Skandaliczne zachowanie użytkowników w ShoutBoxie

W tym miejscu proszę zamieszczać uwagi, sugestie, zażalenia, problemy, itp. dotyczące funkcjonowania forum.

Re: Skandaliczne zachowanie użytkowników w ShoutBoxie

Postprzez kosmowski.be » 2009-07-16, 19:43:06

Kamil888 napisał(a):Kiedy ostatnio była taka sama akcja w SB? Chodzi mi o przypadek kiedy użytkownicy wyzywali się i bluzgali w SB. Poproszę dokładną datę i godzinę. ;]


Wciąż czekam na odpowiedź. ;]

nie znam odpowiedzi na to pytanie. nie wiem kiedy

Kamil888 napisał(a):Wtedy byłoby luźniej. Tak jak jakieś 2-3 lata temu. ;]

wiec zachowuj sie tak jak 2-3 lata temu. wczesniej nie wyzywales tak innych userow (jak Oyena)
masz do niego jakies Si? wiec pogadajcie sobie na gg czy innym komunikatorze lub zostaw sobie to dla siebie.
Obrazek
Szukasz CB Radia? Odezwij się, a wybiorę coś dla Ciebie i załatwię rabat!
Avatar użytkownika
kosmowski.beNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 4415
Dołączył(a): 2007-03-17, 10:33:41
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Skandaliczne zachowanie użytkowników w ShoutBoxie

Postprzez Kamil888 » 2009-07-16, 19:48:54

noid napisał(a):nie znam odpowiedzi na to pytanie. nie wiem kiedy

Ostatnia, którą sobie przypominam to chyba była wtedy gdy Camel i Amanita dostali bany. ;] Od tamtego incydentu minęło sporo czasu, a ja jakoś nie widziałem tych tłumów, które waliły na forum drzwiami i oknami. ;]
noid napisał(a):wiec zachowuj sie tak jak 2-3 lata temu.

Ja się zachowuję tak jak 2-3 lata temu. Wyzwiska w stronę tego typka były pojedynczym incydentem, który raczej się już nie powtórzy w SB.
noid napisał(a):masz do niego jakies Si?

Co to znaczy? :zdziwko: To jakiś nowy slang GTW? xD
Avatar użytkownika
Kamil888None specified
Banned
Banned
 
Posty: 4752
Dołączył(a): 2006-11-03, 19:46:48
Lokalizacja: 51° 14' 53 '' N, 22° 34' 13 '' E
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Skandaliczne zachowanie użytkowników w ShoutBoxie

Postprzez Suceed » 2009-07-16, 20:58:16

Kamil888 napisał(a):
PRX napisał(a):
hitman1986 napisał(a):Bardzo poważnie zastanawiam się, czy nie zlikwidować na jakiś czas ShoutBoxa.

To na już chyba na tym forum nic nie będzie się działo xD

Post dnia! xD

Zgadzam się z obiema opiniami. Jakby zostawić sam SB z logiem BF + bitwy zespołów, to nikt różnicy by nie zauważył.
Avatar użytkownika
SuceedNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 7015
Dołączył(a): 2004-09-04, 15:25:09
Lokalizacja: Katowice
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Skandaliczne zachowanie użytkowników w ShoutBoxie

Postprzez cre[a]tive » 2009-07-16, 21:14:31

Pozwolę sobie zabrać głos w temacie. Nie chcę tu się kłócić, ale to co myślę, to napiszę.

Blokada pisania dla Kamila jest słusznym posunięciem i nie ma potrzeby się nad tym rozwodzić, bo to jest rzecz oczywista. Inna sprawa, że Kamil pozwolił sobie na zachowanie tego typu, bo podejrzewam, że był wcześniej zniesmaczony niesłusznie nałożoną na niego blokadą. (na 2 warny może i wtedy zasłużył, ale nie na blokadę - ale to inna sprawa, zostawmy to).

Co do evil, to warn dla niej jest nieporozumieniem moim zdaniem. W tej "żenującej dyskusji" (jak to zostało ujęte), evil nie brała udziału, nikogo nie wyzywała, wręcz apelowała do Kamila, by się opanował i zostawił Oyena w spokoju.

Co do samego Oyen'a, warn dla niego zasługuje na nagrodę Kosmiczna Pomyłka Roku 2009. Chłopak został ostro zwyzywany publicznie, użyto wobec niego bardzo brzydkich epitetów i jeszcze za to dostał warna. Sam nikogo nie wyzywał, tylko bronił się przed wyzwiskami. Brak mi słów, naprawdę.

I jeszcze jedną sprawę pragnę poruszyć. Byłam świadkiem całej dyskusji i nie tylko ja, bo w połowie był także jej świadkiem jeden z moderatorów. Nie mieści mi się w głowie, że nie zareagował. Już podczas jego obecności leciały ostre wyzwiska, tymczasem moderator się pożegnał w SB i sobie poszedł niby, choć jeszcze przez pewien czas był na forum, bo nawet po odświeżeniu strony wielokrotnie, jego nick widniał w osobach zarejestrowanych. Co do tej osoby- nic nie mam i niech się nie obrazi za moje słowa, bo to fajny chłopak, ale moim zdaniem w tym przypadku naprawdę dał dupy. Widział co się kroi, że zadyma na całego, nie upomniał nikogo nawet słowem, tylko sobie poszedł. Nawet sam prowokator sytuacji (czyli Kamil ;P ) zdziwił się i napisał w sb: "dziwne, że moderator nie reaguje :zdziwko: "


Nikt nie jest nieomylny i się tego od adminów forum nie oczekuje (przynajmniej ja), ale uważam, że naprawdę w tym momencie niesłusznie został dany evil i Oyenowi warn. Można powiedzieć, jeden warn nic nie znaczy, ale tutaj chodzi o zasadę.
Pozdrawiam tych, którzy dobrnęli do końca mojego jakże ciekawego wywodu ;]
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: Skandaliczne zachowanie użytkowników w ShoutBoxie

Postprzez kosmowski.be » 2009-07-16, 21:20:47

Kobieta ma racje, dalem ciala. ale tak jak pisalem wczesniej, myslalem ze szybko sie to skonczy. znam mniej wiecej kamila888 i wiem jakim jezykiem operuje. dlatego tez myslalem ze zaraz spasuje.. mylilem sie. co do mojego pobytu na forum - jak sie pozegnalem to poszedlem minute czy dwie po tym. statystyki bazuja na ostatniej godzinie wiec dlatego dalej widnialem jako zalogowany na forum..

edit:
Kamil888 napisał(a): noid napisał(a):masz do niego jakies Si?


Co to znaczy? :zdziwko: To jakiś nowy slang GTW? xD

nie nowy slang. a "masz do niego jakies Si?" znaczy tyle co "masz do niego jakies wąty?"
Obrazek
Szukasz CB Radia? Odezwij się, a wybiorę coś dla Ciebie i załatwię rabat!
Avatar użytkownika
kosmowski.beNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 4415
Dołączył(a): 2007-03-17, 10:33:41
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Skandaliczne zachowanie użytkowników w ShoutBoxie

Postprzez Kamil888 » 2009-07-16, 21:37:07

noid napisał(a):nie nowy slang. a "masz do niego jakies Si?" znaczy tyle co "masz do niego jakies wąty?"

Senkju meeeeeeen... Wiszę Ci 5 zł i kanapkę. :boss:
Avatar użytkownika
Kamil888None specified
Banned
Banned
 
Posty: 4752
Dołączył(a): 2006-11-03, 19:46:48
Lokalizacja: 51° 14' 53 '' N, 22° 34' 13 '' E
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Skandaliczne zachowanie użytkowników w ShoutBoxie

Postprzez evil » 2009-07-16, 22:25:38

kobieta napisał(a):Co do samego Oyen'a, warn dla niego zasługuje na nagrodę Kosmiczna Pomyłka Roku 2009. Chłopak został ostro zwyzywany publicznie, użyto wobec niego bardzo brzydkich epitetów i jeszcze za to dostał warna. Sam nikogo nie wyzywał, tylko bronił się przed wyzwiskami. Brak mi słów, naprawdę.

:]... ale Szanowny Pan Admin nie przyzna się do pomyłki - widać bluzganie drugiej osoby jest tak samo jak odpowiedź na wyzwiska w swojej obronie :]. W myśl prymitywnej zasady - "1. admin ma zawsze rację, 2.a jak jej nie ma patrz punkt pierwszy."
"Jedyne czego żałuję w życiu, to tego, że nie jestem kimś innym."
Woody Allen
Avatar użytkownika
evilNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 3240
Dołączył(a): 2007-05-24, 00:04:43
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Skandaliczne zachowanie użytkowników w ShoutBoxie

Postprzez Oyen » 2009-07-16, 22:37:08

ja wiem, wy wiecie ze kazdy sie myli, po co dalej ciagnac watek? bylo minelo, zaraz bedzie miliard stron o tym ze gtw jest nieuczciwe albo ze zupa byla za slona.
http://kuudel.blogspot.com/
Avatar użytkownika
OyenNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 2740
Dołączył(a): 2006-04-02, 17:11:17
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Skandaliczne zachowanie użytkowników w ShoutBoxie

Postprzez cre[a]tive » 2009-07-16, 22:56:53

Oyen napisał(a):ja wiem, wy wiecie ze kazdy sie myli, po co dalej ciagnac watek? bylo minelo, zaraz bedzie miliard stron o tym ze gtw jest nieuczciwe albo ze zupa byla za slona.



A gdzie ktoś napisał, że GTW jest nieuczciwe? Co tu nieuczciwość ma do rzeczy?
Po prostu czasem się myli, jak i każdy z nas. Co nie znaczy, że nie można wyrazić swojego zdania na temat czyjejś pomyłki. Będą chcieli naprawią pomyłkę, nie będą chcieli - nie. Płakać nikt nie będzie. Nie znaczy to jednak, że mamy nie skomentować wydarzeń na forum, którego jesteśmy częścią. Póki co to nie jest zabronione.
Swoją drogą po przeczytaniu Twojego postu, mam wrażenie Oyen, że masz głęboko to, że ludzie się za Tobą wstawiają ;]
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: Skandaliczne zachowanie użytkowników w ShoutBoxie

Postprzez hitman1986 » 2009-07-16, 23:11:48

kobieta napisał(a):Co do evil, to warn dla niej jest nieporozumieniem moim zdaniem.

Cóż, moim zdaniem niepotrzebnie przeklinała.
kobieta napisał(a):Co do samego Oyen'a, warn dla niego zasługuje na nagrodę Kosmiczna Pomyłka Roku 2009. Chłopak został ostro zwyzywany publicznie, użyto wobec niego bardzo brzydkich epitetów i jeszcze za to dostał warna. Sam nikogo nie wyzywał, tylko bronił się przed wyzwiskami. Brak mi słów, naprawdę.

Dostał warna również za przeklinanie. Nie dostał warna za to, że się bronił przed wyzwiskami.
evil napisał(a):ale Szanowny Pan Admin nie przyzna się do pomyłki - widać bluzganie drugiej osoby jest tak samo jak odpowiedź na wyzwiska w swojej obronie

Szanowna Pani Evil nie zauważyła jednego niuansu - osoba bluzgająca na drugą osobę na Blokadę Pisania. Osoba przeklinająca ma tylko warna.
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Poprzednia strona

  • Inne

Powrót do Uwagi, sugestie, problemy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 41 gości

cron