Jaki rodzaj walk?

SubForum dla sympatyków wszelkiego rodzaju sportów i aktywnej formy spędzania wolnego czasu.

Re: Jaki rodzaj walk?

Postprzez jarecki80 » 2017-04-27, 17:53:49

Bepok napisał(a):
Compact napisał(a):To fajna sprawa , a do paska go przyczepiasz?? ja mam podobny pokrowiec na aparat tylko mi trochę przy pasku przeszkadza z tym niema takich kłopotów??

Tak, jest możliwość przyczepienia go bez problemu do paska i przez to że nie jest jakiś przesadnie duży to nie przeszkadza.

a jak z pojemnością?

Bepok napisał(a):
Compact napisał(a):8 rdzeni i dużo ramu pozwala na obługiwanie większej ilości wątków. Ludzkimi słowami więcej aplikacji w tle odpalonych nie zmniejsza płynności działania. Pytanie tylko ile tego używasz w telefonie.

Czasem wystarczy internet, navi, rozmowa i muzyka odpalona - na przykład w czasie jazdy - i słabsze telefony juz nie daja rady i najczęściej cierpi na tym navi

navi bardzo dużo zjada i ramu i baterii. Warto mieć podpięty telefon do ładowania jeśli się używa nawigacji w nim
jarecki80None specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz

Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Janusz

Postprzez Bepok » 2017-04-27, 20:48:39

jarecki80 - 2017-04-27, 17:53:49 napisał(a):a jak z pojemnością?

Telefon, dokumenty, klucze, cos do pisania, portfel. Nie raz powerbank. Nie ma co narzekać, na prawdę dużo można tam włożyć :D
jarecki80 - 2017-04-27, 17:53:49 napisał(a):navi bardzo dużo zjada i ramu i baterii. Warto mieć podpięty telefon do ładowania jeśli się używa nawigacji w nim

W aucie to żaden problem, a poza nim to zawsze można z powerbanka jakiegoś małego korzystać
BepokNone specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz

Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Amelia

Poprzednia strona

• Inne

Powrót do Sport