Opera i logowanie

W tym miejscu proszę zamieszczać uwagi, sugestie, zażalenia, problemy, itp. dotyczące funkcjonowania forum.

Opera i logowanie

Postprzez raven » 2009-08-22, 15:27:59

Mam następujący problem. Zmianiałem sobie adres e-mail na forum i tu zaczęły się schody. Moją domyślną przeglądarką jest Opera i na niej chciałem się zalogować, ale nie mogłem i nadal nie mogę. Problem objawia się następująco: wpisuję login oraz hasło, pojawia się monit iż zostałem poprawnie zalogowany, i po paru sekunkach forum pokazuje mi stronę główną - ale nie jestem zalogowany. To się dzieje obojętnie czy będę logować się na dole forum czy u góry. Pod Firefoxem oraz IE logowanie działa, tylko z Operą są problemy. Mam wersję Opery 9.64. Co to może być za przyczyna? Spotkał się już ktoś z czymś podobnym ?
1 minuta śmiechu, to 5 minut życia ;-)
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
ravenNone specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 258
Dołączył(a): 2007-10-26, 13:40:30
Lokalizacja: Cyberprzestrzeń
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Opera i logowanie

Postprzez BlueMan » 2009-08-22, 18:12:08

Ja od razu się zalogowałem... do tego na forum pare osób pisze na Operze z powodzeniem, więc to raczej jakiś bład po Twojej stronie.

Spróbuj usunąć cała historię i ciasteczką związaną z domeną blueforum.pl i blueforum.eu
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Re: Opera i logowanie

Postprzez raven » 2009-08-22, 19:22:50

BlueMan Dziękuję, pomogło.
1 minuta śmiechu, to 5 minut życia ;-)
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
ravenNone specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 258
Dołączył(a): 2007-10-26, 13:40:30
Lokalizacja: Cyberprzestrzeń
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


  • Inne

Powrót do Uwagi, sugestie, problemy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 278 gości

cron