Z Media wzięte...

Każdy chce się pośmiać troszeczkę. Kawały, historyjki mile widziane.

Z Media wzięte...

Postprzez JoA » 2008-07-11, 23:41:39

Historyjki mojego znajomego, który pracował w sklepie nie dla idiotów:
Enjoy :hyhy:

Przyszedł do mnie jakiś facet i pyta o... BEZPRZEWODOWY KABEL „Co to jest bezprzewodowy kabel???” Przyszedł inny i pyta o... bezprzewodowe kino domowe... mówię mu, że takiego nie ma... A on: „Jak to nie ma?” Ja: „Nie może być bezprzewodowe, bo zasilanie jakoś musi być doprowadzone do głośników...” On: „NA PANA MIEJSCU JUŻ BYM SOBIE PISAŁ PODANIE O ZWOLNIENIE!” I spojrzał na mnie w stylu Brudny Harry... zaniemówiłem, a reszta pracowników w Media padła ze śmiechu... jeden to aż się położył na podłodze.
Ja sprzedaję telewizory Sony Bravia, przyszedł facet i mówi, że chce Bravię... ja mu pokazuję całą ściankę... On: „Ja nie chcę Sony, ja chcę Bravię.” Ja: „Ale to jest to samo” On: „Nie, to nie jest to samo, ja chcę Bravię” Ja: „To zaklei sobie Pan napis Sony i zostanie sama Bravia...” I wiesz co? KUPIŁ!
“When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace.”
“You have to go on and be crazy. Craziness is like heaven.”
“Excuse me while I kiss the sky.”


Jimi Hendrix
Avatar użytkownika
JoANone specified
Stały bywalec
Stały bywalec
 
Posty: 91
Dołączył(a): 2008-06-29, 13:49:54
Lokalizacja: lubelskie
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Z Media wzięte...

Postprzez Suceed » 2008-07-12, 13:47:09

Cóż tak to bywa jak chce się być mądrzejszym od sprzedawcy. Choć faktycznie niektórzy sprzedawcy mogliby pisać "podanie o zwolnienie".
Avatar użytkownika
SuceedNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 7015
Dołączył(a): 2004-09-04, 15:25:09
Lokalizacja: Katowice
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


  • Inne

Powrót do Funny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 87 gości

cron