Skoki na bungee...

SubForum dla sympatyków wszelkiego rodzaju sportów i aktywnej formy spędzania wolnego czasu.

Re: Skoki na bungee...

Postprzez predraqos » 2007-11-09, 23:42:59

Skoki na Bungee są cudownym sportem niestety bardzo drogim. sam troche skacze. oddałem juz siedem skokow. najqwyzsza moja wyskosc to 55 metrów. do takiego skakania zarazil mnie progam o sportach ekstremalnych ktory obejrzałem w telewizji Planete. postanowilem tego sprobowac i mi tez sie spodobalo. was też zachęcam do probowania pojedynczych skokow jak i tez ogladania telewizji planete. maja bardzo ciekawa oferte eduklacyjna.
Avatar użytkownika
predraqosNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 14
Dołączył(a): 2007-10-09, 20:28:59
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Skoki na bungee...

Postprzez ET » 2007-11-10, 14:09:42

predraqos napisał(a):Skoki na Bungee są cudownym sportem niestety bardzo drogim. sam troche skacze. oddałem juz siedem skokow. najqwyzsza moja wyskosc to 55 metrów. do takiego skakania zarazil mnie progam o sportach ekstremalnych ktory obejrzałem w telewizji Planete. postanowilem tego sprobowac i mi tez sie spodobalo. was też zachęcam do probowania pojedynczych skokow jak i tez ogladania telewizji planete. maja bardzo ciekawa oferte eduklacyjna.


Jakie są koszty tej zabawy i skąd skakałeś?
"Mam układ z dyrekcją szpitala. Ja udaję, że pracuję. Oni udają, że mi płacą".
Obrazek
Avatar użytkownika
ETNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 1512
Dołączył(a): 2006-07-07, 01:54:27
Lokalizacja: Łódź- Dąbrowa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Skoki na bungee...

Postprzez Tiger » 2007-11-11, 22:30:52

na bungy jeszcze nigdy nie skakałem i chyba nigdy sie nie odważe ;/
Avatar użytkownika
TigerNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 28
Dołączył(a): 2007-11-11, 22:17:44
Lokalizacja: Kalisz
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Skoki na bungee...

Postprzez astarte » 2007-11-11, 22:46:14

Tez nie odwazyłabym sie skoczyć a powód jest prosy mam lek wysokości , tak leciec głową w dół :/
Avatar użytkownika
astarteNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1162
Dołączył(a): 2007-07-27, 11:14:27
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Skoki na bungee...

Postprzez Madzias » 2007-11-11, 23:01:49

Kurcze...zawsze marzyłam o skakaniu na bungy. Chciałabym i boję się. A jak będę to jedna na tysiąc, co zginie albo co gorsza kręgosłup?. Ale wiem, że kiedyś to zrobię, bo nie byłabym sobą. Lubię takie dziwne rzeczy. Ciągnie mnie do nich.
SZCZĘŚCIE czemu odchodzisz ode mnie przecież było nam razem tak dobrze. Przyszedłeś nawet nie zapukałeś a teraz odchodzisz nie mówiąc nic. DLACZEGO
Avatar użytkownika
MadziasNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1217
Dołączył(a): 2007-09-30, 20:06:55
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Poprzednia strona

  • Inne

Powrót do Sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 149 gości

cron