Jak sport może być niesamowity i tajemniczy

SubForum dla sympatyków wszelkiego rodzaju sportów i aktywnej formy spędzania wolnego czasu.

Jak sport może być niesamowity i tajemniczy

Postprzez Sharleo » 2007-08-24, 13:14:47

ostatnio w meczu o Euro 2008 przegraliśmy z Armenia wszyscy sie smiali :rotfl2: :rotfl: ze jak to potrafimy wygrac z Portugalia ,Belgia a Z Armenia przegrywamy??? okazuje sie ze Armenia wcale taka nie słaba w ostatnim meczu Portugalia na wyjezdzie zremisowała tylko 1:1 z Armenią widać że dużo niespodzianek w naszej grupie nawet Kazachowie wygrywają czy remisują z mocnymi lub Azerbejdzan widac jak piłka potrafi być nieprzewidywalna:) ;) i bedzie była moze wczesniej było tak przedtem wygrywali tylko mocarze państwa Węgry ,Rosja ,Anglia,Brazylia ,Holandia,czy Argentyną a teraz tak jest ze Japonia czy Senegal potrafił zaskoczyć Francje czy Holandie teraz jest już to możliwe przedtem takie zespoły dostawały baty 7:0 8:0 od tych poteg a teraz Niemcy potrafia ledwo zremisować z Japonią może najlepszym przykładem była Korea 2002 gdzie Koreańćzycy ograli Hiszpanów Portugalie i Włochów może przy pomocy sędziego ale trzeba podkreslic to że grali jak równy z równym;)
,,wolnośc jest złotem''
DKA -Spózniona walentynka
każdy powinien miec szanse podejsc do zycia z dystansem:) on i ona muszą trudności pokonac ,dla mnie cenniejsza jesteś od najszczerszego złota:)
Avatar użytkownika
SharleoNone specified
Stały bywalec
Stały bywalec
 
Posty: 52
Dołączył(a): 2007-08-23, 13:56:08
Lokalizacja: Sharleo
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Jak sport może być niesamowity i tajemniczy

Postprzez camel » 2007-08-24, 18:19:32

pewnie, od zawsze przecież wiadomo, że piłka nożna jest nieprzewidywalna i przez to piękna :) nie wiem o czym tu dyskutować :P
'W dziedzinie muzycznej muszę wiedzieć wszystko. Jeżeli ktoś zagra melodię, pierdząc, ja muszę ją usłyszeć' - A.Ostrowski
amanita_citrina - mój muchomorek
:oczami:
Mój FotoBlog - Zapraszam
Avatar użytkownika
camelNone specified
Banned
Banned
 
Posty: 2373
Dołączył(a): 2007-04-14, 14:19:52
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Jak sport może być niesamowity i tajemniczy

Postprzez havikoro » 2007-08-30, 15:55:56

Ja lubię jak słabszy zespół wygrywa z mocniejszym (oprócz meczów naszej reprezentacji hehe ;) ). A poza tym pieknjo sportu ogólnie tkwi w tym, że jest on nieprzewidywalny. Wynik zależy od formy dnia ale także od szczęścia (choć podobno szczęście sprzyja lepszym...)
WorldForum - Twoje miejsce w Sieci.
http://www.wforum.go.pl
Avatar użytkownika
havikoroNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 125
Dołączył(a): 2007-08-23, 10:03:43
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


  • Inne

Powrót do Sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 97 gości

cron