pyta.pl - mijamy się z prawdą

Każdy chce się pośmiać troszeczkę. Kawały, historyjki mile widziane.

pyta.pl - mijamy się z prawdą

Postprzez BlueMan » 2010-12-19, 10:17:18

Widzieliście ich filmiki/reportaże?

Przegięci są. nie wiem jak oni to robią, że im się udaje tak wkręcić ludzi :D




Ich najnowszy film:
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Postprzez BaQStiC » 2010-12-19, 11:21:23

lol... po prostu nie sluchaja o co pyta :)
Avatar użytkownika
BaQStiCNone specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 228
Dołączył(a): 2010-05-23, 19:10:18
Lokalizacja: Kielce/Wro
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez Suceed » 2010-12-19, 16:26:22

Po prostu mistrzostwo. Grudzień ma 13 dni~! :D
Ciekawe czy ktoś odpowiedział zgodnie z prawdą, tylko nie został umieszczony w odcinku?
Avatar użytkownika
SuceedNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 7015
Dołączył(a): 2004-09-04, 15:25:09
Lokalizacja: Katowice
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez Palio » 2010-12-19, 16:59:54

Zaczepiając grupę kilkuset osób normalne jest, że uzbiera się garstka, której zasugeruje to co chce.
W wolnej chwili muszę obejrzeć resztę filmików bo są genialne.
Avatar użytkownika
PalioNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 426
Dołączył(a): 2008-01-20, 17:36:41
Lokalizacja: (LUBLINIEC)
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez cre[a]tive » 2010-12-19, 17:02:19

No proszę, a ja miałam teorię po tym pierwszym filmiku, który widziałam z kolei już dawno temu, że tymi laskami da się tak łatwo manipulować, bo pytający na nie tak działa ;) A tutaj proszę, okazuje się, że jednak moja teoria była błędna, to po prostu stres bycia filmowanym i zaczepionym znienacka na ulicy.
Ale mimo wszystko, ciężko wierzyć, że to nie jest ustawione i ludzie dają sobą aż tak łatwo manipulować.
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Postprzez KenWatanabe » 2010-12-19, 18:02:32

Z tą prędkością dźwięku i światła to łatwy mechanizm, gość zadaje pytanie w którym już jest błąd logiczny (oczywiście, że najpierw jest światło, potem dźwięk), ludzie znają poprawną odpowiedź na to pytanie, ale odpowiadają zgodnie z tym w jaki sposób zostało ono odwrócone, wpływ ma na to stres i inne czynniki, dość pospolita metoda manipulacji. Wszystko zależy od kontekstu, gdyby umieścić tych ludzi w studiu i program nazwać "rozmowy o fizyce" to pewnie braliby pytania bardziej na logikę. Poza tym jest jeszcze ta kwestia, że laski zagadnięte o coś przez faceta na ulicy nie rozpatrują pytania logicznie, tylko emocjonalnie, mechanizm jest taki, że czują się podrywane, zawsze.
Głównym motorem, który popycha mnie do działania, jest ciekawość. Zawsze szukam interesujących ról, interesujących scenariuszy. Nie chcę popadać w stereotypy, unikam zaszufladkowania, dlatego często wybieram bardzo różnorodne filmy: od poważnych po zabawne.
Kensaku Watanabe
Avatar użytkownika
KenWatanabeNone specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 2263
Dołączył(a): 2007-08-28, 02:05:27
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez BlueMan » 2011-03-27, 14:07:12



Nie tak rewolucyjny ten odcinek jak poprzedni, ale pyta.pl dalej działa :yahoo:
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Postprzez KenWatanabe » 2011-03-27, 17:00:40

Ta akcja akurat mało mi się podobała, bo robili ludziom spory problem. Z tego co na końcu widzieliśmy to nie da się tego porównać z "karnym ku***em" na kartce :dobani:.

A co do samego problemu to oczywiście jest prawo i trzeba je respektować, choć według mnie te powszechnie występujące miejsca dla inwalidów to totalne nieporozumienie. Powinno być maksimum jedno takie miejsce na 40-50 normalnych przy drogach, nigdzie nie powinny występować pasma z wyłącznie miejscami dla inwalidów i w ogóle takie miejsca powinny być tylko przed instytucjami publicznymi. To takie moje zdanie na ten temat :P
Głównym motorem, który popycha mnie do działania, jest ciekawość. Zawsze szukam interesujących ról, interesujących scenariuszy. Nie chcę popadać w stereotypy, unikam zaszufladkowania, dlatego często wybieram bardzo różnorodne filmy: od poważnych po zabawne.
Kensaku Watanabe
Avatar użytkownika
KenWatanabeNone specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 2263
Dołączył(a): 2007-08-28, 02:05:27
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez kamil » 2011-03-27, 17:15:28

Ale ciemnota, że tak się wyrażę kolokwialnie.
"Nie ma nieświadomości bardziej hańbiącej jak przekonanie, że coś się wie o czym się nic nie wie."
Sokrates.
Avatar użytkownika
kamilNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 3259
Dołączył(a): 2005-12-25, 22:44:41
Lokalizacja: Dębica
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez hitman1986 » 2011-03-27, 18:51:10

Debilizm, kretynizm i idiotyzm. Kolesie przesadzili z chamówą tym razem. Gdyby mi coś takiego zrobili na moich oczach, dostali by po mordzie zapewne.
Akcja OK, bo ludzie na tych miejscach parkować nie powinni, ale przeprowadzona w sposób zupełnie durny. Gdybym był właścicielem auta o rejestracji WUA 8686 wystąpiłbym z powództwa cywilnego za zniszczenie mojego mienia.
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez Suceed » 2011-03-27, 19:09:42

Nagranie o sylwestrze bardzo mi się podobało. Tym razem liczyłem na coś podobnego. Obejrzałem jednak beznadziejny filmik całkowicie pozbawiony sensu. Nie usprawiedliwia ich nawet to, że działali w słusznym celu.

Problem parkowania na miejscach dla niepełnosprawnych istnieje i trzeba z nim walczyć, jednak raczej nie w taki sposób.
Avatar użytkownika
SuceedNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 7015
Dołączył(a): 2004-09-04, 15:25:09
Lokalizacja: Katowice
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


  • Inne

Powrót do Funny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 149 gości

cron