Avatar

W tym miejscu proszę zamieszczać uwagi, sugestie, zażalenia, problemy, itp. dotyczące funkcjonowania forum.

Avatar

Postprzez Q3lo » 2009-03-26, 18:13:43

chcialem wyjaśnić jedną sprawę. A mianowicie chodzi o mój avatar, który strasznie przeszkadza administratorowi.

Rozumiem, gdyby komuś nie odpowiadał i przeszkadzał, rozumiem gdyby jakiś epileptyk siedział na forum i by go to raziło. Ale tak po chamsku?

Wiecie jak to się nazywa? [+++18+++]!

Administrator napisał mi, że szału można dostać od tego avatara i że mu przeszkadza.
Dostał ktoś oprócz niego szału?

Regulamin nic nie mówi na temat takich avatarów gorzej jest np. z innymi avatarmi np. kamila888, jest przekleństwo i co nikt nic mu nie mówi? Albo avatar evil: wyrwane serce, nie pomyslales ze kogos moze to uradzić?, Suceed - nóż - na forum są małe dzieci, tak wolno? hitman - zabujca na avatarze... nikomu to nie przeszkadza a migajace kolorki tak. Gdzie tu logika?

Administrator przeczy sam sobie. uczepił się mnie jak żep psiego ogona i specjalnie na złośc robi. Zrobiłem Ci coś? powiedz. Zachowanie na poziomie nastolatka.

To samo mogę powiedzieć o Twoim avatarze, dostaje od niego szoku, zmień go albo usuń. I co? Olejesz mnie nic wiecej.


Zejdż ze mnie wreszcie bo mam tego dosyć!
"Jedzcie gówna! Miliony much nie mogą się mylić!!!"
Avatar użytkownika
Q3loNone specified
Banned
Banned
 
Posty: 6560
Dołączył(a): 2004-09-26, 22:44:02
Lokalizacja: Lublin
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Avatar

Postprzez Kamil888 » 2009-03-26, 18:20:23

Paweł, relaks... ;) Mi tam Twój avatar nie przeszkadza i dziwię się trochę BlueManowi. Można po prostu nie zwracać uwagi na niego. ;)
Avatar użytkownika
Kamil888None specified
Banned
Banned
 
Posty: 4752
Dołączył(a): 2006-11-03, 19:46:48
Lokalizacja: 51° 14' 53 '' N, 22° 34' 13 '' E
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Avatar

Postprzez evil » 2009-03-26, 18:24:05

Q3lo napisał(a):avatar evil: wyrwane serce, nie pomyslales ze kogos moze to uradzić?

zejdź ze mnie bo mi duszno... podając mój avatar za przykład robisz się żałosny ;]... to tak jakby napisać niech thalcave zmień avatar z pingwinem bo nie lubię pingwinów...
"Jedyne czego żałuję w życiu, to tego, że nie jestem kimś innym."
Woody Allen
Avatar użytkownika
evilNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 3240
Dołączył(a): 2007-05-24, 00:04:43
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Avatar

Postprzez cre[a]tive » 2009-03-26, 19:35:12

Trochę ten Twój AV dawał po gałach, nie da się ukryć. Ale jako, że to nie były jaskrawe kolory, a dużo szarości, to zwyczajnie starałam się na niego nie zwracać uwagi. Jednak wcale bym się nie zdziwiła, jakby innym przeszkadzał bardziej.
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: Avatar

Postprzez Guciu » 2009-03-26, 19:42:30

Mi tam nie przeszkadzał. Poza tym był zgodny z regulaminem. :]
"Mówi się, że krew jest bezcenna. To nie jest prawda. Ma ona taką wartość, jaką wartość ma własne życie.To jest cena, wobec której i matematyka i rozum są bezradne."
Avatar użytkownika
GuciuNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 1992
Dołączył(a): 2007-06-01, 11:44:34
Lokalizacja: Lezajsk
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Avatar

Postprzez BlueMan » 2009-03-26, 22:28:36

Q3lo, śmieszny jesteś.

Po pierwsze nie uczepiłem się Ciebie i decyzja o tym, że powinieneś zmienić avatar nie była tylko i wyłącznie moją. Dlatego, zanim zbierze się odpowiednią ilość głosów, czy oby faktycznie ktoś z GTW nie majaczy i się nie uczepił usera trzeba trochę poczekać. Dlatego nie w pierwszym dniu Twój avatar został zniesiony... .
Q3lo napisał(a):uczepił się mnie jak żep psiego ogona i specjalnie na złośc robi. Zrobiłem Ci coś? powiedz. Zachowanie na poziomie nastolatka.
W którym momencie się Ciebie uczepiłem? Chyba wkręciło ci się to xD
Q3lo napisał(a):To samo mogę powiedzieć o Twoim avatarze, dostaje od niego szoku, zmień go albo usuń. I co? Olejesz mnie nic wiecej.
Jeśli wytłumaczysz mi w czym jest mój avatar taki obrzydliwy i będzie to więcej, niż jedna skarga to usunę.

Q3lo napisał(a):Regulamin nic nie mówi na temat takich avatarów gorzej jest np. z innymi avatarmi np. kamila888, jest przekleństwo i co nikt nic mu nie mówi? Albo avatar evil: wyrwane serce, nie pomyslales ze kogos moze to uradzić?, Suceed - nóż - na forum są małe dzieci, tak wolno? hitman - zabujca na avatarze... nikomu to nie przeszkadza a migajace kolorki tak. Gdzie tu logika?
Regulamin akurat dobrze precyzuje to.
Nie jestem znawcą prawa, itp, ale reklama, czy emisja tego typu spotu, który mógłby zaszkodzić epileptykom na pewno są zakazane.

Jeśli znajdziesz mi, że nóż, czy organ serce jest zakazany to oni też będą musieli usunąć ten avatar. Co do avatara kamila888, to ja w nim nic złego nie widzę. Nie dostałem także żadnych skarg na to.
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19108
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Re: Avatar

Postprzez makoomba » 2009-03-26, 23:36:31

Q3lo napisał(a):Rozumiem, gdyby komuś nie odpowiadał i przeszkadzał, rozumiem gdyby jakiś epileptyk siedział na forum i by go to raziło.
Ale mógł wejść przez przypadek i zobaczyć Twój avatar. Wydaje mi się że nie byłoby to dla niego miłe, jakby dostał ataku. Popieram admina w tym co zrobił.
Słaba płeć jest silniejsza od płci mocnej o siłę słabości płci mocnej do płci słabej xD
http://makoomba.posadzdrzewo.pl/
Avatar użytkownika
makoombaNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1436
Dołączył(a): 2007-08-19, 20:47:49
Lokalizacja: Kraków
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Avatar

Postprzez Q3lo » 2009-03-26, 23:57:14

Smieszny to jestes dla mnie ty. administratorze. Jak takbardzo chcesz siie mnie pozbyc z tego forum tak jak z orangeforum to powiedz mi to wprost. Ale nie zachowuj sie jak dziecko.
"Jedzcie gówna! Miliony much nie mogą się mylić!!!"
Avatar użytkownika
Q3loNone specified
Banned
Banned
 
Posty: 6560
Dołączył(a): 2004-09-26, 22:44:02
Lokalizacja: Lublin
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Avatar

Postprzez evil » 2009-03-27, 00:21:44

Q3lo napisał(a):tak jak z orangeforum

z orange forum sam odeszłeś a do sytuacji takiej a nie innej doprowadziłeś swoim zachowaniem ;]... więc nie rób z siebie ofiary. Zresztą to nie to miejsce na roztrząsanie takich spraw.
"Jedyne czego żałuję w życiu, to tego, że nie jestem kimś innym."
Woody Allen
Avatar użytkownika
evilNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 3240
Dołączył(a): 2007-05-24, 00:04:43
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Avatar

Postprzez Q3lo » 2009-03-27, 00:27:23

Po co się wtracasz skoro do ciebie nie pisze? Nie udzielaj sie nie pytana, nie znasz tej zasady?
"Jedzcie gówna! Miliony much nie mogą się mylić!!!"
Avatar użytkownika
Q3loNone specified
Banned
Banned
 
Posty: 6560
Dołączył(a): 2004-09-26, 22:44:02
Lokalizacja: Lublin
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Avatar

Postprzez evil » 2009-03-27, 00:32:49

weź mnie nie rozśmieszaj - udzielać się będę pytana bądź nie i nie Tobie o tym decydować. Odpuść bo już w tym momencie jesteś żałosny ;p
"Jedyne czego żałuję w życiu, to tego, że nie jestem kimś innym."
Woody Allen
Avatar użytkownika
evilNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 3240
Dołączył(a): 2007-05-24, 00:04:43
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Avatar

Postprzez Q3lo » 2009-03-27, 00:42:59

Jak nie masz nic do powiedzenia to milcz. Bo jak narazie nic sensownego nie wniosłas do tematu. Najlepiej idz sobie spacer zrob, odpocznijod ekranu.
"Jedzcie gówna! Miliony much nie mogą się mylić!!!"
Avatar użytkownika
Q3loNone specified
Banned
Banned
 
Posty: 6560
Dołączył(a): 2004-09-26, 22:44:02
Lokalizacja: Lublin
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Avatar

Postprzez evil » 2009-03-27, 00:43:43

Q3lo napisał(a):Jak nie masz nic do powiedzenia to milcz. Bo jak narazie nic sensownego nie wniosłas do tematu. Najlepiej idz sobie spacer zrob, odpocznijod ekranu.

nie popuść tylko z tego wszystkiego :* biedny Ty poszkodowany przez los...
"Jedyne czego żałuję w życiu, to tego, że nie jestem kimś innym."
Woody Allen
Avatar użytkownika
evilNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 3240
Dołączył(a): 2007-05-24, 00:04:43
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Avatar

Postprzez Q3lo » 2009-03-27, 00:56:30

Pisz sobie dalej, pisz. Koło ch*ja mi latasz.
"Jedzcie gówna! Miliony much nie mogą się mylić!!!"
Avatar użytkownika
Q3loNone specified
Banned
Banned
 
Posty: 6560
Dołączył(a): 2004-09-26, 22:44:02
Lokalizacja: Lublin
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Avatar

Postprzez hitman1986 » 2009-03-27, 01:14:54

Rozmowa wchodzi na grunty niemiłe. Wszystko już zostało wyjaśnione, dalsze komentarze są zbędne
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Avatar

Postprzez privace » 2009-03-27, 17:32:42

Ja tylko gwoli wyjaśnienia- głośna była niedawno sprawa hakerów
Odkryli oni usterkę na stronie Epilepsy Foundation (organizacji non-profit pomagającej chorym na epilepsję) i wykorzystali ją aby zarzucić forum małymi obrazkami i linkami, rzekomo pomocnymi. Linki te prowadziły do stron z migającymi obrazami zmieniającymi kolory i eksplodującymi kalejdoskopowymi wzorami.

Tego typu obrazy mogą być niebezpieczne dla osób cierpiących na tzw. padaczkę odruchową. Przy tej chorobie atak może być wynikiem bodźców świetlnych. Czasem nawet gwałtowne wyjście z ciemnego miejsca na mocne światło słoneczne może przyczynić się do napadu. Zdarza się też, że ataki wywołują gry komputerowe lub kreskówki.

Obrazki, którymi cyberprzestępcy zarzucili fora fundacji były zdecydowanie niebezpieczne.

http://di.com.pl/news/20792,0,Atak_hack ... aczki.html

Więc jeśli ktoś szanuje innych, to powinien brać pod uwagę, że ludzie chorzy są narażeni na niebezpieczeństwo w internecie. Nawet, jeśli to niebezpieczeństwo dotyczy małego odsetka ludzi, jest ono realne. Czy BlueMan powinien umieścić na stronie głównej tekst "Awatary niektórych osób mogą być niebezpieczne dla zdrowia osób cierpiących na epilepsję" ? Bo inaczej jako administratorowi mogłaby grozić odpowiedzialność za ewentualny atak padaczki, jeśli nie prawna, to na pewno moralna.
Trochę wiedzy, opamiętania i odpowiedzialności kochani :ok:
W moim obiektywie
Hobby lalkowe

privaceFemale
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 7315
Dołączył(a): 2006-09-10, 19:11:58
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


  • Inne

Powrót do Uwagi, sugestie, problemy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 239 gości

cron