Hitman

W tym miejscu proszę zamieszczać uwagi, sugestie, zażalenia, problemy, itp. dotyczące funkcjonowania forum.

Hitman

Postprzez evil » 2009-07-19, 23:42:15

Piszę, bo zachowanie Admina na tym forum jest niestety poniżej poziomu.
Założyłam temat w Wyżymaczce o audycji w radiu TOK FM, Administrator hitman1986 zaczął OFF TOP (pisząc, że szkoda, że nie ma Kamila na forum, a sam dał mu blokadę pisania, do tematu audycji to się ma nijak!). Tak więc hitman robi off top w moim temacie pomimo, że tego samego dnia wcześniej usunął mój post z innego tematu z argumentacją, że off topuję. Napisałam o usunięcie trzech ostatnich postów, bo są nie na temat. Fakt, użyłam przekleństwa ( „napieprzać) ale tylko dlatego, że posty miały wylądować w koszu. Admin hitman zmienił mój post, pisząc w miejsce przekleństwa cytuję: [jestem_prostakiem]. Ja się pytam jakim prawem on mnie obraża i przerabia moje posty? I to w taki sposób? Admin ma stać podobno na straży regulaminu a nie go łamać i wyzywać użytkowników forum.
Nawet jeśli użytkownik złamie regulamin, to admin nie ma prawa go obrażać ani wyzywać - jeśli admin hitman tego nie rozumie to chyba nie powinien pełnić takiej odpowiedzialnej funkcji, bo zwyczajnie do niej nie dorósł i tylko zraża ludzi do tego forum.
Proszę o wyciągnięcie konsekwencji wobec hitmana, taki człowiek nie może kierować forum, macie już przyczynę dlaczego ludzie odchodzą z BF.
"Jedyne czego żałuję w życiu, to tego, że nie jestem kimś innym."
Woody Allen
Avatar użytkownika
evilNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 3240
Dołączył(a): 2007-05-24, 00:04:43
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Hitman

Postprzez hitman1986 » 2009-07-19, 23:55:51

Nie pogrążaj się już :]
Dlaczego miałbym edytować niby Twój post, co ? Na prawdę myślisz, że nie mam nic ciekawszego do roboty, tylko edytować Twoje posty ? :pudlo:
evil napisał(a):Tak więc hitman robi off top w moim temacie pomimo, że tego samego dnia wcześniej usunął mój post z innego tematu z argumentacją, że off topuję.

Hitman zrobił offtop (który notabene nawiązywał do tematu, ale niech Ci będzie, że to był wielki OT) i Hitman go usunął.
evil napisał(a):Napisałam o usunięcie trzech ostatnich postów, bo są nie na temat. Fakt, użyłam przekleństwa ( „napieprzać) ale tylko dlatego, że posty miały wylądować w koszu. Admin hitman zmienił mój post, pisząc w miejsce przekleństwa cytuję: [jestem_prostakiem]. Ja się pytam jakim prawem on mnie obraża i przerabia moje posty? I to w taki sposób? Admin ma stać podobno na straży regulaminu a nie go łamać i wyzywać użytkowników forum.

No normalnie order z ziemniaka Ci się należy :D
Droga użytkowniczko Evil - nic Ci nie zmieniałem, nic nie edytowałem. To, co zauważyłaś, nazywamy "cenzurą forum". Po ostatniej akcji w SB wstawiłem do większości przekleństw, jaki mi przyszły na myśl, słowo [jestem_prostakiem]. Jesli ktoś kulturalnie nie umie się wyrażać, to nie moje zmartwienie... A już insynuacje, że niby edytowałem Twoje posty są grubym nietaktem.
evil napisał(a):Nawet jeśli użytkownik złamie regulamin, to admin nie ma prawa go obrażać ani wyzywać - jeśli admin hitman tego nie rozumie to chyba nie powinien pełnić takiej odpowiedzialnej funkcji, bo zwyczajnie do niej nie dorósł i tylko zraża ludzi do tego forum.

Tej części z poczucia litości nie będę komentował...
evil napisał(a):Proszę o wyciągnięcie konsekwencji wobec hitmana, taki człowiek nie może kierować forum, macie już przyczynę dlaczego ludzie odchodzą z BF.

Jasssssne, to my jesteśmy winni. A czynni użytkownicy grzeczni, potulni i do rany przyłóż. Oportunizm górą! Bo jakże by mogło być inaczej ?!
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Hitman

Postprzez cre[a]tive » 2009-07-20, 00:10:11

Jeśli mogę się wtrącić -> Dlaczego administracja wprowadza zmiany na forum i nawet nie raczy o tym poinformować użytkowników?
P.S. To się chwali Radek, że chcesz wprowadzić porządek na forum za pomocą cenzury, tylko czy aby nie przesadzasz? Nie ważne czy to się załącza automatycznie czy nie i tak obrażasz użytkowników wyzywając ich od prostaków. Nie można było po prostu w miejsce przekleństwa wstawiać [+++18+++] ?
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: Hitman

Postprzez evil » 2009-07-20, 00:14:20

hitman1986 napisał(a):Nie pogrążaj się już :]

to Ty się pogrążasz akurat na Twoje zachowanie mam dowody, nie migaj się, że zmiany dokonują się automatycznie - bo dwie minuty po napisaniu mojego posta tej (na Twoim szczeniackim poziomie) cenzury nie było więc sobie daruj takie tłumaczenie.

hitman1986 napisał(a):który notabene nawiązywał do tematu, ale niech Ci będzie, że to był wielki OT

w jaki sposób?, po co pisałeś o Kamilu? - temat w ogóle od niego nie nawiązywał.

hitman1986 napisał(a):No normalnie order z ziemniaka Ci się należy :D

heheh odpowiedź na poziomie admina... coś BlueMan nie może sobie dobrać odpowiedniego składu GTW.

hitman1986 napisał(a):Jesli ktoś kulturalnie nie umie się wyrażać, to nie moje zmartwienie...

Sam popracuj nad swoim językiem - bo nie raz przeklinałeś czy to w SB czy w innych postach - weź sobie też przerób własne posty i dopisz [jestem prostakiem]. Jak Tobie raz wytknęłam przekleństwo to mi sam PW zapchałeś wytykami o moim języku z rynsztoka... co też jest grubym nietaktem z Twojej strony bo sam zaprezentowałeś swój poziom.

hitman1986 napisał(a):Tej części z poczucia litości nie będę komentował...

z litości nie napiszę co uważam na Twój temat bo z Twoimi ambicjami i kulturą ameby płakałbyś trzy dni - już nie wspomnę o tym w jaki sposób odnosisz się do mojej osoby - swoje osobiste uwagi zostaw dla siebie, bo interesują mnie tyle co wcale.

hitman1986 napisał(a):Jasssssne, to my jesteśmy winni.

Twój podstawowy problem jest taki, że sam nie masz za grosz kultury a jej brak wytykasz innym. Tyle ode mnie bo nie będę się kłóciła z takim niedowartościowanym człowiekiem, który bardziej wzbudza moją litość niż uznanie jako przedstawiciel GTW.
"Jedyne czego żałuję w życiu, to tego, że nie jestem kimś innym."
Woody Allen
Avatar użytkownika
evilNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 3240
Dołączył(a): 2007-05-24, 00:04:43
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Hitman

Postprzez hitman1986 » 2009-07-20, 00:29:27

evil napisał(a):to Ty się pogrążasz akurat na Twoje zachowanie mam dowody, nie migaj się, że zmiany dokonują się automatycznie - bo dwie minuty po napisaniu mojego posta tej (na Twoim szczeniackim poziomie) cenzury nie było więc sobie daruj takie tłumaczenie.

Nie zarzucaj mi kłamstwa, dobrze ?
evil napisał(a):w jaki sposób?, po co pisałeś o Kamilu? - temat w ogóle od niego nie nawiązywał.

Napisałem, że zastanawiam się nad zdjęciem mu BP na czas audycji. Noid pisał o browarach za polecenie audycji - też offtop ?
evil napisał(a):weź sobie też przerób własne posty i dopisz [jestem prostakiem]

Bla bla bla. Powtarzasz się. W dodatku nie wiedząc o czym piszesz...
evil napisał(a):Twój podstawowy problem jest taki, że sam nie masz za grosz kultury a jej brak wytykasz innym.

No jasne, to ja przecież przeklinam notorycznie w SB, to ja powoduję kłótnie, to ja jestem nonkonformistą. Wszystko ja.
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Hitman

Postprzez Kamil888 » 2009-07-20, 13:58:17

hitman1986 napisał(a):Hitman zrobił offtop (który notabene nawiązywał do tematu, ale niech Ci będzie, że to był wielki OT)

Sorry, ale Twój post ni cholery nie nawiązywał do tematu, bo akurat go widziałem.

Sądzę, że chyba już wszystko sobie wyjaśniliście. Mam nadzieję, że co niektórzy wrzucą trochę na luz...
Avatar użytkownika
Kamil888None specified
Banned
Banned
 
Posty: 4752
Dołączył(a): 2006-11-03, 19:46:48
Lokalizacja: 51° 14' 53 '' N, 22° 34' 13 '' E
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Hitman

Postprzez yamall » 2009-07-20, 15:01:22

hehe, jak za starych dobrych czasów, aż łezka mi sie kreci w oku
z Q3lo zdajsie tez mialem dziwne spięcia, tylko ze nikt z nas nie był modem

sorki za off top ale nie mogłem sie powstrzymac :)
Avatar użytkownika
yamallNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 2606
Dołączył(a): 2006-06-29, 23:13:38
Lokalizacja: Niedaleko....
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Hitman

Postprzez Madzias » 2009-07-20, 21:49:23

Wtrące się ale ostatnio jest dziwnie na blueforum. Nie podoba mi się. Evil, jest taka jak jest, ma specyficzne podejście, jak dla mnie jest to kwestia przyzwyczajenia...mhm..można nawet to polubić. Jednak w dobrej intencji administratorów lezy dobro forum, wiec powinni robić wszystko aby było miło. Myślę, że powinni się wszyscy ogarnąć i pomyśleć czy dobro forum naprawdę się dla nich liczy. Nie jestem "nowa" a i tak nie chce mi się zaglądać na forum, "bo pewnie znowu się kłócą" :orany:
SZCZĘŚCIE czemu odchodzisz ode mnie przecież było nam razem tak dobrze. Przyszedłeś nawet nie zapukałeś a teraz odchodzisz nie mówiąc nic. DLACZEGO
Avatar użytkownika
MadziasNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1217
Dołączył(a): 2007-09-30, 20:06:55
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Hitman

Postprzez cre[a]tive » 2009-07-20, 23:05:55

Chyba Madzias dotknęła sedna problemu. Też tak to odczuwam, że administracja zamiast łagodzić problemy, to czasem sama je prowokuje. Naprawdę uwierzcie, że zbytnia kontrola, przewrażliwienie i dawanie warnów za małe przewinienia to nie jest recepta na dobrze rozwijające się forum. Kto by chciał udzielać się w miejscu, gdzie 'władza' przesadza i czepia się o każdy szczegół? Napięta i nerwowa atmosfera nie sprzyja chętnemu odwiedzaniu forum. Forów w sieci jest naprawdę mnóstwo, a BF nie jest jakoś szczególnie wyjątkowe, by pozostawać tutaj pomimo tego, że jest nieprzyjemna atmosfera.
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: Hitman

Postprzez Kamil888 » 2009-07-20, 23:26:15

W tym momencie obie Panie opisały politykę, o której wcześniej wspominałem. Myślę, że warto się nad tym zastanowić...
Avatar użytkownika
Kamil888None specified
Banned
Banned
 
Posty: 4752
Dołączył(a): 2006-11-03, 19:46:48
Lokalizacja: 51° 14' 53 '' N, 22° 34' 13 '' E
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Hitman

Postprzez privace » 2009-07-21, 21:37:11

Nominalnie jestem członkiem GTW. I wiecie co? Bywam na BF coraz rzadziej i niechętnie, z powodów jakie podała Madzias
Madzias napisał(a):nie chce mi się zaglądać na forum, "bo pewnie znowu się kłócą" :orany:

A ja wolałabym pogadać o czymś, dowiedzieć się coś nowego, pośmiać się. Nie chce mi się łagodzić kłótni, rozdawać warnów itd.
Forum to nie administracja, to userzy. Tacy co się lubią, wymieniają poglądami, dyskutują, podrzucą ciekawy link, pomogą w problemach.
Eh, brakuje mi atmosfery, jaka panowała tu 2 lata temu, gdy była tu prawdziwa niebieska rodzina :zalamany:
W moim obiektywie
Hobby lalkowe

privaceFemale
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 7315
Dołączył(a): 2006-09-10, 19:11:58
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Hitman

Postprzez zuyboy » 2009-07-21, 21:49:17

To już jest po prostu śmieszne. Evil nie może przeklinać to znaczy, że na forum nie może być miło. Co za ludzie.
...
Avatar użytkownika
zuyboyNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 516
Dołączył(a): 2007-10-28, 12:56:04
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Hitman

Postprzez Guciu » 2009-07-22, 22:18:36

A ja mam taka propozycje. Proponuje, żebyśmy 'nie przekazywali sobie żadnych informacji tylko chodźmy się napić i już' ;-)

A tak poważnie. Nie wiem po co ten temat, wyjaśniajcie sobie takie sprawy na PW. Niektórzy naprawde w piczy to mają co wy do siebie macie, czy wyzywacie sie od prostaków czy sracie pod siebie. Myślę, że to są sprawy między dwoma użytkownikami, wiec lepsze IMO pw niż zakładanie tematu, z którego ( moge się założyć) poleca wyzwiska i znowu będzie kłótnia :]


A co do tego 'jestem prostakiem' to hmm... włączyć cenzure w każdym miejscu na tym forum tym właśnie tekstem ;-)
"Mówi się, że krew jest bezcenna. To nie jest prawda. Ma ona taką wartość, jaką wartość ma własne życie.To jest cena, wobec której i matematyka i rozum są bezradne."
Avatar użytkownika
GuciuNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 1992
Dołączył(a): 2007-06-01, 11:44:34
Lokalizacja: Lezajsk
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Hitman

Postprzez hitman1986 » 2009-07-23, 00:26:03

Guciu napisał(a):A tak poważnie. Nie wiem po co ten temat, wyjaśniajcie sobie takie sprawy na PW. Niektórzy naprawde w piczy to mają co wy do siebie macie, czy wyzywacie sie od prostaków czy sracie pod siebie. Myślę, że to są sprawy między dwoma użytkownikami, wiec lepsze IMO pw niż zakładanie tematu, z którego ( moge się założyć) poleca wyzwiska i znowu będzie kłótnia :]

Amen.
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


  • Inne

Powrót do Uwagi, sugestie, problemy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 107 gości