problem z zalogowaniem

W tym miejscu proszę zamieszczać uwagi, sugestie, zażalenia, problemy, itp. dotyczące funkcjonowania forum.

problem z zalogowaniem

Postprzez BlueMan » 2012-12-29, 00:15:41

Hej,

Dostaliśmy informacje, że jest problem z formularzem logowania który jest na dole forum na stronie głównej.
BlueForum Strona główna forum_1356732722298.png


Czy możecie sprawdzić u siebie, czy także występuje ten problem? Będę wdzięczny za wszelki odzew.
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Postprzez yamall » 2012-12-29, 00:22:54

Zalogowałem się bez problemu
Avatar użytkownika
yamallNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 2606
Dołączył(a): 2006-06-29, 23:13:38
Lokalizacja: Niedaleko....
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Postprzez Zilog » 2012-12-29, 00:30:25

Moje logowanie również przebiegło pomyślnie.
Avatar użytkownika
ZilogMale
Moderator
Moderator
 
Posty: 2797
Dołączył(a): 2007-06-01, 19:48:57
Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy
Imię: Tomasz

Postprzez mrumru » 2013-01-05, 17:05:11

Witam. Problemy z logowaniem minęły, nie wiem jak z tą ramką do logowania na dole. Czy tylko ja mam problem z BF? Wyskakuje mi dość często błąd strony- i jak chcę wejść przed logowaniem i jak piszę posta i go wysyłam. :zdegustowany: Następne pytanie- za coś dostałam karę "finansową" ? Nie pamiętam kiedy byłam fee... Nie logowałam się tu przez parę miesięcy.
Na SB też nie mogę za jakąś karę pisać? Pozdrawiam- panna migotka z bombką w nosie. :D
http://mrumrando.blox.pl/html/1310721,3 ... lakobieta2
Avatar użytkownika
mrumruNone specified
BOSSu
BOSSu
 
Posty: 835
Dołączył(a): 2009-09-24, 17:53:38
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez cre[a]tive » 2013-01-05, 17:33:37

mrumru, przyznam, że zaskoczył mnie Twój post.
mrumru - 05 sty 2013 16:05 napisał(a):Problemy z logowaniem minęły, nie wiem jak z tą ramką do logowania na dole.

Jeśli możesz to sprawdź jak jest. Na razie nie zgłosił się bowiem nikt, kto nie mogłby się zalogować przez ten formularz na dole strony. U mnie też to działa bez zarzutu, a próbowałam wielokrotnie, ani razu nie wyskoczył żaden problem.

mrumru - 05 sty 2013 16:05 napisał(a): Wyskakuje mi dość często błąd strony- i jak chcę wejść przed logowaniem i jak piszę posta i go wysyłam.


Dziwna rzecz.. parę razy forum było nieczynne, ale wtedy to w ogóle nie można wejść na stronę, pojawia się komunikat błędu. Ale żeby jakieś błędy wyskakiwały podczas pisania posta i go wysyłania?

Czy ktoś jeszcze miał taki problem? Ja nigdy się z czymś takim nie spotkałam na naszym forum...

mrumru - 05 sty 2013 16:05 napisał(a): Następne pytanie- za coś dostałam karę "finansową" ? Nie pamiętam kiedy byłam fee... Nie logowałam się tu przez parę miesięcy.


Pytałaś w SB co to jest "koszt otrzymanego ostrzeżenia", więc odpowiedziałam. Myślałam, że pytasz teoretycznie, bowiem sprawdziłam Twoje konto i w tym momencie nie masz żadnych aktywnych ostrzeżeń. Zresztą jak byś miała to sama byś to widziała, a także i każdy inny, bo wówczas jest taka informacja pod loginem i avatarem, więc wszędzie gdzie napisze się posta to widać, że dany user ma aktywne ostrzeżenie. Ty takiego ostrzeżenia nie masz, ani nigdy nie miałaś, także niemożliwe, by została Ci pobrana jakaś suma z wirtualnej waluty.

mrumru - 05 sty 2013 16:05 napisał(a):Na SB też nie mogę za jakąś karę pisać?


Na SB możesz przecież pisać, bo odpisałam Tobie w SB :)
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Postprzez cre[a]tive » 2013-01-05, 17:52:25

Aha, wiem o co Ci chodzi z tym "kosztem otrzymanego zaproszenia". :)

Pewnie weszłaś w panel kontrolny BLMów, a tam jest informacja za co można uzyskać punkty na forum, a za co stracić. Ale to nie znaczy, że straciłaś jakieś punkty, ani że otrzymałaś ostrzeżenie. U mnie też to się wyświetla:

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Postprzez mrumru » 2013-01-05, 22:55:12

Jeśli możesz to sprawdź jak jest. Na razie nie zgłosił się bowiem nikt, kto nie mogłby się zalogować przez ten formularz na dole strony. U mnie też to działa bez zarzutu, a próbowałam wielokrotnie, ani razu nie wyskoczył żaden problem.

Sprawdzam- działa na czas obecny.
Pytałaś w SB co to jest "koszt otrzymanego ostrzeżenia", więc odpowiedziałam.

Dziś na SB napisałam i... Nie widzę nic ze swoich wpisów.

Aha, wiem o co Ci chodzi z tym "kosztem otrzymanego zaproszenia". :)

Jak mam zapraszać i dostawać za to cięgi, to sorry- niem dziemkujem . ;)

Weszłam w dziwne rzeczy po przeczytaniu na SB wpisu Szymona o kradzieży wirtualnej kasy. Szczerze to nie czytam regulaminu, ale... Znam netykietę i tym się kieruję.
http://mrumrando.blox.pl/html/1310721,3 ... lakobieta2
Avatar użytkownika
mrumruNone specified
BOSSu
BOSSu
 
Posty: 835
Dołączył(a): 2009-09-24, 17:53:38
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re:

Postprzez cre[a]tive » 2013-01-05, 23:49:19

mrumru napisał(a):
Jeśli możesz to sprawdź jak jest. Na razie nie zgłosił się bowiem nikt, kto nie mogłby się zalogować przez ten formularz na dole strony. U mnie też to działa bez zarzutu, a próbowałam wielokrotnie, ani razu nie wyskoczył żaden problem.

Sprawdzam- działa na czas obecny.
Pytałaś w SB co to jest "koszt otrzymanego ostrzeżenia", więc odpowiedziałam.

Dziś na SB napisałam i... Nie widzę nic ze swoich wpisów.

Aha, wiem o co Ci chodzi z tym "kosztem otrzymanego zaproszenia". :)

Jak mam zapraszać i dostawać za to cięgi, to sorry- niem dziemkujem . ;)

Weszłam w dziwne rzeczy po przeczytaniu na SB wpisu Szymona o kradzieży wirtualnej kasy. Szczerze to nie czytam regulaminu, ale... Znam netykietę i tym się kieruję.


Mam dziś dziwny dzień. Parę razy już na forum (tym i innym) zrobiłam dziwne błędy: zamiast użytkownik napisałam gracz, zamiast ostrzeżenie - zaproszenie (to tylko przykłady z tego forum). To chyba nie jest mój dzień. W każdym razie wiesz o co chodzi. O Twoje pytanie, czyli koszt otrzymanego ostrzeżenia!

Także ta sprawa jest, jak rozumiem, wyjaśniona.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Co do regulaminu to szkoda, że nie czytasz.

A ja Twoje wypowiedzi w SB widzę... mrumru, moim skromnym zdaniem masz jakiś problem na kompie, prawdopodobnie wirus, robak bądź trojan. Proponuję odinstalowanie aktualnej przeglądarki i zainstalowanie powtórne. Dodatkowo koniecznie i natychmiast przeskanuj komputer dobrym antywirusem.
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Postprzez BlueMan » 2013-01-07, 00:56:29

o.O wiem, że jest późno, ale raczej w pełni umysłu jeszcze jestem. A mimo to kompletnie nie wiem o co chodzi :|
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Postprzez cre[a]tive » 2013-01-07, 14:47:27

BlueMan - 06 sty 2013 23:56 napisał(a): A mimo to kompletnie nie wiem o co chodzi :|



A co tu wiedzieć ;] mrumru ma po prostu dziwne problemy z naszym forum. Skoro nikomu innemu nic takiego się nie przytrafia to ja stawiam na błędy w przeglądarce, a za tym stoi pewnie jakiś wirus.

Na pytanie czy wirus może robić takie rzeczy, odpowiadam, że jak najbardziej!
Mi kiedyś wirus odciął całkowicie Internet, przez 2 dni byłam przekonana, że Vectra nawala (a były to dni wolne, więc nie dało się skontaktować z BOK). Na trzeci dzień włączyłam przeglądarkę Internet Explorer a tu net śmiga bez żadnych problemów. W Firefoxie niestety nadal nie działał.. Antywirus nie wykrył wirusa, ale odinstalowanie przeglądarki, usunięcie wszystkiego co z nią związane, ściągniecie nowego pliki instalacyjnego i zainstalowanie załatwiło sprawę.

Także wg mnie mrumru, szukaj problemu u siebie. Z forum raczej wszystko jest ok. Ale oczywiście możemy poczekać czy ktoś jeszcze zgłosi jakiekolwiek problemy ;]
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Postprzez aries323 » 2013-01-08, 09:41:33

Zalogowałem się bez problemu
Knock Off uggs,
uggs replica,
fake uggs,
replica uggs
Avatar użytkownika
aries323None specified
Nowy
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2013-01-08, 09:36:39
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


  • Inne

Powrót do Uwagi, sugestie, problemy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 180 gości

cron