Znalezione wyniki: 2

Powrót

Ja teraz miałam przeboje z z jednym z biur podróży - jak wróce z wakacji to napisze więcej. Ogólnie rok temu też z nim jechałam, ale wszystko ustalałam przez biuro pośrednika. W tym, wiedząc kto organizuje wycieczki stwierdziałam, że po co się bawić w pośredników. Nom.. masakra jeśli chodzi o kontakt i załatwianie umowy.. No, ale to już za mną. Zobaczymy jaki będzie wyjazd - rok temu było super.
A tak to np. dwa lata temu poleciałam z chłopakiem do Barcelony z plecakami i dwa tygodnie spontan - Barcelona, Lizbona, Paryż, Amsterdam, Berlin. Wyjazd super, ale z racji małych funduszy nasze plecaki były mega cięzkie, bo i namiot i śpiwory i inne potrzebne rzeczy. 3 noclegi mieliśmy w hostelach, w sumie jeden pod namiotem, dwa w samych śpiworkach, 3 bez śpiworków na ławkach a reszte w autobusach przemieszczając się do innych państw. Trochę męczące to było, no i przede wszystkim targanie plecaków i szukanie szafek, żeby je gdzieś zostawić. Prysznice na dworcach pod kranem wspominam dobrze haha :D Ogólnie wyjazd nie dla różowych panienek. Zdecydowanie polecam takie coś. :D Za rok planuje kolejny taki eurotrip, ale trochę z większą ilością pieniędzy żeby sobie w hostelach spać i nie targać namiotu, śpiwora i nie musieć szukać szafek zamykanych w mieście, ALE to tylko dlatego, że już spanie w krzakach mam za sobą. :)
przez Synoise
2013-08-06, 10:33:42
 
Skocz do działu
Skocz do tematu

Re: Paintball

Wystarczy przeglądnąc forum jedno, drugie i masa pomysłów się znajdzie. Pomijajać jakieś elektroniczne ramki, długopisy itp.. chociaż pewnie i amatorzy na to się znajdą.
przez Synoise
2014-11-08, 12:44:07
 
Skocz do działu
Skocz do tematu
  • Inne
cron