Znalezione wyniki: 5

Powrót

Google Picasa ? Ma parę filtrów dzięki którym można ulepszać zdjęcia.
Parę razy na szybko przed oddaniem zdjęć do wywołania z niego korzystałem.
przez BlueMan
2013-05-12, 22:16:06
 
Skocz do działu
Skocz do tematu

Ja teraz miałam przeboje z z jednym z biur podróży - jak wróce z wakacji to napisze więcej. Ogólnie rok temu też z nim jechałam, ale wszystko ustalałam przez biuro pośrednika. W tym, wiedząc kto organizuje wycieczki stwierdziałam, że po co się bawić w pośredników. Nom.. masakra jeśli chodzi o kontakt i załatwianie umowy.. No, ale to już za mną. Zobaczymy jaki będzie wyjazd - rok temu było super.
A tak to np. dwa lata temu poleciałam z chłopakiem do Barcelony z plecakami i dwa tygodnie spontan - Barcelona, Lizbona, Paryż, Amsterdam, Berlin. Wyjazd super, ale z racji małych funduszy nasze plecaki były mega cięzkie, bo i namiot i śpiwory i inne potrzebne rzeczy. 3 noclegi mieliśmy w hostelach, w sumie jeden pod namiotem, dwa w samych śpiworkach, 3 bez śpiworków na ławkach a reszte w autobusach przemieszczając się do innych państw. Trochę męczące to było, no i przede wszystkim targanie plecaków i szukanie szafek, żeby je gdzieś zostawić. Prysznice na dworcach pod kranem wspominam dobrze haha :D Ogólnie wyjazd nie dla różowych panienek. Zdecydowanie polecam takie coś. :D Za rok planuje kolejny taki eurotrip, ale trochę z większą ilością pieniędzy żeby sobie w hostelach spać i nie targać namiotu, śpiwora i nie musieć szukać szafek zamykanych w mieście, ALE to tylko dlatego, że już spanie w krzakach mam za sobą. :)
przez Synoise
2013-08-06, 10:33:42
 
Skocz do działu
Skocz do tematu

Ja osobiście nie rozumiem tych błędów rejestru,sa one czasami tak błache że nie warto ich napraiwać bo i tak to nic nie da.Nie wpływają one na szybkość działania systemu. Ja po prostu te błędy usuwam bo są,a czego dotyczą to nigdy się nie dowiem.

Reasumując to błędy rejestru nigdy od ośmiu lat użytkowania komputera nie wyrządziły mi w moich systemach problemów. CCleanera użuwam do głównego oczyszczania i do tego jest dobry, rejestr czyszczę "przy okazji" gdy mam program włączony. Do reszty niepotrzebnych śmieci używam Malware Bytes Anti Malware i jestem w pełni zadowolony :)
przez Zilog
2013-12-08, 00:26:46
 
Skocz do działu
Skocz do tematu

BlueForum chronione przez SSL

Hej,

Z przyjemnością mogę Was poinformować, że od dzisiaj całe nasze forum jest chronione certyfikatem SSL.

https://www.blueforum.eu dostępne jest teraz dla wszystkich. Nikt nic nie musi tak naprawdę zmieniać, ponieważ wszystko dzieje się automatycznie :)

ssl-blueforum.png
przez BlueMan
2014-10-06, 09:30:12
 
Skocz do działu
Skocz do tematu
  • Inne
cron