Skandaliczne zachowanie użytkowników w ShoutBoxie

W tym miejscu proszę zamieszczać uwagi, sugestie, zażalenia, problemy, itp. dotyczące funkcjonowania forum.

Skandaliczne zachowanie użytkowników w ShoutBoxie

Postprzez hitman1986 » 2009-07-16, 14:12:24

Wczorajsze Wasze zachowanie (mówię konkretnie o Evil, Kamilu i Oyenie) było skandaliczne. Nie będę tolerował takiego wyzywania innych.

Zgodziliśmy się, abyście mogli w danym przedziale czasowym, wyrażać bez ograniczeń wyrazowych swoje zdanie - nadal Wam mało ? Musicie zachowywać się jak bydło ?

Kamil888 - ściągnąłem Ci blokadę w dobrej wierze, sądząc, że poprzednie Twoje zachowanie było incydentem, który się nie powtórzy. Myliłem się :( Blokada do odwołania.
Evil - warn, choć wiem, że i tak on nie zrobi na Tobie wrażenia.
Oyen - również warn za prowadzenie tej żenującej dyskusji.
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Skandaliczne zachowanie użytkowników w ShoutBoxie

Postprzez kosmowski.be » 2009-07-16, 18:00:03

"dasz dlon, a wezma cala reke" - czy jakos tak. mysle ze pomysl z tym zniesniem cenzury byl nie trafiony. albo zakazujemy takiego zachowania albo pozwalamy na maxa.. a potem dziw ze nie ma userow na forum. jak sami uzytkownicy zachowuja sie w ten sposob to ja sie nie dziwie.. a potem oczywiscie jest wina GTW ze daje osty i bany. no ale jak ich nie dawac przy takim zachowaniu? bylem na poczatku tej dyskusji.. myslalem ze sobie tylko tak zartuja miedzy soba, troche na siebie powrzucaja (w formie zartow) a potem przestana. jednak to co rano zobaczylem to byla porazka :pudlo:
Obrazek
Szukasz CB Radia? Odezwij się, a wybiorę coś dla Ciebie i załatwię rabat!
Avatar użytkownika
kosmowski.beNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 4415
Dołączył(a): 2007-03-17, 10:33:41
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Skandaliczne zachowanie użytkowników w ShoutBoxie

Postprzez Oyen » 2009-07-16, 18:24:25

no dzieki za warna, nalezal sie za to ze zostalem wyzwany od pedalow przez tego goscia... gratuluje chlopaki nie ma co, zauwaz kiedy ja uzylem przeklenstwa albo wyzwisk a kiedy on?
http://kuudel.blogspot.com/
Avatar użytkownika
OyenNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 2740
Dołączył(a): 2006-04-02, 17:11:17
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Skandaliczne zachowanie użytkowników w ShoutBoxie

Postprzez evil » 2009-07-16, 18:29:24

noid napisał(a):a potem dziw ze nie ma userow na forum.

weź mnie noid nie rozśmieszaj, że brak userów wynika z faktu, że ktoś mięsem na SB porzuca ;]

noid napisał(a):bylem na poczatku tej dyskusji.. myslalem ze sobie tylko tak zartuja miedzy soba, troche na siebie powrzucaja (w formie zartow) a potem przestana. jednak to co rano zobaczylem to byla porazka :pudlo:

ja mięsem porzucałam i do tego się przyznaje - ale nie wmawiaj mi, ze kogoś wczoraj wyzywałam - jak się zaczęła ostra jazda to napisałam wyraźnie "umywam od tego łapy" a na samym początku napisałam żeby Kamil dał spokój Oyenowi ;]...

Oyen napisał(a):no dzieki za warna, nalezal sie za to ze zostalem wyzwany od pedalow przez tego goscia.

no to już swoją drogą, że warn dla Oyena jest z palca wyssanym, ale sam admin w SB napisał, że rzucił warny bo mu się całej "dyskusji" nie chciało śledzić...
"Jedyne czego żałuję w życiu, to tego, że nie jestem kimś innym."
Woody Allen
Avatar użytkownika
evilNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 3240
Dołączył(a): 2007-05-24, 00:04:43
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Skandaliczne zachowanie użytkowników w ShoutBoxie

Postprzez kosmowski.be » 2009-07-16, 18:34:42

evil napisał(a):
noid napisał(a):a potem dziw ze nie ma userow na forum.

weź mnie noid nie rozśmieszaj, że brak userów wynika z faktu, że ktoś mięsem na SB porzuca ;]

mysle ze to takze ma wplyw. co mysli user ktory przyglada sie takiej dyskusji w sb? napewno nie: "o jakie fajne forum. zostane tutaj"

evil napisał(a):
noid napisał(a):bylem na poczatku tej dyskusji.. myslalem ze sobie tylko tak zartuja miedzy soba, troche na siebie powrzucaja (w formie zartow) a potem przestana. jednak to co rano zobaczylem to byla porazka :pudlo:

ale nie wmawiaj mi, ze kogoś wczoraj wyzywałam

nie wmawiam Ci nic takiego.
Obrazek
Szukasz CB Radia? Odezwij się, a wybiorę coś dla Ciebie i załatwię rabat!
Avatar użytkownika
kosmowski.beNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 4415
Dołączył(a): 2007-03-17, 10:33:41
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Skandaliczne zachowanie użytkowników w ShoutBoxie

Postprzez hitman1986 » 2009-07-16, 18:43:08

noid napisał(a):"dasz dlon, a wezma cala reke" - czy jakos tak. mysle ze pomysl z tym zniesniem cenzury byl nie trafiony.

Jeszcze jeden taki przypadek i trzeba będzie ponownie przemyśleć, czy pójść na rękę użytkownikom, czy nie. Władza dała, władza może odebrać.

Jedno jest pewne - nie warto sugerować się propozycjami użytkowników, bo wychodzi co wychodzi.
noid napisał(a):a potem oczywiscie jest wina GTW ze daje osty i bany.

No a kto, Noid, może być winny? Tylko GTW. Nie wiedziałeś?
Oyen napisał(a):no dzieki za warna, nalezal sie za to ze zostalem wyzwany od pedalow przez tego goscia...

Należał się za drążenie głupiej dyskusji i przeklinanie, nie za to, że zostałeś wyzwany od pedałów.
evil napisał(a):weź mnie noid nie rozśmieszaj, że brak userów wynika z faktu, że ktoś mięsem na SB porzuca

Weź mnie nie rozśmieszaj, że brak userów nie wynika z faktu, że ktoś mięsem na SB porzuca.
evil napisał(a):ale sam admin w SB napisał, że rzucił warny bo mu się całej "dyskusji" nie chciało śledzić...

Radzę iść do okulisty :] Albo dokładniej czytać, co się do Ciebie pisze.
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Skandaliczne zachowanie użytkowników w ShoutBoxie

Postprzez kamil » 2009-07-16, 18:46:15

Ostatnim czasem forum jest skupione na SB. Żadnych ciakawych tematów, w których chciałbym sie poudzielać. Może czas zejść ze sceny - "niepokonany". czyt. zamknąć forum.
"Nie ma nieświadomości bardziej hańbiącej jak przekonanie, że coś się wie o czym się nic nie wie."
Sokrates.
Avatar użytkownika
kamilNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 3259
Dołączył(a): 2005-12-25, 22:44:41
Lokalizacja: Dębica
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Skandaliczne zachowanie użytkowników w ShoutBoxie

Postprzez hitman1986 » 2009-07-16, 18:54:10

kamil napisał(a):Ostatnim czasem forum jest skupione na SB. Żadnych ciakawych tematów, w których chciałbym sie poudzielać.

W takim razie może warto byłoby od czasu do czasu założyć jakiś wątek, który będzie Cie interesował i będziesz miał okazję się wypowiedzieć ?

Prędzej chyba bym zamknął SB, aniżeli forum...
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Skandaliczne zachowanie użytkowników w ShoutBoxie

Postprzez Kamil888 » 2009-07-16, 18:58:02

hitman1986 napisał(a):ściągnąłem Ci blokadę w dobrej wierze, sądząc, że poprzednie Twoje zachowanie było incydentem, który się nie powtórzy.

Moje poprzednie zachowanie??? :rotfl2: Nie no kurcze! Szefujecie, nie ma co! Blokadę miałem za damski ch** i dobrze o tym wiesz, ale nie będę teraz o tym dyskutować. ;] Nie wiem za co evil dostała warna, ale ok. Ona nawet nie uczestniczyła w tej "rozmowie". ;]
noid napisał(a):co mysli user ktory przyglada sie takiej dyskusji w sb? napewno nie: "o jakie fajne forum. zostane tutaj"

Przecież tu nikt nowy nie zagląda od X czasu. I zapewne starzy wyjadacze też odeszli z tego powodu, że było rzucane mięso w SB. Proszę Cię... ;]

Może faktycznie trochę przegiąłem wczoraj, ale byłem po paru browarach. Nie ukrywam jednak, że nie lubię tego, ekhm... gościa. ;]

To forum i tak kucnie... i to już niebawem. ;] Zero nowych osób, zero nowych tematów i jeszcze starzy użytkownicy odchodzą... No ale cóż, prowadźcie sobie dalej taką politykę. ;]
Avatar użytkownika
Kamil888None specified
Banned
Banned
 
Posty: 4752
Dołączył(a): 2006-11-03, 19:46:48
Lokalizacja: 51° 14' 53 '' N, 22° 34' 13 '' E
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Skandaliczne zachowanie użytkowników w ShoutBoxie

Postprzez kosmowski.be » 2009-07-16, 19:03:25

kto prowadzi "taka polityke" jak nie sami uzytkownicy?
fakt, nowych nie ma, albo sa na 2 -3 posty. moze czesc wlasnie nie zostaje przez SB? moze starzy userzy tez przez to odchodza? nie mowie ze wszyyscy. wystarczy ze odejdzie jedna czy dwie osoby. nie nakrecaja dyskusji, nikt nie pisze bo nie ma z kim. i forum upada.

Forum tworzy spolecznosc forum czyli Wy userzy. nie tylko GTW. Administracja trzyma to forum w jakis ryzach. pomyslcie co by bylo gdyby nie gtw.. przeklenstwa, wyzwiska.. takie forum bylo by lepsze?
Obrazek
Szukasz CB Radia? Odezwij się, a wybiorę coś dla Ciebie i załatwię rabat!
Avatar użytkownika
kosmowski.beNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 4415
Dołączył(a): 2007-03-17, 10:33:41
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Skandaliczne zachowanie użytkowników w ShoutBoxie

Postprzez hitman1986 » 2009-07-16, 19:06:16

Kamil888 napisał(a):Nie wiem za co evil dostała warna, ale ok.

Przeczytaj sobie w jej profilu - dostała go za przeklinanie.
Kamil888 napisał(a):Przecież tu nikt nowy nie zagląda od X czasu.

Może dlatego, że są takie rozmowy, jak myślisz ?
Kamil888 napisał(a):I zapewne starzy wyjadacze też odeszli z tego powodu, że było rzucane mięso w SB. Proszę Cię... ;]

O starych wyjadaczach nie dyskutujemy teraz - mówimy o nowych użytkownikach i o tym, że takie mięso w SB może ich zniechęcić do udzielania się tutaj.
Kamil888 napisał(a):Może faktycznie trochę przegiąłem wczoraj, ale byłem po paru browarach

Cóż, to już nie moje zmartwienie :]
Kamil888 napisał(a):To forum i tak kucnie... i to już niebawem.

Podaj jeszcze dokładną datę i będziesz dobry :]
Kamil888 napisał(a):No ale cóż, prowadźcie sobie dalej taką politykę.

No tak, lepiej rzucać "ku..ami" "ch..ami" i innymi przekleństwami to będzie dobrze :] Nie ta polityka, Kamilu, oj nie ta...
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Skandaliczne zachowanie użytkowników w ShoutBoxie

Postprzez Kamil888 » 2009-07-16, 19:08:15

noid napisał(a):kto prowadzi "taka polityke" jak nie sami uzytkownicy?

No, no... BlueMan ostatnio pokazał klasę, ale najlepiej spieprzyć na nas, cnie? :boss:
noid napisał(a):moze starzy userzy tez przez to odchodza?

Kiedy ostatnio była taka sama akcja w SB? Chodzi mi o przypadek kiedy użytkownicy wyzywali się i bluzgali w SB. Poproszę dokładną datę i godzinę. ;]
noid napisał(a):pomyslcie co by bylo gdyby nie gtw.

Wtedy byłoby luźniej. Tak jak jakieś 2-3 lata temu. ;]
hitman1986 napisał(a):Podaj jeszcze dokładną datę i będziesz dobry :]

Jutro o 16.
hitman1986 napisał(a):No tak, lepiej rzucać "ku..ami" "ch..ami" i innymi przekleństwami to będzie dobrze :] Nie ta polityka, Kamilu, oj nie ta...

Nie mówię o tym przypadku akurat, tylko o całej polityce, o tym, że ktoś z GTW ma okres i musi sobie odreagować na forum. ;]
hitman1986 napisał(a):Może dlatego, że są takie rozmowy, jak myślisz ?

Kamil888 napisał(a):Kiedy ostatnio była taka sama akcja w SB? Chodzi mi o przypadek kiedy użytkownicy wyzywali się i bluzgali w SB. Poproszę dokładną datę i godzinę. ;]
Ostatnio edytowano 2009-07-16, 19:11:09 przez Kamil888, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Kamil888None specified
Banned
Banned
 
Posty: 4752
Dołączył(a): 2006-11-03, 19:46:48
Lokalizacja: 51° 14' 53 '' N, 22° 34' 13 '' E
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Skandaliczne zachowanie użytkowników w ShoutBoxie

Postprzez kamil » 2009-07-16, 19:08:31

noid nikt tu nie mówi żeby nie było adminów i modów, ale...wszystko ma swoje granice.
"Nie ma nieświadomości bardziej hańbiącej jak przekonanie, że coś się wie o czym się nic nie wie."
Sokrates.
Avatar użytkownika
kamilNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 3259
Dołączył(a): 2005-12-25, 22:44:41
Lokalizacja: Dębica
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Skandaliczne zachowanie użytkowników w ShoutBoxie

Postprzez BlueMan » 2009-07-16, 19:16:27

Dlatego ja kilka dni temu postanowiłem do końca sierpnia/września nie pisać na forum.
Przerwa od Was, od forum dobrze i mi i Wam zrobi.

W sprawach technicznych oczywiście cały czas będę służyć BF.

pa
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19106
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Re: Skandaliczne zachowanie użytkowników w ShoutBoxie

Postprzez Kamil888 » 2009-07-16, 19:18:39

BlueMan napisał(a):pa

Papa. ;( :emo:

Ale w dalszym ciągu czekam na odzew Radka. :boss:
Avatar użytkownika
Kamil888None specified
Banned
Banned
 
Posty: 4752
Dołączył(a): 2006-11-03, 19:46:48
Lokalizacja: 51° 14' 53 '' N, 22° 34' 13 '' E
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Skandaliczne zachowanie użytkowników w ShoutBoxie

Postprzez hitman1986 » 2009-07-16, 19:26:39

Kamil888 napisał(a):Ale w dalszym ciągu czekam na odzew Radka.

Już, już jestem. Czekałeś na mnie... :oczami:
Kamil888 napisał(a):najlepiej spieprzyć na nas

Hehehe. Dobry humor Cię nie opuszcza, Kamilu :)
Nie "najlepiej spieprzyć na nas", tylko nie my robimy harmider. GTW wymaga tylko jednej, podstawowej rzeczy, która obowiązuje w prawie każdej społeczności - kultury osobistej. Ale jak widać najłatwiejsze do zrobienia rzeczy realizuje się najtrudniej...
Kamil888 napisał(a):tylko o całej polityce, o tym, że ktoś z GTW ma okres i musi sobie odreagować na forum.

A jaka to jest ta "cała polityka" ?
kamil napisał(a):wszystko ma swoje granice.

No właśnie, Kamil, wszystko ma swoje granice. Wczoraj ta granica została przekroczona. Bardzo poważnie zastanawiam się, czy nie zlikwidować na jakiś czas ShoutBoxa.
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Skandaliczne zachowanie użytkowników w ShoutBoxie

Postprzez evil » 2009-07-16, 19:28:50

jak czytam wypociny niektórych ludzi to sama nie wiem czy spłakać się czy śmiać... :przestraszony:

ps hitman:
hitman1986 napisał(a):zachowywać się jak bydło ?

jak sobie na to pozwolisz to niech Cię w domu od bydła wyzywają ja sobie na to nie pozwolę :], nie będziesz mnie tutaj od bydła wyzywać, zwłaszcza, że poza paroma przekleństwami nikogo nie wyzwałam ;]
Ostatnio edytowano 2009-07-16, 19:35:15 przez evil, łącznie edytowano 1 raz
"Jedyne czego żałuję w życiu, to tego, że nie jestem kimś innym."
Woody Allen
Avatar użytkownika
evilNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 3240
Dołączył(a): 2007-05-24, 00:04:43
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Skandaliczne zachowanie użytkowników w ShoutBoxie

Postprzez Kamil888 » 2009-07-16, 19:33:01

hitman1986 napisał(a):Już, już jestem. Czekałeś na mnie... :oczami:

Mój Rycerzu. :kiss:
hitman1986 napisał(a):Hehehe. Dobry humor Cię nie opuszcza, Kamilu :)

No proste, że nie. :D
hitman1986 napisał(a):GTW wymaga tylko jednej, podstawowej rzeczy,

żeby reszta użytkowników podporządkowała się tej polityce, pisała poprawną polszczyzną, nosiła sweterki, spodnie w kancik i uśmiechała się szeroko podczas gdy władza odstawia takie numery jak w przypadku mojego avataru lub tej serii ostrzeżeń. ;]
Kamil888 napisał(a):Kiedy ostatnio była taka sama akcja w SB? Chodzi mi o przypadek kiedy użytkownicy wyzywali się i bluzgali w SB. Poproszę dokładną datę i godzinę. ;]

Wciąż czekam na odpowiedź. ;]
evil napisał(a):jak czytam wypociny niektórych ludzi to sama nie wiem czy płakać się czy śmiać... :przestraszony:

A mi się wydaje, że niektórzy ludzie nie rozróżniają życia realnego od wirtualnego i za bardzo wczuwają się w to drugie, no ale cóż... Tacy też muszą się rodzić. ;]
Ostatnio edytowano 2009-07-16, 19:37:07 przez Kamil888, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
Kamil888None specified
Banned
Banned
 
Posty: 4752
Dołączył(a): 2006-11-03, 19:46:48
Lokalizacja: 51° 14' 53 '' N, 22° 34' 13 '' E
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Skandaliczne zachowanie użytkowników w ShoutBoxie

Postprzez PRX » 2009-07-16, 19:35:12

hitman1986 napisał(a):Bardzo poważnie zastanawiam się, czy nie zlikwidować na jakiś czas ShoutBoxa.

To na już chyba na tym forum nic nie będzie się działo xD
The universe is hostile
So impersonal
Devour to survive
So it is, so it's always been ...
Avatar użytkownika
PRXNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 488
Dołączył(a): 2009-05-11, 21:22:48
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Skandaliczne zachowanie użytkowników w ShoutBoxie

Postprzez Kamil888 » 2009-07-16, 19:36:12

PRX napisał(a):
hitman1986 napisał(a):Bardzo poważnie zastanawiam się, czy nie zlikwidować na jakiś czas ShoutBoxa.

To na już chyba na tym forum nic nie będzie się działo xD

Post dnia! xD
Avatar użytkownika
Kamil888None specified
Banned
Banned
 
Posty: 4752
Dołączył(a): 2006-11-03, 19:46:48
Lokalizacja: 51° 14' 53 '' N, 22° 34' 13 '' E
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Następna strona

  • Inne

Powrót do Uwagi, sugestie, problemy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości