dla mnie to super działa. Ostatnio się przydała do skręcania mebli jak prąd wysiadł xD

no do takich rzeczy to akurat bez najmniejszego problemu się nadaje ten model. Droższe modele to tylko jeśli potrzebujesz takiej latarki do pracy, inaczej nie ma sensu
Avatar użytkownika
jarecki80None specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 313
Dołączył(a): 2016-02-23, 22:25:32
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Janusz

Postprzez Bepok » 2017-04-13, 18:30:25

jarecki80 - 2017-04-05, 14:12:18 napisał(a):no do takich rzeczy to akurat bez najmniejszego problemu się nadaje ten model. Droższe modele to tylko jeśli potrzebujesz takiej latarki do pracy, inaczej nie ma sensu

Albo już przy bardziej profesjonalnym uprawianiu sportu też się może przydać. Bardzo ciekawym rozwiązaniem są czołówki z akumulatorami. Widziałem właśnie coś takiego na militariach jak swoja zamawiałem
jarecki80 - 2017-04-05, 14:12:18 napisał(a):no i zawsze jakieś promocje wpadają a więc nie ma i z tym problemu tylko czasami trzeba poczekać. Dlatego dobrze np teraz się rozglądać za śpiworem zamiast na ostatnią chwilę kupować jak można teraz przed sezonem gdy są w promocji.

Szczególnie jak się kupuje coś porządnego, bo takie rzeczy kosztują. Najlepszy przykład https://www.militaria.pl/coleman/spiwor ... p72787.xml
Avatar użytkownika
BepokNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 453
Dołączył(a): 2016-05-11, 22:22:46
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Amelia

Postprzez Compact » 2017-04-22, 15:06:34

Bepok - 2017-04-13, 18:30:25 napisał(a):Albo już przy bardziej profesjonalnym uprawianiu sportu też się może przydać. Bardzo ciekawym rozwiązaniem są czołówki z akumulatorami. Widziałem właśnie coś takiego na militariach jak swoja zamawiałem

Bardzo dużo światła dają takie z akumulatorami.
Bepok - 2017-04-13, 18:30:25 napisał(a):Szczególnie jak się kupuje coś porządnego, bo takie rzeczy kosztują. Najlepszy przykład https://www.militaria.pl/coleman/spiwor ... p72787.xml

Za dobry śpiwór niestety trzeba zapłacić odpowiednie pieniądze. Zwłaszcza że w górach zdarzają się zimne noce i wtedy śpiwór musi być dobry.
Avatar użytkownika
CompactMale
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 373
Dołączył(a): 2015-04-27, 12:36:00
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: dobre wyposażenie na outdoor - gdzie?

Postprzez Bepok » 2017-04-24, 14:03:34

Compact napisał(a):Bardzo dużo światła dają takie z akumulatorami.

Wiesz może na ile starcza akumulator ?

Compact napisał(a):Za dobry śpiwór niestety trzeba zapłacić odpowiednie pieniądze. Zwłaszcza że w górach zdarzają się zimne noce i wtedy śpiwór musi być dobry.

Ale śpiwór to nie wszystko. Musi być tez i odpowiednia odzież żeby było człowiekowi w zimną noc ciepło
Avatar użytkownika
BepokNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 453
Dołączył(a): 2016-05-11, 22:22:46
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Amelia

Re: dobre wyposażenie na outdoor - gdzie?

Postprzez jarecki80 » 2017-04-27, 17:51:32

Bepok napisał(a):
Compact napisał(a):Bardzo dużo światła dają takie z akumulatorami.

Wiesz może na ile starcza akumulator ?

to zawsze zależy od tego z jaką mocą używasz latarki. To się tyczy praktycznie każdego modelu każdej firmy. Jak używasz słabszego światła to bardzo długo a jak najmocniejszego to krótko
Bepok napisał(a):
Compact napisał(a):Za dobry śpiwór niestety trzeba zapłacić odpowiednie pieniądze. Zwłaszcza że w górach zdarzają się zimne noce i wtedy śpiwór musi być dobry.

Ale śpiwór to nie wszystko. Musi być tez i odpowiednia odzież żeby było człowiekowi w zimną noc ciepło

dokładnie. Chociaż wiele osób też kladzie coś często pod namiot
Avatar użytkownika
jarecki80None specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 313
Dołączył(a): 2016-02-23, 22:25:32
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Janusz

Postprzez Bepok » 2017-04-27, 20:46:58

jarecki80 - 2017-04-27, 17:51:32 napisał(a):to zawsze zależy od tego z jaką mocą używasz latarki. To się tyczy praktycznie każdego modelu każdej firmy. Jak używasz słabszego światła to bardzo długo a jak najmocniejszego to krótko

Jakaś srednia musi być, przy optymalnym świetle :) może w opisie coś takiego by było, ale jakoś nie wpadają mi ręce tego typu latarki..
jarecki80 - 2017-04-27, 17:51:32 napisał(a):dokładnie. Chociaż wiele osób też kladzie coś często pod namiot


Pod namiot? Pod śpiwór to rozumiem karimata albo matasamopompująca, ale żeby pod namiot to jeszcze nie słysałem :D
Avatar użytkownika
BepokNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 453
Dołączył(a): 2016-05-11, 22:22:46
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Amelia

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Inne

Powrót do Sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 267 gości

cron