Uprzednia uzytkowników

W tym miejscu proszę zamieszczać uwagi, sugestie, zażalenia, problemy, itp. dotyczące funkcjonowania forum.

Uprzednia uzytkowników

Postprzez raven » 2009-08-24, 19:23:44

W dziale http://www.blueforum.eu/viewtopic.php?f=59&t=5142&p=207982#p207982 Oyen dał mi niską ocenę tylko dlatego iż mam w podpisie userbar z vistą - a tak się składa iż takiego systemu używam i czy to źle, że informuję o tym innych - dodam jeszcze, że system jest legalny, to tym bardziej cieszę się z tej sygnaturki. Uważam iż tego typu zachowania nie winny mieć miejsca na forum. Ciekawe co by było gdyby na forum pisała osoba o innych pogladach politycznych, religinych, innym kolorze skóry czy orientacji seksulanej. Czy też tak samo została by potraktowana? Chodzi o to iż ktoś czegoś / kogoś nie lubi to musi to w taki sposób ogłaszać?

Oto zapis rozmowy na PM:

Kod: Zaznacz cały
Historia wiadomości:
Re: Oceń poprzednika ;p


Wysłano: 24 sie 2009 19:11
przez Oyen
po to jest forum, zeby wyrazac opinie, luzuj wora ;P
Re: Oceń poprzednika ;p

Wysłano: 24 sie 2009 19:05
przez raven
Oyen napisał(a):
uraziłem Cię mówiąc że nie lubie Visty? nie chciałem chociaz to smieszne, bo rownie dobrze moglbym powiedzieć, że nie lubie pomarańczy i też byś mógł się obrazić. zluzuj..



Sam daj na luz  Nie rozmiem jak można mieć do kogos uprzedzenia, że używa jakiegoś programu dlatego że ktoś go nie lubi lub jak sam to określileś nienawidzi. To pokazuje jaki jesteś wyrozumiały dla innych uzytkowników. Czy też tak byś powiedział gdyby na forum pisała osoba o innej orientacji seksulanej czy też innym kolorze skórzy ? Trochę więcej dystansu oraz tolerancji
Re: Oceń poprzednika ;p

Wysłano: 24 sie 2009 19:00
przez Oyen
uraziłem Cię mówiąc że nie lubie Visty? nie chciałem chociaz to smieszne, bo rownie dobrze moglbym powiedzieć, że nie lubie pomarańczy i też byś mógł się obrazić. zluzuj..
Re: Oceń poprzednika ;p

Wysłano: 24 sie 2009 18:57
przez raven
Oyen napisał(a):
Tytuł: Oceń poprzednika ;p

raven napisał(a):
Oyen

Avek: 8/10
nick: 8/10
podpis: 6/10
ogólnie: 6/10

Dlaczego nie podoba się Tobie mój userbar ? Dlatego że pokazuje jakiego systemu używam czy dlatego, że ty nie lubisz visty?



nienawidze. w jednym slowie ujmujac.


To nie powód by się wyżywać na kimś kto ma taki userbar i używa visty. Nie pomyślaleś, że to mogło mnie urazić ?
Re: Oceń poprzednika ;p

Wysłano: 24 sie 2009 18:50
przez Oyen
Tytuł: Oceń poprzednika ;p

raven napisał(a):
Oyen

Avek: 8/10
nick: 8/10
podpis: 6/10
ogólnie: 6/10

Dlaczego nie podoba się Tobie mój userbar ? Dlatego że pokazuje jakiego systemu używam czy dlatego, że ty nie lubisz visty?



nienawidze. w jednym slowie ujmujac.



Uważam iż tego typu opinie nie powinny być ogłaszane w ten sposób. Ja się nie skarzę, tylko nie podoba mi sie zachowanie Oyena.
1 minuta śmiechu, to 5 minut życia ;-)
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
ravenNone specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 258
Dołączył(a): 2007-10-26, 13:40:30
Lokalizacja: Cyberprzestrzeń
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Uprzednia uzytkowników

Postprzez hitman1986 » 2009-08-24, 19:28:40

Zamykam ten cyrk, prywatne wojny będą karane warnami, więc przestrzegam.
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


  • Inne

Powrót do Uwagi, sugestie, problemy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 816 gości

cron