Odbiorą nam Euro 2012?

SubForum dla sympatyków wszelkiego rodzaju sportów i aktywnej formy spędzania wolnego czasu.

Odbiorą nam Euro 2012?

Postprzez strzala » 2008-10-04, 16:02:02

Czyzby odebrali nam Euro 2012 ?

http://sport.onet.pl/0,1248675,1837624,wiadomosc.html

Sądzę że lepiej zeby odebrali nam te Euro ale zeby wkoncu bylo normalnie w naszej Polskiej pilce bo narazie to jest masakryczny syf, a szkoda...

A jak wy uwazacie :P
[[;
Avatar użytkownika
strzalaNone specified
BOSSu
BOSSu
 
Posty: 955
Dołączył(a): 2005-05-07, 14:52:53
Lokalizacja: Zabrze
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Odbiorom nam Euro 2012?

Postprzez hitman1986 » 2008-10-04, 17:02:46

strzala napisał(a):Odbiorom
:pudlo:
strzala napisał(a):A jak wy uwazacie

To było pytanie, czy stwierdzenie?

Niech się dzieje co chce, mi to na prawdę koło dupy lata...
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Odbiorom nam Euro 2012?

Postprzez Zilog » 2008-10-04, 20:52:06

hitman1986 napisał(a):Niech się dzieje co chce, mi to na prawdę koło dupy lata...

Też tak uważam,wogóle mnie piłka nożna nie interesuje także jest mi to wszystko jedno :)

Ale ogólnie to piernicczą głupoty bo raz mamy euro,raz nie mamy i tak w kółko.. Bawią się Polakami po prostu :looka:
Avatar użytkownika
ZilogMale
Moderator
Moderator
 
Posty: 2799
Dołączył(a): 2007-06-01, 19:48:57
Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy
Imię: Tomasz

Re: Odbiorom nam Euro 2012?

Postprzez Lawenda » 2008-10-04, 22:19:56

a niby gdzie to Euro miałoby być - bo na razie to nie ma gdzie go zorganizować więc nawet jak by nam go nie odebrali to i tak nie damy rady z organizacją - czy sami zrezygnujemy czy nam odbiorą co za różnica.
Avatar użytkownika
LawendaNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 1866
Dołączył(a): 2007-06-07, 19:55:10
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Odbiorom nam Euro 2012?

Postprzez Tennousei » 2008-10-04, 22:52:05

Generalnie nie trawię piłki, więc jestem za. Niech obierają. Wreszcie będzie spokój, bo teraz tylko szum wokół tego robią i nic więcej (choć pewnie potem się zacznie, przez kogo nam zabrali, ale to już inna bajka). W kraju, który łapówki (afera za aferą, no ja was proszę, litości...) ceni bardziej od sportu, nie powinna się odbywać taka impreza. :pudlo:
Hit him three times and even Buddha will get mad...
Avatar użytkownika
TennouseiNone specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 229
Dołączył(a): 2007-07-13, 08:30:50
Lokalizacja: ポーランド
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Odbiorom nam Euro 2012?

Postprzez cre[a]tive » 2008-10-04, 23:43:43

Proszę moderację o poprawę tytułu tematu.... ;| Niepoprawiony przynosi wstyd forum, szczególnie, że moderacja zaglądała w ten temat ;]


Ci, którzy są za odebraniem na EURO polecam się zastanowić nad kosztami, które już zostały poczynione w związku z organizacją EURO. Gdy EURO się odbędzie ma się nam podobno zwrócić, jeśli odbiorą nam organizację mistrzostw teraz, koszty pójdą na marne.
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: Odbiorą nam Euro 2012?

Postprzez Tennousei » 2008-10-05, 00:22:10

Koszty. A bo to pierwszy raz w tym kraju kasa w błoto idzie? No, ale dobrze, zakładając optymistyczny wariant-wyrobią się. Pobudują hotele, stadiony, itp. Przyjadą szanowni kibice, pobawią się przez te parę dni i... pojadą. A my zostaniemy z pustymi hotelami (jeśli większości nie pozamykają, bo znowu aż tyle obcokrajowców to nas się nie garnie) i naszą nową dumą narodową-stadionami. Które również będą świeciły pustkami, bo przecież nie opłaca się inwestować w nowe talenty. Szkolenia za dużo kosztują, lepiej wysłać narybek za granicę i jeszcze sporo gotówki za to zgarnąć. I po co nam to? Ja rozumiem ułańską fantazję Narodu, ale zasada "zastaw się, a postaw się", w tym przypadku to chyba lekka przesada. Lepiej się wycofać, póki aż tyle nie utopiliśmy, a i wstyd mniejszy, niżby nam "siłą" mieli ową imprezę zagarnąć.

Tak przy okazji... Jeśli Polsce jest potrzebne jakieś tam euro, żeby powstały autostrady i tym samym choć minimalnie zwiększyło się bezpieczeństwo na drogach, to ja już nie mam więcej pytań. :pudlo:

Pozdrawiam.
Hit him three times and even Buddha will get mad...
Avatar użytkownika
TennouseiNone specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 229
Dołączył(a): 2007-07-13, 08:30:50
Lokalizacja: ポーランド
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Odbiorą nam Euro 2012?

Postprzez cre[a]tive » 2008-10-05, 00:36:50

Wszystkim państwom, które dotychczas organizowały jakiekolwiek mistrzostwa zwróciły się nie tylko koszty budowy obiektów, dróg, hoteli, ale też zarobiły na tym sporo. Po pierwsze wypromowanie państwa, turystyka, itd. Po drugie, raz wybudowane obiekty będą na siebie zarabiać. Żadne państwo nie straciło dotychczas na organizacji takiej imprezy sportowej, twierdzisz, że Polska będzie pierwszym, które straci?
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: Odbiorą nam Euro 2012?

Postprzez evil » 2008-10-05, 00:43:07

quenya napisał(a):Koszty. A bo to pierwszy raz w tym kraju kasa w błoto idzie? No, ale dobrze, zakładając optymistyczny wariant-wyrobią się. Pobudują hotele, stadiony, itp. Przyjadą szanowni kibice, pobawią się przez te parę dni i... pojadą. A my zostaniemy z pustymi hotelami (jeśli większości nie pozamykają, bo znowu aż tyle obcokrajowców to nas się nie garnie) i naszą nową dumą narodową-stadionami. Które również będą świeciły pustkami, bo przecież nie opłaca się inwestować w nowe talenty. Szkolenia za dużo kosztują, lepiej wysłać narybek za granicę i jeszcze sporo gotówki za to zgarnąć. I po co nam to? Ja rozumiem ułańską fantazję Narodu, ale zasada "zastaw się, a postaw się", w tym przypadku to chyba lekka przesada. Lepiej się wycofać, póki aż tyle nie utopiliśmy, a i wstyd mniejszy, niżby nam "siłą" mieli ową imprezę zagarnąć.

Tak przy okazji... Jeśli Polsce jest potrzebne jakieś tam euro, żeby powstały autostrady i tym samym choć minimalnie zwiększyło się bezpieczeństwo na drogach, to ja już nie mam więcej pytań. :pudlo:

za przeproszeniem gadasz jak potłuczona ;] (bez obrazy) jak masz gadać takie głupoty to może lepiej się nie wypowiadać, bo tak jak zauważyła Marta:
kobieta napisał(a):Wszystkim państwom, które dotychczas organizowały jakiekolwiek mistrzostwa zwróciły się nie tylko koszty budowy obiektów, dróg, hoteli, ale też zarobiły na tym sporo. Po pierwsze wypromowanie państwa, turystyka, itd. Po drugie, raz wybudowane obiekty będą na siebie zarabiać.

sama prawda :boss:
"Jedyne czego żałuję w życiu, to tego, że nie jestem kimś innym."
Woody Allen
Avatar użytkownika
evilNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 3240
Dołączył(a): 2007-05-24, 00:04:43
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Odbiorą nam Euro 2012?

Postprzez hitman1986 » 2008-10-05, 01:07:27

quenya napisał(a):A bo to pierwszy raz w tym kraju kasa w błoto idzie? No, ale dobrze, zakładając optymistyczny wariant-wyrobią się. Pobudują hotele, stadiony, itp. Przyjadą szanowni kibice, pobawią się przez te parę dni i... pojadą. A my zostaniemy z pustymi hotelami (jeśli większości nie pozamykają, bo znowu aż tyle obcokrajowców to nas się nie garnie) i naszą nową dumą narodową-stadionami. Które również będą świeciły pustkami, bo przecież nie opłaca się inwestować w nowe talenty. Szkolenia za dużo kosztują, lepiej wysłać narybek za granicę i jeszcze sporo gotówki za to zgarnąć. I po co nam to? Ja rozumiem ułańską fantazję Narodu, ale zasada "zastaw się, a postaw się", w tym przypadku to chyba lekka przesada. Lepiej się wycofać, póki aż tyle nie utopiliśmy, a i wstyd mniejszy, niżby nam "siłą" mieli ową imprezę zagarnąć.

Ojjj, brak jakiegokolwiek przygotowania do dyskusji w temacie widzę :)
kobieta napisał(a):Wszystkim państwom, które dotychczas organizowały jakiekolwiek mistrzostwa zwróciły się nie tylko koszty budowy obiektów, dróg, hoteli, ale też zarobiły na tym sporo. Po pierwsze wypromowanie państwa, turystyka, itd. Po drugie, raz wybudowane obiekty będą na siebie zarabiać. Żadne państwo nie straciło dotychczas na organizacji takiej imprezy sportowej, twierdzisz, że Polska będzie pierwszym, które straci?

No właśnie, Marta dobrze prawi.
quenya napisał(a):Jeśli Polsce jest potrzebne jakieś tam euro, żeby powstały autostrady i tym samym choć minimalnie zwiększyło się bezpieczeństwo na drogach, to ja już nie mam więcej pytań.

To lepiej pytaj, bo jak nie pytasz to [+++18+++] opowiadasz (na to wychodzi :pudlo: ). Polsce do wybudowania autostrad w ogóle Euro2012 nie jest potrzebne. Można by powiedzieć nawet, ze jest zbędne. Ale Euro2012 może przyspieszyć proces budowania autostrad na niespotykaną skalę w stosunku do tego, co było by, gdybyśmy Euro nie mieli.
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Odbiorą nam Euro 2012?

Postprzez Tennousei » 2008-10-05, 09:41:50

Możecie myśleć, co chcecie, szanowni evil oraz hitman1986, Polska wolny kraj (podobno). Napisałam, co sądzę na ten temat i tyle.
evil napisał(a):może lepiej się nie wypowiadać

A ja, naiwna myślałam, że forum jest od tego, żeby móc swobodnie wyrażać swoje opinie, ale jak widać, nie to.
hitman1986 napisał(a):To lepiej pytaj, bo jak nie pytasz to [+++18+++] opowiadasz (na to wychodzi :pudlo: ). Polsce do wybudowania autostrad w ogóle Euro2012 nie jest potrzebne. Można by powiedzieć nawet, ze jest zbędne. Ale Euro2012 może przyspieszyć proces budowania autostrad na niespotykaną skalę w stosunku do tego, co było by, gdybyśmy Euro nie mieli.

To ciekawe, dlaczego do tej pory, zanim jeszcze zaczęła się ta cała bajka z euro, w kwestii autostrad, byliśmy daaaleko w tyle.

Pozdrawiam i szczęścia życzę.
Hit him three times and even Buddha will get mad...
Avatar użytkownika
TennouseiNone specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 229
Dołączył(a): 2007-07-13, 08:30:50
Lokalizacja: ポーランド
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Odbiorą nam Euro 2012?

Postprzez olka5 » 2008-10-20, 15:56:22

Moim zdaniem nie ma takiej opcji poza tym zobaczcie ludzie juz zaczynaja sami cos działac nawet jesli ma to być wszystko zapoczatkowane toaleta ;-)
>ciach<

Edit by Zilog:
Od reklamowania jest inny dział!
Avatar użytkownika
olka5None specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 590
Dołączył(a): 2006-11-22, 10:13:58
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Odbiorą nam Euro 2012?

Postprzez evil » 2008-10-20, 16:00:36

olka5 napisał(a):Moim zdaniem nie ma takiej opcji poza tym zobaczcie ludzie juz zaczynaja sami cos działac nawet jesli ma to być wszystko zapoczatkowane toaleta ;-)
***

Ty masz jakiś etat w reklamowaniu wszystkich możliwych konkursów w sieci??? bo nudne się to robi powoli.
"Jedyne czego żałuję w życiu, to tego, że nie jestem kimś innym."
Woody Allen
Avatar użytkownika
evilNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 3240
Dołączył(a): 2007-05-24, 00:04:43
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Odbiorą nam Euro 2012?

Postprzez El Limon » 2008-10-21, 21:42:32

Lubię piłkę nożną ale racja że obecnie za wielki szum się robi. Mam nadzieje że nie odbiorą Nam Euro.
Wolność może być przerażająca, jeśli jej nigdy nie czułeś
Avatar użytkownika
El LimonNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 530
Dołączył(a): 2008-10-11, 11:24:56
Lokalizacja: www.greenisland.cba.pl
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez Sorbitol » 2010-01-10, 15:19:21

Wiadomo, że nam nie odbiorą. xD
Bo Euro w polsce to będzie koniec świata xD
Avatar użytkownika
SorbitolNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 116
Dołączył(a): 2010-01-09, 21:11:09
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez LesBleus » 2010-10-01, 12:07:33

Oj tam oj tam :D
Odebrać już na pewno nie odbiorą :D
A takie pytanie mam. Jak wam się podoba nowy stadion Lecha? Miał być jednym z najładniejszych i niby w kamerach telewizyjnych wygląda super, ale patrząc już na zdjęcia, to tak super nie jest :-(
Avatar użytkownika
LesBleusNone specified
Stały bywalec
Stały bywalec
 
Posty: 97
Dołączył(a): 2010-06-23, 12:03:30
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


  • Inne

Powrót do Sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 37 gości