Olimpiada w Pekinie 2008

SubForum dla sympatyków wszelkiego rodzaju sportów i aktywnej formy spędzania wolnego czasu.

Olimpiada w Pekinie 2008

Postprzez BlueMan » 2008-08-26, 19:37:59

No nie mogę...

Ładnych kilka tygodni to trwało, a nawet na BF nie ma żadnego tematu?
Nawet google przybrało inny wygląd na frazę "olimpiada".


Ja w tym czasie byłem na wakacjach. Miałem w TV tylko jeden program - TVP2, który w kółko transmitował wydarzenia z Pekinu... i miałem go już serdecznie dosyć.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Letnie_Igr ... a_medalowa - na sporcie się nie znam, ale jak na ponad 204 państwa, i 81 miejsca to 20 pozycja nie jest taka zła ;)
Załączniki
zrzutekranu.png
Google - olimpiada
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Re: Olimpiada w Pekinie 2008

Postprzez Suceed » 2008-08-26, 21:21:18

BlueMan napisał(a):Ładnych kilka tygodni to trwało, a nawet na BF nie ma żadnego tematu?

Jest jeden :P Sam zakładałem :]
BlueMan napisał(a):Nawet google przybrało inny wygląd na frazę "olimpiada".

Skoro w większości miejsc były wzmianki o olimpiadzie to po co jeszcze na BF :P
Avatar użytkownika
SuceedNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 7015
Dołączył(a): 2004-09-04, 15:25:09
Lokalizacja: Katowice
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Olimpiada w Pekinie 2008

Postprzez yamall » 2008-08-27, 08:46:24

BlueMan napisał(a):na sporcie się nie znam, ale jak na ponad 204 państwa, i 81 miejsca to 20 pozycja nie jest taka zła ;)


Blue tu nawet nie chodzi o to na którym miejscu skończyliśmy, ani ile medali zdobyliśmy (a zdobylismy ich tyle samo co 4 lata temu w Atenach tylko to w jakim stylu i że zawiedli pewniacy.
Pływalnia blamaż - Otylka tylko do 1 finału się zakwalifikowała
Nasze tyczkarki zawiodły, Rogowska i Pyrek od długiego czasu na wszelakich mittingach i innych zawodach są zaraz za Carycą tyczki Jelena Isinbajewa
Pomimo złota i srebra w wiosłach, źle się słuchało komentarzy w ostatnich wyścigach gdzie polacy
ależ końcówka! Cóż za pech... Nasza czwórka przegrywa medal o milimetry; Australijki lepsze o 0,048 sekundy...; "złoto" dla Niemek, "srebro" dla Węgierek
to jest niemożliwe... Polacy znów przegrywają medal o ułamki sekund! Tym razem dwójka Kujawski-Seroczyński ustąpiła trzecim na mecie Włochom o 0,078 s.; wydaje się, że Polacy za późno rozpoczęli finisz...
Najbardziej mi żal reprezentacji w sportach drużynowych...
Złotka zupełnie nic nie graly - szkoda, a takie fajne dziewczyny ;)
Siatkarze, no myślałem że się troszke otrząsnęli po ostatnich skokach formy, ale jak zwykle horror w tie-breaku i klapa
Szczypiorniści.... tu się zawiodłem najbardziej, myślałem po cichutku że będzie jakiś krążek

No ale całe szczęście ze kilka "nierozreklamowanych" twarzy pokazało się z dobrej strony :
Agnieszka Wieszczek brąz w zapasach, Tomasz Majewski Złoto w pchnięciu kulą, Piotr Małachowski - srebro w rzucie dyskiem....

No ale co było mineło, teraz będziemy sie kłucić czemu tak mało, kto zawinił, co poszlo nie tak :)
Avatar użytkownika
yamallNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 2606
Dołączył(a): 2006-06-29, 23:13:38
Lokalizacja: Niedaleko....
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Olimpiada w Pekinie 2008

Postprzez hitman1986 » 2008-08-27, 18:42:23

Maja Włoszczowska - srebro :)
też ładnie
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Olimpiada w Pekinie 2008

Postprzez kicia54 » 2008-08-29, 11:44:52

a ja przegapiłam Pekin :d heh :P ale ogólnie z tego co czytałam noto się dość dobrze polska ekipa spisała.
Avatar użytkownika
kicia54None specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 28
Dołączył(a): 2008-08-24, 11:27:49
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Olimpiada w Pekinie 2008

Postprzez yamall » 2008-08-29, 12:15:43

Może nie mylmy polskiej ekipy z polskimi sportowcami :)
Bo np znaleziony działacz PZLA nawalony na trawniczku w wiosce olimpijskiej to nie najlepsza reklama :)
Przy okazji wypłynęło kilka ciekawych spraw, jak np z naszą czołową florecistką Sylwią Gruchałą, która oficjalnie oskarżyła związek i trenera ze niezbyt dobrze przygotowywali naszych sportowców, kolejny przykład to Aneta Konieczna która podczas oficjalnego powitania w Urzędzie Miasta w Poznaniu powiedziała jak naprawdę wyglądały jej przygotowania,
Nie miałam z klubu żadnej pomocy. Nawet kajak, na którym trenowałam, był mój prywatny. Gdy poprosiłam w klubie o nowy, usłyszałam, że nie ma pieniędzy. Wiosła używam już piąty sezon. Był problem ze skorzystaniem z klubowej siłowni.

a coś jest w tym momencie nie tak gdy trener tłumaczy ze nie ma pieniedzy a wg oficjalnych informacji, to jedne z najlepiej dofinansowanych dyscyplin sportu
Obrazek
Obrazek
czyli pieniążki poszły gdzie ja sie pytam, jak mamy zdobywać medale skoro nasi sprtowcy sami musza dbac o to zeby mieli jak i czym trenować
Avatar użytkownika
yamallNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 2606
Dołączył(a): 2006-06-29, 23:13:38
Lokalizacja: Niedaleko....
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy


  • Inne

Powrót do Sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 238 gości

cron