Inspirujące Filmiki...[Definicje?]

Każdy chce się pośmiać troszeczkę. Kawały, historyjki mile widziane.

Inspirujące Filmiki...[Definicje?]

Postprzez NighTHawK » 2010-09-14, 20:03:28

CHEATER


DYSMÓZGIA


MASZ BANA


JP100%


ŻAL


GROŹBY


TROLL


Cała prawda...
Avatar użytkownika
NighTHawKNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 152
Dołączył(a): 2010-07-18, 00:34:06
Lokalizacja: Aktualnie Polska,przyszłość pokaże...
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez BlueMan » 2010-09-14, 20:12:43

Nie wszystkie filmiki znałem :)
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Postprzez KenWatanabe » 2010-09-14, 22:09:05

Na razie przesłuchałem Cheatera, ale przesłucham wszystkich :)

Autora chyba strasznie cisną w jakiego FPSa, że ich aż tak nienawidzi xD ale ma racje bo cheaty typu aimbot to strasznie wkurzająca sprawa, tyle, że przeważnie grają na nim jacyś początkujący którzy są dzięki temu tylko trochę lepsi niż przeciętny gracz. Mając pewną praktykę, znajomość map, celność i wyrobiony refleks, a dodatkowo grając na serwerach z zabezpieczeniami to jacyś pojedynczy gówniarze którzy po godzinie dostają bana nie są żadnym problemem.

Natomiast w RPGach plagą są bardziej duperzy którzy zarzucają kopiowanym syfem cały świat (mówię tu o d2, już nie gram ale z tego co pamiętam sprzed wielu lat), koszmar, ceny przez nich wariują i coraz częściej trzeba instalować nowe patche, a żadna to przyjemność zaczynać wszystko kilka razy od nowa. I dodatkowo jakieś nooby mają nie wiadomo jaki sprzęt kupiony na allegro, podczas gdy uczciwi gracze zasuwają, to demotywuje.
Natomiast nigdy nie byłem przeciwnikiem np, maphacka. Niby cheat ale ułatwia życie, nie wiem czy ktoś się czuje tym pokrzywdzony, może tylko świry które się nauczyły wszystkich map na pamięć :D Bo w d2 było kilkaset map dla każdego aktu i dało się rozpoznać i zapamiętać układ po zobaczeniu kilku szczegółów przy teleporcie. Znałem ludzi którzy to wszystko pamiętali :D

:edit1:
Reszta jest super :)
Gość widzi problemy dzisiejszego świata, wątpię by to coś pomogło ale przynajmniej można mieć satysfakcję, że nie jest się jedyną, w podobny sposób myślącą osobą.
Głównym motorem, który popycha mnie do działania, jest ciekawość. Zawsze szukam interesujących ról, interesujących scenariuszy. Nie chcę popadać w stereotypy, unikam zaszufladkowania, dlatego często wybieram bardzo różnorodne filmy: od poważnych po zabawne.
Kensaku Watanabe
Avatar użytkownika
KenWatanabeNone specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 2263
Dołączył(a): 2007-08-28, 02:05:27
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


  • Inne

Powrót do Funny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości