sprzęt do ASG

SubForum dla sympatyków wszelkiego rodzaju sportów i aktywnej formy spędzania wolnego czasu.

sprzęt do ASG

Postprzez kolorek » 2010-06-11, 09:58:35

Nie wiem czy ktoś z forum uprawia ten sport, ale jakby tak czasem było, to mam kilka pytań. Przede wszystkim jaki kupić kombinezon i gdzie? Mam upatrzony karabinek sprężynowy, ale za bardzo nie znam się na tym, sprzęcie, więc może polecilibyście jakiś dobry karabinek do strzelania. jedyne z czym nie mam problemów to buty, bo z tego co wiem, to do ASG jedne z lepszych butów mają na bates.pl i faktycznie wybór jest duży. Ale co do reszty, to tak jak mówię, nie mam za bardzo pojęcia.
Avatar użytkownika
kolorekNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 26
Dołączył(a): 2010-06-02, 10:19:08
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: sprzęt do ASG

Postprzez maslomaslane » 2010-06-11, 15:19:07

ja się dołączam do tego pytania, za dwa tygodnie mamy w planach taki wypad i pilnie potrzebuję rady gdzie kupić porządny sprzęt, żeby nie utopić kasy. Akurat buty już mam, ale te o których piszesz faktycznie niczego sobie, mają amortyzację i solidnie trzymają kostkę. Z tego co wiem, to w niektórych modelach możesz też śmigać po górach, także inwestycja warta swojej ceny. Czekam na rady. :)
Avatar użytkownika
maslomaslaneNone specified
Podglądacz
Podglądacz
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2010-06-11, 15:14:49
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez traphezz » 2010-06-12, 09:33:54

najlepiej to chyba poczytac watki na wmasg.pl

traphezzNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 5249
Dołączył(a): 2004-11-08, 17:49:22
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Adam

Postprzez imbapro » 2010-08-11, 15:29:31

Batesy możesz kupić także na tanisport.pl , są nawet nieznacznie tańsze http://www.tanisport.pl/BATES,buty%20wo ... /list.aspx . Jest nawet pustynny model, który mi się tak podoba. Takie buty to podstawa, jak ktoś się chce bawić w asg i paintball dłużej.
Avatar użytkownika
imbaproNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 23
Dołączył(a): 2010-07-29, 09:18:20
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: sprzęt do ASG

Postprzez LesBleus » 2010-09-03, 15:16:31

Deserty są ładne, ale chyba bardziej brudzące (w sensie bardziej widać na nich wszelki bród :/ ) wiec myślę, że bardziej akurat do asg czy paintalla spiszą się tradycyjne czarne gore-texy. A jak ktoś ma do wydania sześć stówek na buty, to zobaczcie sobie model Delta-8 Gore-tex z wkładką ICS dostosowującą się do nogi/podłoża w zależności od tego po czym śmigamy :D
Avatar użytkownika
LesBleusNone specified
Stały bywalec
Stały bywalec
 
Posty: 97
Dołączył(a): 2010-06-23, 12:03:30
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


  • Inne

Powrót do Sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 33 gości

cron